Şimdi Ara

ASUS RADEON ROG STRIX RX 5700 XT GAMING OC 8GB GDDR6 3599 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.491
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyat çok sıcak olmasa da rog strix için piyasadaki en uyun fiyat gibi görünüyor.
    Bu dolar kurunda fena değil gibi.
    https://www.vatanbilgisayar.com/asus-radeon-rog-strix-rx-5700xt-gaming-oc-8gb-gddr6-256bit-dx12-amd-ekran-karti.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babangida Babayaro -- 3 Nisan 2020; 1:27:40 >

• Hardware unboxed incelemesine göre ilk parti üretim serilerinde sorun var güncel serilerde ise premium bir kart gibi değil de giriş seviyesi kart performansı gösteriyor soğutması.

Görseli güzel ama, görünüş için alırım diyenler alsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soğutucu sorunlu bunların. garanti çağıracak bu kartları tamir için.
  • Bence bana göre rx 5700xt seri sace msı gaming x sapphire nitro+ alınmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 8 Nisan 2020; 3:50:21 >
  • bu paraya 8 gb nitro+ rx 580 li kasa topladim. Çok para

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

bu paraya 8 gb nitro+ rx 580 li kasa topladim. Çok para
    İhtiyaç ve bütçe meselesi. 50bin liraya da araba var 500bin liraya da.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Bende bundan önceki pc mi r5 2600 16gb 3000mhz cl14 512bgm2ssd asus tuf b450gaming plus gtx1660ti 4bin tl toplamıştım diyer arkadaşın dediği gibi ihtiyaç göre değişiyor oynadığın oyun lar bekledin her şey.
    Şuan topladığım sistemi 5 yıl hatta daha fazla beni götürür. r5 3600
    asus dual rtx2070 8g evo
    g.skill trident neo 8x2 16gb 3600mh
    msi b450 gaming plus max
    XPG Spectrix S40G AS40G-512GT-C RGB 512 GB M.2 SSD
    seagate barracuda 1tb
    sharkoon tg5 rgb
    seasonic focus gx-750 750w 80+ gold

AOC 24G2U 23.8" 144Hz 1ms (HDMI+Display) FreeSync Full HD IPS 

• ReDLaX kullanıcısına yanıt
    aynı monitorden var bendede bide 10bit monitor olsa tamamdır senın için :D
  • Nitro serisi hariç bence sıkıntılı soğutmaları uzun süre baktım malesef almayacağım.
  • o 3 fana rağmen soğutma sıkıntısı var diyorsanız bu karttan cidden uzak durulmalı
  • https://www.vatanbilgisayar.com/asus-radeon-rog-strix-rx-5700xt-gaming-oc-8gb-gddr6-256bit-dx12-amd-ekran-karti.html
    Son 1 tane 3380 tl ye düşmüş alsam mı

• i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    Çok ama çok pağlı lar .benim ilk monitör bu 1600x900 casper dandik yinede monitör almadım çünkü 1080p çok pağlıy dı sonra alınacak seviyelere geldi 1080p şimdi de 4k böyle. Alıcak seviyeye geldi bunu aldım. aoc 21.5 g2260vwq6 .şimdi ise bunu aoc 24g2u 24 o yüzden çok lüks geliyor bana. 24 inç şuan alışmaya çalışıyorum çok büyük geliyor o yüzden boynum ağrıyor csgo yada fps oynarken sürekli sağa sola yukarı bakıyor dum. Fps oyunun dan kaymaklı sandım dün 3 saat rise of the tomb raider oynadım sonuç aynı. Böyle giderse 1 ayda zor alışırım daha önce küçük monitör kullanıyor dum gayet memnundum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReDLaX -- 8 Nisan 2020; 12:3:43 >
  • usengecmuhendis kullanıcısına yanıt
    stokta yokki
  • ReDLaX kullanıcısına yanıt
    kardo sen çıldırmışssın asıl büyük monitorde daha iyi ayrıca yükseltebiliyorsun biraz uzaktan izle azıcık 10bit monitorlerın renkleri harika senin sisteme yakışır 3000tl falan
  • KArt ara ara stoğa giriyor, bende aldım . Alanların yapması gereken üretim tarihine bakmak ocak öncesi kartlar üretim hatalıydı. Teknık servıse gondeırlerek vıda destegı yapılıyor. Sonrakı serılerde hata yok ocak oncesı kartlar ıle sonrası kartlar arasında 13-15 derecelere varan ısı farkları var.
    Kartın uretım tarıhı ocak oncesıyse dusunmeden gerı gonderın derim.
  • yenisinin incelemesinide izledim oda biraz fazla ısınıyor sapphireye göre bende almaktan vazgeçtim 3380tl ye indirimle sapphire alırım daha iyi
  • Bende aldım iade ettim 1660 ti var zaten oyle fazlada oyun oynamıyorum, Driver sorunları hala tartısılıyor.
    Öldü fiyatına bulursam 2070-2070 s alırım yoksa kara cumayı beklerım acil ihtiyacım yok :D
  • keşke almasaydınız 1660ti varsa almak zaten saçma 20 30fps için rx580 varken bile düşünüyordum alsammı almasammı diye
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    monıtor 2 k ve freesync acıkcası heves edıyorum 2k youn deneyımını.
    Div2 oyununu ultrada acınca 1660 ti bağırmaya baslıyor msi gaming olmasına ragmen 80 dereceyı goruyor oyun ve 30 fps felan verıyor
    Dediğim gibi 2k oyun dneeyımı ıcın alıcaktımda ekran kartı bolumundekı drıver sorunları korkuttu
    Sorun yasamayan cok nadir ben kartı takıp keyıf almak ıstıyorum. Surucu sıl yukle yok oncekıne don felan ugrasmak bana gore degıl .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.