Şimdi Ara

Asus p5b Bios 806 cikti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
1.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi aksamlar asus p5b Bios 806 cikti iyi kullanmalar

http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us

• arka arkaya bıoslar cıkıyor,gıgada f7 bıosunu cıkarmıs
  • bnde kendıme ozzel bıos cıkardım 80F7
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rockford Fosgate

bnde kendıme ozzel bıos cıkardım 80F7

çok iyi hocam,teknolojide senınle yenı bır donem basladı
  • Ewy Yükledim İlk Dikkatimi Çeken Windows Açılış Süresi Kısaldı. Acaba Etkiliyomu GErçekten Bıos Yükseltmek açılış süresini? Bide Raid Sorunu Vardı o ortadan kalkmışmıdır acaba herkez raid olmuyo felan diyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltrAslan MCMV -- 9 Kasım 2006; 22:39:39 >
  • arkadaşlar bu bios işlemini asus anakartın yanında verdiği driver cd sindeki asus update programiyla windows uzerinden yapsak sorun olurmu bi bilgisayarcıya sordum olur dedi olursa bole bişeyi neden versin asus bi deneyen varmi sizce kullanmalımıyım.bu programla bios u update etsem nolur??
  • quote:

Orjinalden alıntı: volcano1988

arkadaşlar bu bios işlemini asus anakartın yanında verdiği driver cd sindeki asus update programiyla windows uzerinden yapsak sorun olurmu bi bilgisayarcıya sordum olur dedi olursa bole bişeyi neden versin asus bi deneyen varmi sizce kullanmalımıyım.bu programla bios u update etsem ****??

CD le gelen AsusUpdate Programını Yükle Windows Ortamın da Güncellemeyi yapabilirsin. Çok Basit Zaten siteden Bıos u indir Winrarlı dosyayı masaüstüne çıkar sonra AsusUpdate Programını aç Ordan göster masaüstüne açtığın dosyayı kendi kuruyo sonra 1 dakka bile sürmüyo yeniden başlatıyo buara da bıos ayarların sıfırlanıyor haberin olsun baştan yapıcaksın esk,den bi ayar yapmıssan.
  • ben windows üzerinden update yapıyorum, gayet rahat ve sorunsuz
  • burada eski ayarlardan bahsetmişsin ne gibi ayarlar yani update işleminden sonra bios ta yapmam gereken ayarlar nelerdir?
    quote:

Orjinalden alıntı: CLUbeer

quote:

arkadaşlar bu bios işlemini asus anakartın yanında verdiği driver cd sindeki asus update programiyla windows uzerinden yapsak sorun olurmu bi bilgisayarcıya sordum olur dedi olursa bole bişeyi neden versin asus bi deneyen varmi sizce kullanmalımıyım.bu programla bios u update etsem ****??

CD le gelen AsusUpdate Programını Yükle Windows Ortamın da Güncellemeyi yapabilirsin. Çok Basit Zaten siteden Bıos u indir Winrarlı dosyayı masaüstüne çıkar sonra AsusUpdate Programını aç Ordan göster masaüstüne açtığın dosyayı kendi kuruyo sonra 1 dakka bile sürmüyo yeniden başlatıyo buara da bıos ayarların sıfırlanıyor haberin olsun baştan yapıcaksın esk,den bi ayar yapmıssan.

• kim o bilgisayarcı ne sorun olurmus bak merak ettım sımdı?

gercı en saglıklısı dısketten awardflash.exe ile ama masaustunden de hıcbırsey olmaz
  • volcano1988 Ayar dediğim daha önceki bıos sürümün de kendin ayarladığın bişiler varsa onlar gidiyo. Sen eğer anakart geldiği gibi kullanıyosan zaten ozaman bişi yapmana gerek yok. Ayar dediğim en basiti mesela floppy kapamışındır boot özelliklerini ayarlamışındır overclock yapmışındır vss.. gibi bahsediyorum. Ama sen zaten kutudab çıktığı gibi kullanıyosan bişi yapmana gerek yok.
  • tşkler arkadaşlar birazdan güncellicem biosu
  • sitede en son 701 gözüküyor. yeni sürüm nerde
  • elimdeki anakartla birlikte gelen bios ayarının yedeğini nasıl alırım yeni atmadan eski bios un yedeğini almak istiyorum.
  • quote:

elimdeki anakartla birlikte gelen bios ayarının yedeğini nasıl alırım yeni atmadan eski bios un yedeğini almak istiyorum.

Asus update programı ile."Save current bios to file"

/>
  • tamam güncelledim fakat açılışta hata verdi cmos bad filan f1 seceneği ve f2 seceneği sundu load default settings filan dedi bende f2 seçtim açılınca pc ide kanalı filan bulundu dedi o kadar pc normal çalişiyor o açiliştaki hata nedir acaba?
  • arkadaşlar yeni biosu yükledim artık oc olmuyo..

eskiden 3150mhz ramler 900 dü şimdi mümkünü yok açmıyo aynı ayarları yapıyorum..

elinde eski sürümü olan birisi lütfen aliokankoylu@gmail.com adresine yollasın. çok ama çok önemli:(:(

ayrıca hızlı boot ettiği felanda yok!!
  • 03lü bişeysi sanırım
  • gühanını almışım yaww:)
    dram cl ayarlarını açınca düzeldi:):)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.