Şimdi Ara

ASUS P8Z68-V LX LGA 1155 Intel Z68 HDMI SATA 6Gb/s USB 3.0 ATX Intel Motherboard

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
2
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Bana Lütfen TAKAS ÖNERMEYİN. Kalp kırmak istemiyorum. Bugüne kadar 9 yıldır forumdayım daha bir tane bile benim işime yarar takas teklifi gelmedi, kendisi 100 liralık malına örnek veriyorum 120 lira sayıyor , benim 200 liralık malımı 180 lira sayıyor kafasına göre bir de kargolar benden olacakmış gibi saçma sapan beni zıvanadan çıkaracak tekliflerden bıktım. içinde TAKAS kelimesi geçen mesaj atan kim olursa olsun bloklayacağım. Lütfen herkes kendi malını satsın. Takas ancak piyasa değerinin çok altında ve kargolara benim hiç karışmayacağım şekilde önce karşı tarafın ürün kargolaması ile mümkün olurdu, artık onu da kesinlikle İSTEMİYORUM.

İletişim; pm ya da

0546 742 1000, Koray

Kutusu, arka aynası, 2 adet sata kablosu ile gönderilecektir, halihazırda kullandığım sistemin anakartı, i7 2600K'yı 4.6Ghz günlük kullanım imkanı sunuyor.

https://www.asus.com/tr/Motherboards/P8Z68V_LX/

Fiyat 250 TL Kargo dahil 257 TL

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 24 Kasım 2016; 0:04:17 >

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    bence azda olsa revize gerekli bu fiyata z77ler satılıyor kart 10 numara lafım yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

bence azda olsa revize gerekli bu fiyata z77ler satılıyor kart 10 numara lafım yok

Gösterin z77 leri birkaç örnek o zaman. Ayrıca + sı nedir z77 nin onu da öğrenelim, ben baktım testlerde önde değil geride mesela.

http://www.tomshardware.com/reviews/z77-express-virtu-mvp-benchmark,3174-4.html
    ben sanki kart kötü dedim ya
    ASUS P8Z68-V LX GA-Z77-D3H
    DDR3 2200/..........1600/1333/1066 MHz DDR3 2800......../1600/1333/1066 MHz
    pci-e x16 2.0 pci-e x16 3.0

başlıca saydıklarımm ve cipset farkı var..
  • Jb.ati kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim, çok anladım :) bu anakartla kullanılacak en iyi ihtimal 3770k var, onunla da kullanılacak en iyi ihtimal gtx970 var, onun da pci ex2.0 ya da 3.0 ile kullanılması arasında ne kadar fark oluyor ya da oluyor mu? Bilgim yok, varsa 30 fps yi 33 yapıyorsa haklısın :) Ben kazıklamaya çalışıyorum pahalı pahalı şeyler satarım hep, ilgi alakan için teşekkür ederim, iyi geceler :)
    sen bilirsin hayırlı satışlar eski cipset ne kadar dolu olursa olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

quote:

Orijinalden alıntı: Jb.ati

Gösterin z77 leri birkaç örnek o zaman. Ayrıca + sı nedir z77 nin onu da öğrenelim, ben baktım testlerde önde değil geride mesela.

http://www.tomshardware.com/reviews/z77-express-virtu-mvp-benchmark,3174-4.html

Z77'de PCI-E 3.0 ve Native USB 3.0 var. USB 3.0 performansı daha iyi. (PCI-E 3.0, Z68'in Gen3 olanlarında da var.)
    Bunun haricinde, Z77'de Virtu MVP ve SSD caching ilgili 1-2 özellik de olması lazım. Önemli şeyler değil.

• fiyat takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drysdale

fiyat takip.

Fiyatta aşağı yönde indirim hiç bir koşulda olmayacaktır bir aciliyet hastalık şu bu olmadıkça. İyi alışverişler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Drysdale

fiyat takip.

Fiyatta aşağı yönde indirim hiç bir koşulda olmayacaktır bir aciliyet hastalık şu bu olmadıkça. İyi alışverişler.

uyarı için sağolun hocam. ben alana kadar, illaki alıcısı çıkacaktır kartın zaten. çıkmasa da revize edip etmemek size kalmış.
    psikolojik baskı oluşturmak için yazmadım.
  • Drysdale kullanıcısına yanıt
    Fiyat takip yazmanıza gerek yok hocam, üstte mesajım bulunsun seçeneği var. Foruma o butonu bu mesajlarla ilanlarda kirlilik olmasın diye koydular fakat genel olarak fiyat düşerse alıcıyım anlamında bu mesajlar yazılır. Muhtemel öyledir :) Teşekkürler.
  • quote:

Fiyat takip yazmanıza gerek yok hocam, üstte mesajım bulunsun seçeneği var. Foruma o butonu bu mesajlarla ilanlarda kirlilik olmasın diye koydular fakat genel olarak fiyat düşerse alıcıyım anlamında bu mesajlar yazılır. Muhtemel öyledir :) Teşekkürler.

Fiyat takip...
  • tolgahan66 kullanıcısına yanıt
    bu konuya cevap yukarıda var da tanıdık birinin yazması daha da raahtsız edici. benim ilanlarda fiyatlar neyse odur. o fiyata satarım ya da satılmaz :) fazlalık bir kart olsa sana tabi bir şeyler yapardım da böyle olmaz :)
  • quote:

bu konuya cevap yukarıda var da tanıdık birinin yazması daha da raahtsız edici. benim ilanlarda fiyatlar neyse odur. o fiyata satarım ya da satılmaz :) fazlalık bir kart olsa sana tabi bir şeyler yapardım da böyle olmaz :)

Pm yolladım.. Hayırlı satışlar
  • Merhaba
    Bilgi olması açısından yazıyorum.
    Pci-x Gen2 ile yeni çıkan ekran kartlarını çalıştıramazsınız. En son yaşadığım olayda Msi R9 380 ekran kartı Pci-X gen3 olmasını şart koşuyor. Bu yüzden anakart değiştirdim.

Hayırlı satışlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.