Şimdi Ara

Asus P8Z77-V Deluxe ekran kartı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Asus P8Z77-V Deluxe marka anakart aldım.Hıs 6870 ekran kartını görüyor ramini bütün özelliklerini gösteriyor; ancak oyun açmaya kalktığımda ekran kartınız en az 128mb ram olması gerekli diye bir hata veriyor.
    Normalde sistem uzmanıyım ama bu aralar uzak kaldığım için acaba farklı birşey varda benmi atlıyorum onu bilmiyorum.
    Daha önceki anakarta her iki slottada çalışıyordu şimdi orta slota taktım bundan kaynaklanma oranı ne kadardır?
    windows 8 olduğu için format atmadan herşeyi yükledi ben güncel driverlarıda yükledim.
    Format atıp baştan yükleyeceğim gerçi mecburen win orjinal değil hatası veriyor bios değiştiği için.
    öncesinde siz arkadaşlarada sromak istedim bilgi bilgiden üstündür sonuçta.
    Cevaplar için teşekkürler

• driver pack solution 13 adlı programı indir, sisteminin her parçasını günceller, sonra olmazsa birdaha yazarsın. bu arada başlık hatalı olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

driver pack solution 13 adlı programı indir, sisteminin her parçasını günceller, sonra olmazsa birdaha yazarsın. bu arada başlık hatalı olmuş

driver güncellemeleri yaptım programlada kontrol ettim dediğiniz gibi.
    işin garibi Ati ccc açtığımda hiçbir sorun gözükmüyor kartın özellikleri hepsi çıkıyor aygıt yöneticisindede gözüküyor ünlemli hiçbir aygıt yok.
    orta slota taktığım için mi diyeceğim e daha önceki anakarta yoktu öyle birşey birde diğer slotları illa crossfire sla de kullanma zorunluluğu olabilirmiki binlerce sistem kurdum başıma gelene bak

• quote:

Orijinalden alıntı: xmacyx

quote:

Orijinalden alıntı: TurboCore

driver pack solution 13 adlı programı indir, sisteminin her parçasını günceller, sonra olmazsa birdaha yazarsın. bu arada başlık hatalı olmuş

driver güncellemeleri yaptım programlada kontrol ettim dediğiniz gibi.
    işin garibi Ati ccc açtığımda hiçbir sorun gözükmüyor kartın özellikleri hepsi çıkıyor aygıt yöneticisindede gözüküyor ünlemli hiçbir aygıt yok.
    orta slota taktığım için mi diyeceğim e daha önceki anakarta yoktu öyle birşey birde diğer slotları illa crossfire sla de kullanma zorunluluğu olabilirmiki binlerce sistem kurdum başıma gelene bak

oyun ekran kartını tanımıyor. başka oyunlarda dene, aynısı olursa problem yazılımsal kaynaklı. ccc de herşey düzgün gözüküyorsa problem oyundan. oyunun en son patchini kurun düzelebilir.

• quote:

win orjinal değil hatası veriyor bios değiştiği için

quote:

Normalde sistem uzmanıyım ama

Yorum yok !!
  • lafmı soktunuz şimdi bazı işler yüzünden uzak kalamazmıyım yasakmı bilgi bilgiden üstündür çalıştığım işi bilseniz gereksiz laf sokmazdınız zaten...
    laf sokacağımıza yardım etseydiniz keşke
    dahada uzatırdım ama neyse gerek yok...
    Yinede teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.