Şimdi Ara

asus p5w dh deluxe mi yoksa asus commando mu arada sıkıştım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum anakart olarak p5w dh deluxe yi düşünmüştüm işlemci core 2 dou e6400 ekran kartı ati 1950 pro yu ramlar 2*1 gb corsair value select 667 mhz düşünüyorum ama asusun yeni çıkardığı anakart olan commando kafamı karştırdı overclock olayı çok iyimiş commandoda p5w dh dede iyi ama karar vermedim bi yardımcı olun lütfen :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_550 -- 27 Ocak 2007; 17:26:36 >

• Bence En iyisi o İşlemci için Asus P5b Deluxe
  • BEN ASUS TAVSİYE ETMİYORUM ARKADAŞIM. ASUS TAN ŞİKAYETİ OLAN ÇOK KİŞİ GÖRDÜM VE DUYDUM. O YÜZDEN GİGABYTE DQ6 Yİ ÖNERİRİM . O PAHALI DİYORSAN DS 4 DE FENA DEİL
  • DFI RD600
    Yada P5B DLX

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arnavuti -- 27 Ocak 2007; 22:49:48 >
  • OWERLOSK NE YAPAZCAKSINIZ PEK SAĞLIKLI DEĞİL UFAK BİR HATA SİSTEMİ YAKAR GEREK YOK
  • quote:

Orjinalden alıntı: sniper_elite

OWERLOSK NE YAPAZCAKSINIZ PEK SAĞLIKLI DEĞİL UFAK BİR HATA SİSTEMİ YAKAR GEREK YOK

O kadarda degil eger kaliteli bir PSU kullanır ve tecrübeli arkadaslardan yardım alırsanız neden sistemi yansın ki ?
  • yakacak kadar abanmam zaten normal overclock fazla deyil zaten benim amacım biraz daha gözden geçirdim uygun olan P5W DH Deluxe bence
  • Merhaba,

ASUS P5W DH Deluxe çok güzel bir seçim. Intel E6400 işlemcinizi 3GHz. civarına kadar O/C yaparak kullanabilirsiniz bu anakatla. Ayrıca O/C yapacaksanız kesinlikle en az bir Arctic Freezer Pro 7 CPU soğutucusu satın alın.

ASUS P5W DH Deluxe ile ilgili herşey için:
    http://forum.donanimhaber.com/m_9014185/tm.htm

Teşekkürler,

Hicks
  • asus p5w dh deluxe diyorum.

hick abimede katılıyorum
  • yorumlarınız için çok ama çok teşekkür ediyorum
  • asus p5w dh çizgi elektronik çıkışlı :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.