Şimdi Ara

Asus Para İadesi Kampanyasından Nasıl yararlanabilirim ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
7
Favori
9.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 200tl para iadeli diye aldım 60 günde vereceklerdi hani vermediler ve şuanda sinirliyim asusa!
    eğer 200tl iade olmasa msi vardı çok ucuza onu alırdım hemde oyun veriyodu yanında

mail attım birden fazla 60 gün içinde yazmalarına rağmen gelcek falan dediler ama gelen giden yok!
    Asus forumada konu açın mutlaka benim gibihttps://rog.asus.com/forum/showthread.php?94565-Asus-GTX-1080-ROG-Strix-Advanced-NO-CASHBACK!&p=660740#post660740

attığım mail ve gelen cevap
    quote:

Hello,

thank you for participating in this Promotion. We already approved your claim.

You will receive the money cashback via money transfer, usually ASUS proceeds within a time period up to 90 days after the release of your application.

Best Regards,

Your ASUS Promotion-Team!

ninepoint consulting GmbH | Schanzenstr. 24 | D-51063 Cologne | Germany
    CEO: Nicole Hänel | VAT-ID DE295361469 | HRB 80803 | District Court Cologne

> On Fri, Jun 2, 2017 at 02:14 am, <berkkocaturk70@hotmail.com> BERK KOCATÜRK wrote:
    >
    > i have completed the cashback month ago and i should have gotten my money back but i didnt your social media doesnt answer me i should get 200 Turkish lira i have a GTX 1080 that i bought and i have done everything but i didnt get the money i have used the website also emailed you my information before but nothing happened. i have bought a very expensive graphic card and this is your attitude not answering me not helping me not doing what you promised.
    > I want my cashback.
    >
    >
    > I have also get confirmation e mail on 16.04.2017 01:25 saying
    >
    > "
    > Merhaba Berk Kocatürk,
    >
    > ASUS promosyon kampanyası kapsamındaki başvurun için çok teşekkürler.
    > Sana ait başvuru ID’si: 358145
    >
    > Başvurunu olabildiğince hızlı şekilde kontrol edeceğiz.
    > Kontrol işleminin 5 güne kadar sürebileceğini lütfen dikkate al.
    >
    > Başvurun onaylanır onaylanmaz bir onay e-postası alacaksın.
    > Onayın ardından ödeme gerçekleşecek ya da 90 gün içinde prim ödemen gönderilecek.
    >
    > Saygılarımızla,
    >
    > ASUS Promosyon Ekibi
    > ninepoint consulting GmbH | Schanzenstr. 24 | D-51063 Köln | Almanya
    > Genel müdür: Nicole Hänel | KDV. No. DE295361469 | HRB 80803 | Köln Yerel Mahkemesi
    > "
    >
    >
    > I have also send you an email on 21.03.2017 22:48 containing everything you need down below with attachments included.
    >
    >
    > siteniz ingilizceydi türkçe yapmışsınız ancak hala başvurma linki ana sayfaya yönlendiriyor
    >
    >
    > "4. Katılımın konusu ve kuralları" başlığı altındaki ASUS çevrimiçi formu linki ana sayfaya yönlendiriyor ve işlem yapamıyoruz o nedenle buradan gerekli düşündüğüm bilgileri yolluyorum çünkü neler olduklarını bile yazmamışsınız
    >
    >
    > Ad soyad:Berk KOCATÜRK
    >
    > TC:57094144486
    >
    > Adres: dumlupınar mah. özkan sk. buluş sitesi d blok no 2 daire 10 Derince/Kocaeli
    >
    > Satın alım yeri VATAN COMPUTER
    >
    > Tarih 19.03.2017
    >
    > sipariş no:SIP3305114475
    >
    > Resmi e fatura ektedir
    >
    > Banka bilgilerim
    >
    > ⁠⁠⁠BERK KOCATÜRK vadesiz tl hesabı
    > İş Bankası IBAN:
    > TR460006400000124030532268

• Bugün mailime cevap vermişler.

'Hello,

thank you for participating in this Promotion. We already approved your claim on May 3rd, 2017.

You will receive the money cashback via money transfer, usually ASUS proceeds within a time period up to 90 days after the release of your application.

Best Regards,

Your ASUS Promotion-Team!'

3 mayıs ta onaylamışlar, 90 gün geçsin ödemeler yapılcak diyor.
  • Herkese aynı maili atıyorlar bana 2 kere yolladılar hatta bir dolandırıcılık sözkonusu gibi şuanda !

quote:

Hello,

thank you for participating in this Promotion. We already approved your claim on May 3rd, 2017.

Best Regards,

ninepoint consulting GmbH | Schanzenstr. 24 | D-51063 Cologne | Germany
    CEO: Nicole Hänel | VAT-ID DE295361469 | HRB 80803 | District Court Cologne

> On Mon, Jul 10, 2017 at 03:23 am, <berkkocaturk70@hotmail.com> BERK KOCATÜRK wrote:
    >
    > i still havent received my cashback!
    >
    > i will not provide any more information because everything is in the attached mail.
    >
    > When will i get my cashback if i get any!
    >
    > Now you just look like frauds !
    >
    >
    > Gönderen: support@asus-promotion.com <support@asus-promotion.com>
    > Gönderildi: 6 Haziran 2017 Salı 11:27
    > Kime: BERK KOCATÜRK
    > Konu: Re: 10-31 03 2017 Asus Cashback
    >
    > Hello,
    >
    > thank you for participating in this Promotion. We already approved your claim.
    >
    > You will receive the money cashback via money transfer, usually ASUS proceeds within a time period up to 90 days after the release of your application.
    >
    > Best Regards,
    >
    > Your ASUS Promotion-Team!
    >
    > ninepoint consulting GmbH | Schanzenstr. 24 | D-51063 Cologne | Germany
    > CEO: Nicole Hänel | VAT-ID DE295361469 | HRB 80803 | District Court Cologne
    >

> On Fri, Jun 2, 2017 at 02:14 am, <berkkocaturk70@hotmail.com> BERK KOCATÜRK wrote:
    >
    > i have completed the cashback month ago and i should have gotten my money back but i didnt your social media doesnt answer me i should get 200 Turkish lira i have a GTX 1080 that i bought and i have done everything but i didnt get the money i have used the website also emailed you my information before but nothing happened. i have bought a very expensive graphic card and this is your attitude not answering me not helping me not doing what you promised.
    > I want my cashback.
    >
    >
    > I have also get confirmation e mail on 16.04.2017 01:25 saying
    >
    > "
    > Merhaba Berk Kocatürk,
    >
    > ASUS promosyon kampanyası kapsamındaki başvurun için çok teşekkürler.
    > Sana ait başvuru ID’si: 358145
    >
    > Başvurunu olabildiğince hızlı şekilde kontrol edeceğiz.
    > Kontrol işleminin 5 güne kadar sürebileceğini lütfen dikkate al.
    >
    > Başvurun onaylanır onaylanmaz bir onay e-postası alacaksın.
    > Onayın ardından ödeme gerçekleşecek ya da 90 gün içinde prim ödemen gönderilecek.
    >
    > Saygılarımızla,
    >
    > ASUS Promosyon Ekibi
    > ninepoint consulting GmbH | Schanzenstr. 24 | D-51063 Köln | Almanya
    > Genel müdür: Nicole Hänel | KDV. No. DE295361469 | HRB 80803 | Köln Yerel Mahkemesi
    > "
    >
    >
    > I have also send you an email on 21.03.2017 22:48 containing everything you need down below with attachments included.
    >
    >
    > siteniz ingilizceydi türkçe yapmışsınız ancak hala başvurma linki ana sayfaya yönlendiriyor
    >
    >
    > "4. Katılımın konusu ve kuralları" başlığı altındaki ASUS çevrimiçi formu linki ana sayfaya yönlendiriyor ve işlem yapamıyoruz o nedenle buradan gerekli düşündüğüm bilgileri yolluyorum çünkü neler olduklarını bile yazmamışsınız
    >
    >
    > Ad soyad:Berk KOCATÜRK
    >
    > TC:57094144486
    >
    > Adres: dumlupınar mah. özkan sk. buluş sitesi d blok no 2 daire 10 Derince/Kocaeli
    >
    > Satın alım yeri VATAN COMPUTER
    >
    > Tarih 19.03.2017
    >
    > sipariş no:SIP3305114475
    >
    > Resmi e fatura ektedir
    >
    > Banka bilgilerim
    >
    > ⁠⁠⁠BERK KOCATÜRK vadesiz tl hesabı
    > İş Bankası IBAN:
    > TR460006400000124030532268

• berk70 kullanıcısına yanıt
    Git gide ayları öteye atıyorlar, şimdi de ağustos oldu gerçi başvuru kabulumu mayısta yapmışlar 90 gün ağustosa denk geliyor. Bakalım bu kadar bekledik ağustosuda bekleyelim. O zaman ne olacak sabırla bekliyorum.
  • Dezert kullanıcısına yanıt
    60 gün yazıyordu diye hatırlıyorum ilk başta mayısta aldıklarımızı hangi ayda vercekleri yazıyordu o geçince mail attım ben hatta
  • asusa 7 haziranda iadeler konusunda mail attım türkçe gelen maile cevap olarak. düne akdar cevap gelmedi. daha sonra 9 temmuzda sert bir mesaj yazdım. dün de bu cevap geldi.

Hello,

thank you for participating in this Promotion. We already approved your claim.

Best Regards,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambetiko -- 11 Temmuz 2017; 23:25:8 >
    Yok hocam yanlış hatırlıyorsunuz, bana ilk gelen mailde 90 gün diyordu. Ürünü aldıktan sonra 1 ay geçmesi lazımdı kayıt oluşturmak için 1 ay öyle bekledik sonra kayıt olduktan sonra kabulunde bir mail alınıryordu o mailden sonra 90 gün yazıyordu. Şuan adamlar haklı gibiler aslında ağustos ayı alırız paraları aha buraya yazıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dezert -- 12 Temmuz 2017; 10:43:22 >
  • Yok mu bir gelişme? Benimki hala yatmamış.
  • HER GÜN BAKIYORUM GELEN GİDEN YOK
  • MSI iadeleri geçte olsa yatırdı. Darısi Asusu bekleyenlerin başına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vesaire86 kullanıcısına yanıt
    Ne zaman başvurup ne zaman yatırmış hocam msi?

• Ne oldu ASUS para iadeleri ? Alabilen var mı iadesini ? İadeler gelmezse, bu işin peşini bırakmayın derim.

Unutturmaya falan mı çalışıyor Asus nedir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 27 Temmuz 2017; 16:45:53 >
  • _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    toplamda 120 günü geçti ama fısssss hala bi ses yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: beadlock2247

Ne zaman başvurup ne zaman yatırmış hocam msi?

Nisan sonu başvuru yaptım temmuz başı geldi.

• Ağustosu bekleyin beyler, ağustos ayı içerisinde yatacak bakım da görün inşaAllah

• Ekran kartının son taksitini ödeyecem hala yollamadı şerefsizler
  • Bana mail atmışlar beyler ödemelr başladı ama yoğunluk var hesabınıza yatması sürer diye
  • ödemeler çnceden başlamalıydı o zaman bizim suçumuz değil bu !

60 gün yazıyordu ilk başta sonra 90 yazdılar mailden şimdi de yine oyalıyolar para atcaklar özel bir şirket sgk değil ki bu bekliyoruz

Edit: çalışmam nedeniyle hafta içi arayamıyorum asusu ama lütfen peşini bırakmayın arayın gidin adliyeye şikayetçi olun ben olmak isterim ama telefon bile yasak bulunduğum yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk70 -- 5 Ağustos 2017; 11:12:49 >
    Dostum adliyelik bir durum yok, ödemelere başlamışlar bu arada 60 gün değil 90 gün olacak o, ben kartı ilk aldığımda üzerinden 1 ay geçecek şekilde kayıt işlemlerine başlamamızı istemişti asus, kayıt işlemi tamamlandığın da aldığım geri ödeme mailin de 60 gün değil 90 gün yazıyor. Hal böyleyken kimseyi şikayet edemezsin ne yazık ki firma şu durum da haklı, zaten ödemelere de başlanmış. Asus un 24 saatlik destek birimi var istediğin geç saatle onlarla görüşebilirsin işin buna engel değildir sanırım. Lakin arasan da sana açıklamasını yapıyorlar ve ölece kala kalıyorsun. Bu ay içinde paraları alırız bundan sonra ki bekleme ödemeler onaylandın mı başladı mı olmayacak bundan sonra ki bekleme paranın hesaba düşmesini beklemek olacak hiç yoktan iyidir.

• bixsi kullanıcısına yanıt
    60 gün yazıyordu web sitesinde tarih aralığı vardı mailde 90 gün yazıyor benim 5 ay oldu alımından 90 günü de geçti hatta 120 günü de geçti boş konuşuyorsun şuanda nasıl şikayet edemem mailler duruyor 90 gün olsa da geçti
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.