DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
ASUS P526 DA KULLANILABILECEK GPS PROGRAMI
1
Cevap
0
Favori
1.995
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> ASUS P526 DA KULLANILABILECEK GPS PROGRAMI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      04 Ağustos 2008 16:58:57 Konu Sahibi
      Arkadaslar selamlar, elimizde p526 pda var.

İnterneti didik didik ettiysekte bu cihazda sorunsuz calisan bir gps programi bulamadik..

"Evet ben bu makinada gps i catir catir kullaniyorum" diyen bir babayigit varsa p.m den ulasabilir mi?

Saygilar.

|
      |

Cooler Master RCT-05 | intel q6600 2.4@3.4 | 4 GB Kingston DDR2 | Asus P5Q Pro | Asus 8800 GT GDDR3 512 | 2 TB WD Sata2 HDD | Samsung SH203 DVD Writer | Akasa | Logitech X 230 2+1 | Logitech G15 | Microsoft Sidewinder Mouse | Asus 22" LCD | Daha sayayım mı :)
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      07 Ağustos 2008 11:58:17
      evet cayır cayır çatır çatır kullanıyorum igo8 ve garmin kullanıyorum hatta garminde profesyonel haritacılıkda kullanılan koordinat sistemlerini bile kullanıyorum hemde hiç takılmadan forumda gps navigasyon cihazları bölümüne bakarsanız program dolu..
      |
      |

(((B U L L E T P R O O F ®))) Bilinmeyeni bilmek... bulunmayanı bulmaktır.. benim işim...
Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,297
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.