Şimdi Ara

ASUS R9 380 4GB 24 Ay Garantili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
1
Favori
206
Tıklama
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    214 Mesaj
    Referanslar: 22

Katılım Zamanı
    31 Mart 2008

Durum
    Forumda değil

Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Merhabalar tam 1 sene önce hepsiburadadan alınmış ve sadece 3 ay kullanılmış ekran kartımı satıyorum. Diğer sürede neden kullanılmadı diyecekseniz benim bu kartı aldığım arkadaş bazı sıkıntılarından ötürü sistemi tamamen toplayamamış aldıktan sonra. Kart da öylece yatmış. Ben de 3 aydır kullanıyorum fakat fena halde konsolda fifa 17 oynayasım tuttu. Kartı satıp xbox one ya da ps4 almayı düşünüyorum. Takas da olabilir yani.

Fotoğraflar aşağıdadır. Kart, i5 4690 işlemciyle zorlanmadan kullanılmıştır. ASUS Garantili olduğundan 24 ay garantisi sürmektedir.

İstediğim fiyat 650TL
    İzmir içi elden, diğer illere önce havale sonra kargo olur.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

|
    |
    Sorunsuz Alışveriş Yaptıklarım: JeL - ChelseaFC - Leadri - sertay_a - archieduke - msnmaster - taktik - idiophatic - otaku - 100000 - AvalancHe_86 - nudeanchowy - rett - darkled - Noxco - Mr.G - srdrtrz - k_koray - sahapo

Çekinmeden sorabilirsiniz. Hepsi birbirinden değerli arkadaşlar.

• Yüzbaşı
    257 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    04 Kasım 2009

Durum
    Forumda değil

xbox 360 tek kollu forza horizon 2 li takas dusunurseniz haberim olsun. cihaz 0 hic kullanılmadı
    |
    |
    Asus z77 pro || Intel I7 2600k 4.2ghz || Sapphire RX 580 Nitro+ 8gb || Crucial Ballistix Sport 16GB || Toshiba TR200 240gb SSD || Aerocool Xpredator White Edition || Steelseries Rival 700 || Logitech g910 Orion Spectrum || SteelSeries Arctis 7 White Edition || Asus VN247h 1ms 75hz
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.