Şimdi Ara

ASUS P5G41T M-LX DDR3 LGA 775 anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakın zamanda yine 2. el olarak aldığım anakartı , artık kullanma ihtimalim kalmadığı için satıyorum.
    Anakartın cpu pinlerinden 1 tanesi yamuk. Ancak Q9400 işlemci ve 4 GB ram ile denediğimde sorunsuz çalıştı.
    Anakartı aldığım şahıs bunu bana söylememişti , ancak benim ticaret ahlakım herşeyi yazmayı gerektiriyor..!
    Şehirdışı almak isteyenler için itina ile kargo yapılır. Arka aynası fotoğrafta da görüldüğü üzere mevcuttur. SATILDI - @turaniahmet

ASUS P5G41T M-LX DDR3 LGA 775 anakart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSINOS -- 12 Kasım 2019; 19:9:13 >

• Merhabalar, anakart bana geldiği gibi e7500 işlemci takıp, windows kurulumu yaptım. Pinlerine dikkat etmedim hiç, belki anakart bana o şekilde geldi, belki de ben işlemciyi sökerken yamulttum. Bu olay bana ders oldu, elime geçen anakartta ilk önce pinlerine bakıyorum. Anlamadığım olay şu; size geri iade ede bilirsiniz dediğim halde, siz geri iade etmediniz ve olumsuz yorum verdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacetimereality

Merhabalar, anakart bana geldiği gibi e7500 işlemci takıp, windows kurulumu yaptım. Pinlerine dikkat etmedim hiç, belki anakart bana o şekilde geldi, belki de ben işlemciyi sökerken yamulttum. Bu olay bana ders oldu, elime geçen anakartta ilk önce pinlerine bakıyorum. Anlamadığım olay şu; size geri iade ede bilirsiniz dediğim halde, siz geri iade etmediniz ve olumsuz yorum verdiniz.
    Hatalarından ders çıkartan insanları severim. Ders olması güzel birşey tabi :)

Anakart zaten miyadını doldurmuş bir üründü , benim için çalışıyor olması yeterliydi , ve de çalıştı. Kullanacak olsaydım zaten kullanacaktım , ama elimdeki malzemelerle ilgili planlar değiştiğinden artık o opsiyon kalmadı ve ilana koydum.

İade konusunda ise , dediğim gibi nkart çalışmasaydı iade ederdim , ancak öyle birşey olmadığı için gerek duymadım.

Olumsuz yoruma gelince , şahsen bugüne kadar sattığım ürünlerde alıcı olan arkadaşların en beğendiği kısım paketlemedeki özenimdi , ama senin paketlemen tam anlamıyla faciaydı. Ürün taşıma esnasında bile hasar görmüş olabilir. Yumuşak balonlu poşeti pinlerin üzerine gelecek şekilde ( akıl alır gibi değil bu hareket , bir karton koysanız çok daha güvenli olurdu ) koyduğun için , alman gereken dersi pekiştirmek adına yorumu olabildiğince kıstım diyelim. Gördüğüm kadarıyla işe yaramış :)
    Herneyse , davranışındaki sakinlikten dolayı bunları es geçebiliriz sorun değil , ama bundan sonra daha dikkatli olmanda fayda var. Herkes benim gibi güzelce izah etmeye zaman ayırmayabilir. Kal sağlıcakla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.