Şimdi Ara

KELEPİR AOC G2460PG G-SYNIC 144hz 1ms 1650 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 KELEPİR AOC G2460PG G-SYNIC 144hz 1ms 1650 TL
    Merhabalar
    1- ürünler sadece nakit satılıktır, lütfen takas teklif etmeyiniz. (toptan alımlarda 1060 ve üzeri i7 7.nesil ve üzeri, 16gb ram ve üzeri laptoplar ile takas olabilir)
    2- tasarım ofisimizde bulunan bilgisayarlarımızı notebook geçtiğimiz ve geçeceğimiz için parça halinde satmaktayız.
    3- bilgisayarların tamamı seçilerek tarafımca toplanmıştır.
    4- bazı parçaları sıfır, bazı parçaları ikinci el, bazı parçaları da başka satıcılardan sıfır olarak temin ettim.
    5- bütün parçaların yanlarında durumları detaylı şekilde yazılmıştır.
    6- tek parçalarda pazarlık teklif etmeyiniz, zira elimden geldiğince en düşük fiyatları yazmaya çalışacağım.
    7- dükkanımdan diğer ürünlerden 3 adet ve üzeri alım yaparsanız toplam rakamdan %5 indirim yapacağım.
    8- kargo ücretlerini ürünlere göre konuşuruz, toptan alımlarda ben karşılarım. Tek alımlarda en ucuz şekilde ya da duruma göre ücretsiz gönderim sağlarım.
    9- ödeme sonrası kargo şeklinde alış-veriş olacaktır. Referansına güvendiğim üyelere öncelik olarak ürünü gönderebilirim.
    10- ürünler şuanda ofisten toplanmış evde, odada beklemektedir. Ankara içi alacak arkadaşlar evden gelip test edebilir.
    11- istediğiniz üründe istediğiniz testi yapıp paylaşabilirim. İstediğiniz fotoğrafları ve videoları çekip eklerim.
    12- aynı durumda olan ürünün daha ucuz fiyatını bulduysanız ve illa benden almak isterseniz fiyatta yardımcı olurum.
    13- herşeyi açık açık yazdım, lütfen mantık dışı sorularda bulunmayalım, ilanlarımı kirletmeyiniz.

1. ASUS PG278Q 2k G-SYNIC 1ms 27"
    Kutusu ve faturası mevcut, garanti süresi doldu.
    Ekranda ya da çevresinde herhangi bir kusur yoktur. Işık sızması, ölü piksel, ekranda çizik gibi herhangi bir problemi yoktur, sıfıra yakın temizlikte.
    Fiyat: SATILDI

2. AOC G2460PG G-SYNIC 1ms 24"
    Kutusu ve faturası mevcut, 1.5 yıllık bir ürün ve garantisi devam ediyor.
    Ekranda ya da çevresinde herhangi bir kusur yoktur. Işık sızması, ölü piksel, ekranda çizik gibi herhangi bir problemi yoktur, sıfıra yakın temizlikte.
    Fiyat: 1900 TL >> 1750 TL >> 1650 TL

3. HP W2408H 24" 60Hz 5ms Full HD HDMI Girişli
    Kutu fatura garanti yok. Çerçevenin sağ üst kısmında etiket yapışkanını çıkartmak için aseton kullandım, yaklaşık tam köşeden 1.5 dan toplam cmlik yer. aseton sonrası hafif bir renk solması oldu, çirkin durduğu için oje ile boyadım. hafif parlak duruyor ama oraya bir stiker yapıştırdım genel olarak kapandı. bunun haricinde tertemiz, ışık sızması, ölü piksel, ekranda çizik gibi herhangi bir problemi yoktur.
    Fiyat: 450 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.