Şimdi Ara

ASUS ROG G550JK Kullanıcıları Klubü (Sorular & Cevaplar) (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.486
Cevap
24
Favori
75.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ekstra bi Aksesuar kullanmıyorum şuan. Ancak masaüstü bilgisayar yanında bi logitech Blood serisi mause var ve oldukça memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ObtObt kullanıcısına yanıt
    Şahsen imzamda bulunanları kullanıyorum. Hem renk uyumu yakaladım, hem de oldukça sağlam bi' donanıma ulaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devridünya -- 5 Aralık 2015; 12:55:21 >
  • Windows 10 a geçiyim mi arkadaşlar problemler giderildi mi bilgi verirseniz sevinirim.
  • ArrowDH A kullanıcısına yanıt
    Ben geçtim sıkıntı yaşamadım açıkçası. W10 keyfini kaçırmayın bence

• Asus ROG Gladius yerine herhangi bir SteelSeries modeli almadığımıa o kadar çok pişmanım ki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: redmaner

Ben geçtim sıkıntı yaşamadım açıkçası. W10 keyfini kaçırmayın bence

sitede bazı arkadaşlar şikayetlerinden söz ettiler de ondan sordum.sıkıntı yoksa yükseltirim
  • ObtObt kullanıcısına yanıt
    Logitech G700S laser mouse kullanıyorum.Çok memnunum performansından.En büyük sıkıntı neredeyse günde bir pil yenilemeniz ya da şarj etmek zorunda kalmanız.Klavye olarakta Logitech K360 kullanıyorum boyut olarak mükemmel.Performans sıkıntısı yaşamadım.Laptopu alalı netedeyse bir yıl oldu.Hiç sıkıntı yaşamadım.Genel olarak memnunum.Ayrıca çıktığından beri windows 10 kullanıyorum onda da ne driver nede başka bir problem yaşamadım.Düşünen arkadaşlar düşünmesin geçsin.

• http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n551jw-core-i7-4720hq-26ghz-16gb-1tb-128-ssd-156-4gb-w10-notebook.html?srt=AI

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-g550jk-core-i7-4710hq-35ghz-8-gb-ram-1tb-156-gtx850m-4gb-w81-notebook.html

2si arasında kaldım. Ekran kartı yüzünden endişem. Yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bahaeddin91 -- 7 Aralık 2015; 15:36:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bahaeddin91

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n551jw-core-i7-4720hq-26ghz-16gb-1tb-128-ssd-156-4gb-w10-notebook.html?srt=AI

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-g550jk-core-i7-4710hq-35ghz-8-gb-ram-1tb-156-gtx850m-4gb-w81-notebook.html

2si arasında kaldım. Ekran kartı yüzünden endişem. Yardımcı olabilir misiniz?

5099 tllik olanı tercih et derim hem ram i 16 hemde ekran kartı gtx960m bence arasında baya fark var
    gtx960m:http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-960M.138006.0.html
    gtx850m:http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-850M.107795.0.html
    aşşağı doğru in sayfalarda oyun performansları filan var karşılaştır dediğim gibi n551jw(5099 tllik) olan her yönüyle öbüründen daha iyi
  • arkadaşlar bu modelde maxxaudio varmı ?
    ses sorunu yaşiyormusunuz? nasıl ses acaba verimlimi
  • aydcuu kullanıcısına yanıt
    Dediğin özellik hakkında bilgim yok ama cihazın yanında harici bi subwofer veriliyor. Dolayısyla sese çok önemli bi katkı sağlanmış oluyor ben memnunum açıkcası

• Merhaba, ben bu bilgisayarı alalı 6 ay oldu. Simdi satsam piyasası nedir. 6 aylık bilgisayar.

• BeV16 kullanıcısına yanıt
    Bende alalı o kadar oldu yaklaşık. bilmiyorum piyasasını öğrenirsen bizde söyle

• Arkadaşlar bende yeni aldım birkaç gündür kullanıyorum cn545h modeli ve win 8.1 ile çıktı zaten hep gıcık olurdum win 8 lere dayanamadım win 10'a yükselttim. Sorun çıkan driverları kaldırıp tekrar yükledim şimdilik pek bir sıkıntı yok memnunum.
    Kutu açılımı videosu da çektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: med000

Arkadaşlar bende yeni aldım birkaç gündür kullanıyorum cn545h modeli ve win 8.1 ile çıktı zaten hep gıcık olurdum win 8 lere dayanamadım win 10'a yükselttim. Sorun çıkan driverları kaldırıp tekrar yükledim şimdilik pek bir sıkıntı yok memnunum.
    Kutu açılımı videosu da çektim.

ben kutu açılımını yapamadım sağolsun vatan'daki arkadaş benim yerime kutu açılımını yapmıştı
  • ArrowDH A kullanıcısına yanıt
    Sen yanındayken açmıştır İnşallah Açılmış kutu almasaydın.

• med000 kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Uzun yıllar kullanman dileğiyle.
    Bende w 8 e gıcık oluyorum. Rezervasyondan Gelir gelmez yüklemiştim Windows 10 u.

• Alalı 1 yılı geçmesine rağmen mikrofonun bozuk olduğunu daha yeni öğrendim. Kuzenimle yan yana oyun oynarken takım içinde komut vermeye çalışıken sesimin gitmediğini gördüm. 7-8 aylık süreçte hep sesimin gittiğini sanıyordum. 2 gün önce asus a mail attım ve servise yollamamı istediler ama servise yollamak istemiyorum. USB bağlantılı headset alsam onun mikrofonu çalışır mı ? Veya ses kartlı kulaklıklardan alsam mikrofonunu kullanabilir miyim ? EarPods un mikrofonunu da bilgisayarda kullanamıyorum maalesef.

Ufak bir not düşeyim. W10 ilk çıktığı günden beri kullanıyorum. W10 a geçenler otomatik güncelleştirmeleri kapatmasını öneririm. Bazı güncellemelerde asusun driverlerini tekrar kurmak zorunda kalıyorsunuz. Geçen hafta aldığım güncellemeden sonra smart gesture ı tekrar kurmak zorunda kalmıştım. Freedos almadıysanız şuan için 8 den 10 a geçmenize gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak_Clk -- 12 Aralık 2015; 16:56:15 >
  • redmaner kullanıcısına yanıt
    Sağol, alan herkese hayırlı olsun. Win 8 için dokunmatik şart ve işleri uzatıyor bence.

• Bilgisayarı alalı bir kaç gün oldu. Alır almaz win 10 güncellemesini yaptım fakat bir kaç sorum var.

1- Win 10 güncellemesi 40 civarına kadar çok yavaş ilerledi ama daha sonra hemen bitiverdi. Bir sorun olmuş olabilir mi?
    2- GPU Tweak programında sıcaklık değeri n/a şeklinde görünüyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
    3- Subwoofer için ayrı bir driver mı kurmam gerekiyor? Taktığım zaman bilgisayar algılamıyor.
    4- Mağaza güncellemeleri güncelledikçe yenileri geliyordu ve hep aynı programların yeni güncellemeleri görünüyordu. Bu sorun 6-7 kez güncelleyince gitti. Bunu yaşayan oldu mu hiç?
    5- Slimdriver üzerindeki tüm güncellemeleri yaptım. Bunun dışında yüklemem gereken bir şey var mı?
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.