Şimdi Ara

ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü (165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.048
Cevap
31
Favori
135.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Slı yapacaksan aynı ekran kartını almak en sağlıklısı. Hadi ikiside stok olsa tamam ama birinin amp di ile fiğerinin hızları bir değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neyse saçma cpu tartışması. kim ne kullanırsa kullansın Egemen

SLI yada CF de farklı kartlarla yaptığında en düşük kartın değerleri geçerli oluyor. forumda orhancoşkun vardı, 680 amp la gigabyte 680 ni sli yapmıştı. istersen deneyimini sorabilirsin. ama Egemen in dediği gibi aynı kartların olması daha sağlıklı olur
  • fx8350 asla kütü bi işlemce diyemeyiz gayet iyi bir işlemci ama 3770k ile kıyaslarsan daha aşağıda kalıyor... yani 3770k verip fx8350 alınmaz...ha fx veya xz ... çıkar ve 3770k üstünde olur o zaman zaten tartışmaya gerek yok ama şu anki amd ler bırak 3770k yı 2600k yı bile geçemiyor....
  • +1
  • beyler günaydın ben sistemi topladım yalnız aklıma birkaç sey takıldı

- bilgisayarı başlatırken q-ledler sırası ile(aşağıdan yukarı doğru) yanıp sonuyorlar sonra bir daha yanmıyorlar sanırım bu bir sorun teşkil etmiyor

- bilgisayarı acarken q-code da basta birkaç numara çıktıktan sonra rog logosunun olduğu ekranda 34 sonra AE kodu yazdıktan sonra AA yazıp windowsa giriyor 34 ve AE kodlarının çıkması sorun olduğu anlamına mi gelir burda bir sorun var mı?

- bu sabah bilgisayarı açtığımda bu sefer AA yerine 40 yazdı fakat bilgisayarı yeniden başlattığımda tekrar AA ya dondu AA kodu yazması normal mi (asus forumlarında okumuştum heralde AA bilmemnecede normal anlamında kullanılıyormuş :P)

tum bunlardan sonra bilgisayar windowsa giriyor. İngilizcem fazla iyi olmadığından ing. forumlardan aldığım bilgiler tam tatmin etmiyor

işletim sistemi Windows 8
  • BLCK-E B kullanıcısına yanıt
    Sıkıntı yok bilgisayarında hepsi normal.
  • Takip
  • sıkıntı yoksa benide ekler misin?
     ASUS - Republic Of Gamers Anakart Kullanıcıları Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLCK-E -- 9 Şubat 2014; 13:27:56 >
  • BLCK-E B kullanıcısına yanıt
    Ayıpsın, hoş geldin
  • Bu klübede ekler misiniz lütfen :)

• Benide eklermisiniz
  • etabek kullanıcısına yanıt
    Ekledim hoş geldin
  • bu kartları nereden temin ediyorsunuz ufak bir araştırma yaptım ama pek birşey bulamadım.
    diğer anakartlara göre artısı nedir kendiliğinden sıvı soğutma desteği vermesi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pre-clinic

bu kartları nereden temin ediyorsunuz ufak bir araştırma yaptım ama pek birşey bulamadım.
    diğer anakartlara göre artısı nedir kendiliğinden sıvı soğutma desteği vermesi mi?

burdan inceleyebilirsin:

http://www.asus.com/ROG_ROG/Motherboards_Products/

örneğin vatan bilgisayarda bazı modelleri bulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mncs35

quote:

bu kartları nereden temin ediyorsunuz ufak bir araştırma yaptım ama pek birşey bulamadım.

burdan inceleyebilirsin:

mini-ıtx düşünüyordum ben hocam bunların hazırladığı ana kartı gördüm ve ağzım açık kaldı açıkcası ama fiyatıda ona göre tabi 2-3 kat pahalı
    dolar düşünce şansımızı bir daha deneriz artık

• ekleyelim efenin ASUS CH FORMULA V-Z
  • quote:

quote:

quote:

burdan inceleyebilirsin:

mini-ıtx düşünüyordum ben hocam bunların hazırladığı ana kartı gördüm ve ağzım açık kaldı açıkcası ama fiyatıda ona göre tabi 2-3 kat pahalı

dolar artık pek düşmez...zaten sizin mini itx kasa için alabileceğiniz fazla seçenek yok...

kasanızın modelini yazarsanız ona göre kart tavsiyesinde bulunabiliriz...

• quote:

quote:

quote:

quote:

burdan inceleyebilirsin:

dolar artık pek düşmez...zaten sizin mini itx kasa için alabileceğiniz fazla seçenek yok...

kasanızın modelini yazarsanız ona göre kart tavsiyesinde bulunabiliriz...

beni aslında mini kasaları bildiğim bile yoktu bir arkadaş şunu önerdi incelemeleri filanda kafama yattı
    Cooler Master Elite 130 Mini ITX Siyah
    ama sizin başka tavsiyeniz varsa onlarada bakabilirim. bu kasaların iç hacimleri çok dar olduğu için ısınma yapar gibi geliyor ama bilemiyorum

• Pre-clinic kullanıcısına yanıt
    yer sıkıntınız yoksa ve sıvı soğutma düşünüyorsanız kesinlikle büyük kasa tavsiye ederim...
  • bilgi_ter kullanıcısına yanıt
    Cpuz görüntüsü gerekiyor
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.