Şimdi Ara

SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Diyarbakır İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar.
    - Ürün 24.02.2020 faturalıdır.Vatanbilgisayardan alınmıştır.2 yıl garantilidir.
    - Kutu fatura vs herhangi bir eksik yoktur.
    - Kozmetik olarak bir sıkıntısı yoktur.
    - Üründen çok memnunum arayüzü birçok ayar yapmanıza izin veriyor ve kendi dacları bulunuyor kulaklığın sol kısmının yüzeyi dokunmatik ses azaltma arttırma veya oynatma durdurma ayarlarını yapabiliyorsunuz. Ses çok berrak ve yüksektir.
    - Fiyat 2650 tl. Kafanıza takılan bir soru varsa pmden ulaşabilirsiniz.

SON FİYAT : 2650 TL

SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)

SATILIK FNATİC REACT+ USB Lİ VERSİYON
    -Ürün fnatic sitesinden 11.05.2021 tarihinde alındı.
    -3 farklı kulaklıkla dönüşümlü kullandım . Fnatic markası son dönemlerde e spor camiasında popülerleşen bir marka ve ürünlerini oyuncuların ihtiyaçlarına göre dizayn ediyorlar. Ürünün ülkede pek bilinirliği yok açıkçası ben denemek için aldım gayet memnun kaldım . Ürünün mikrofon padi yok. Evde bulursam sonradan kendim gönderim sağlayacağım. Fiyat :2000 TL.
    İLETİŞİM PM.

ÜRÜN İLE İLGİLİ İNCELEMEYİ BURAYA BIRAKIYORUM.
    https://forum.turkmmo.com/konu/3765926-fnatic-react-oyuncu-kulakligi-incelemesi/

SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)

SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)SATILIK GAMİNG KULAKLIKLAR (ASUS ROG FUSİON 500 + FNATİC REACT+)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolpaciino -- 27 Şubat 2023; 16:27:13 >

• hocam kulaklık ihtiyacı ile bakıyorum 1 yıllık ürün bu, sıfırı n11de 1250 tl, çek ve kredi kartıyla 1150'ye alınmakta bilginize.

• asus olan kablosuz mudur ?

• Hayır hocam kablolu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.