Şimdi Ara

Asus Rog GL502VS-DS71

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 hafta içerisinde Asus Rog GL502VS-DS71 modelini almayı planlıyorum.Türkiye'de 8400 TL gibi bir fiyata sahip.

Ben Ukrayna'dan 5400 TL civarında alacağım cihazı sıfır ve dükkan garantili olarak.

Özellikleri : Intel Core i7 7700HQ 16 GB DDR4 1TB + 256GB SSD + 8 GB DDR5 NVIDIA 1070

Bu cihazdan kullananlar var mı? Kronik sorunları vs?

Çünkü daha önceki cihazım ASUS N550JX idi.Hala kullanıyorum özellikle kapağı oynattığımda ekranın gitmesi sorunu beni yiyip bitirdi.Parçalayacak seviyeye gelmiştim laptobu.

5400 TL'e MSI'nda GTX 1070 8GB'lık bir çok modeli var.Sizce MSI mı ASUS mu?

Asus Rog GL502VS-DS71

• ASUS'da adaptör sıkıntısı varmış..Şarjdayken pili bitiyormuş..

Tercihimi MSI GT62VR 7RE DOMINATOR PRO'dan yana kullanıcam sanırım aynı para aynı özelliklere sahip..
  • -
    asus mu msi mı konusunda yorum yapacak kadar incelemedim cihazları.
    sadece ukrayna konusuna değinmek istiyorum.
    Gemilerde çalışıyorum şimdiye kadar bir kere telefon birde portatif televizyon aldım ukraynadan her ikisi de kapalı kutu olmasına rağmen biri komple refurbished
    diğeri ise pili değiştirilmiş halde idi.
    ukraynadan özellikle ufak market/esnaf tan alışveriş yaparken dikkat edin..
  • Ukraynadan nereden alacaksın kardeş. Link verebilirmisin. Fiyatın inanilmaz uygun. Para vereyim bana da al :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: armyoflovers

Ukraynadan nereden alacaksın kardeş. Link verebilirmisin. Fiyatın inanilmaz uygun. Para vereyim bana da al :)

Buradaki ünlü bi mağazanın stoklarında var ancak ben belki menteşe ve siyah ekran sorunu korkusundan almadım cünkü basima N550JX de gelmisti kapagi oynatinca ekran siyah oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.