Şimdi Ara

Asus P8P67 pro kullanıcı incelemesi. (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
1
Favori
9.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • emek verildiği ortada.. ilgilenenler için güzel bir kaynak .. daha ne olsun.. beğendim..
  • İncelemen çok güzel.Özellikle bios kısmı.Yeni anakartlardaki bu bios'a fazla değinilmiyor.Detayları incelemeni beğendim.Tabii ki anakart seçimlerimiz asustan yana olacak.Yıllardır kalitesini ispatladı.
  • BEĞENDİM. gayet güzel bir inceleme olmuş. teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xlarg3 -- 31 Ekim 2011; 12:54:43 >
  • Asus p55 chip anakartlarda hemen hemen hepsinde
    sata 3 kontrolcüsü Marvell olduğu için SSD lerde okuma yazma hızında %50 düşüklük olmakta.
    Bununla beraber bu tarz (p55 lerde) anartların en son bios güncellemesin en son çıkan sata driveri yüklense bilr bu sorun asla düzelmememktedir.
    Asus p8p67 pro modeli kartımız bu soruda geride bırakarak hemen hemen Z68 model anakartların bazılarını geride bırakmıştır.

-----------------------------------------
    http://forum.donanimhaber.com/m_54124479/mpage_1/f_/key_//tm.htm

bende burda htpc kasa yaptımda merak etigim bu gene z anakartın sdd durummu ne sen bilirsin.

incelemen cok guzel olmus tbr ederim eline saglık.

• BEĞENDİM.gerçekten güzel ve anlaşılır bi inceleme olmuş power de gelsin bide o.c incelemeside gelirse daha süper olucak çalışmaların devamını dilerim Kemal gtx470 amp tanıdık geliyo biyerden:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ak27 -- 31 Ekim 2011; 14:09:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ak27

BEĞENDİM.gerçekten güzel ve anlaşılır bi inceleme olmuş power de gelsin bide o.c incelemeside gelirse daha süper olucak çalışmaların devamını dilerim Kemal gtx470 amp tanıdık geliyo biyerden:)

Senin sayende aldığım kart, sen olmasan zor bulurdum ben o kartı :)

Yorum içinde çok sağol, çoğu kişi gibi sende sanıırm o.c sonucu bekliyorsun, dediğim gibi psu gelir gelmez başlıcam o.c testlerine
  • BEĞENDİM
    incelemen cok guzel olmus tbr ederim eline saglık
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyondabir

Asus p55 chip anakartlarda hemen hemen hepsinde
    sata 3 kontrolcüsü Marvell olduğu için SSD lerde okuma yazma hızında %50 düşüklük olmakta.
    Bununla beraber bu tarz (p55 lerde) anartların en son bios güncellemesin en son çıkan sata driveri yüklense bilr bu sorun asla düzelmememktedir.
    Asus p8p67 pro modeli kartımız bu soruda geride bırakarak hemen hemen Z68 model anakartların bazılarını geride bırakmıştır.

-----------------------------------------
    http://forum.donanimhaber.com/m_54124479/mpage_1/f_/key_//tm.htm

bende burda htpc kasa yaptımda merak etigim bu gene z anakartın sdd durummu ne sen bilirsin.

incelemen cok guzel olmus tbr ederim eline saglık.

teşekkür ediyorum.
    Kullandığın Gene-z anart asus un güzel modellerinden bir tanesidir. Bu anakartta ssd kullanan arkadaşlarım var. Onlardan edindiğim bilgiye göre tam performanslı kullanılıyor ssd ler. Yani almayı düşünüyorsan ssd gönül rahatlığı ile alabilirsin. Sistemini iyi günlerde kullanman dileğimle....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal2238 -- 31 Ekim 2011; 16:04:06 >

• Beğendim

Emeğinize Sağlık
  • Beğendim.

Emek verilmiş bir çalışma,bu tür incelemelerin devamını diliyoruz.

Emeğinize sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanDostum -- 31 Ekim 2011; 20:55:13 >
  • BEĞENDİM güzel bi çalışma olmuş bios hakkındaki inlemede de çok faydalı teşekkürler
  • beğendim
  • Begendim
  • BEĞENDİM
  • Beğendim başarılar.
  • BENDE BEĞENDİM
    ÇOK GÜZEL BİR ÇALIŞMA
  • BEĞENDİM

gayet güzel ve anlaşılır bir inceleme
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karşıyakalı1912

BEĞENDİM

gayet güzel ve anlaşılır bir inceleme

teşekkür ediyorum.

Bu arada Asus P8p67 pro anakartın o.c sonuçları için bazı arkadaşlar çok sabırsızlanıyor. Hak veriyorum onlarada ama daha henüz sipariş verdiğim psu elime ulaşmadı. Gelir gelmez o.c sonuçlarınıda video gösterimi ile sizlerle paylaşacağım.
  • Güzel olmus BEGENDİM ^^ Emegine saglık
  • emek vermissin hadi bi kiyak yapalim. guzelmis.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.