DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
ASUS P526 DA KULLANILABILECEK GPS PROGRAMI
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1
Cevap
0
Favori
1.988
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Windows Phone ve Tabletler >> ASUS P526 DA KULLANILABILECEK GPS PROGRAMI
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      04 Ağustos 2008 16:58:57 Konu Sahibi
      Arkadaslar selamlar, elimizde p526 pda var.

İnterneti didik didik ettiysekte bu cihazda sorunsuz calisan bir gps programi bulamadik..

"Evet ben bu makinada gps i catir catir kullaniyorum" diyen bir babayigit varsa p.m den ulasabilir mi?

Saygilar.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

Cooler Master RCT-05 | intel q6600 2.4@3.4 | 4 GB Kingston DDR2 | Asus P5Q Pro | Asus 8800 GT GDDR3 512 | 2 TB WD Sata2 HDD | Samsung SH203 DVD Writer | Akasa | Logitech X 230 2+1 | Logitech G15 | Microsoft Sidewinder Mouse | Asus 22" LCD | Daha sayayım mı :)
    • Yüzbaşı
      770 Mesaj
      07 Ağustos 2008 11:58:17
      evet cayır cayır çatır çatır kullanıyorum igo8 ve garmin kullanıyorum hatta garminde profesyonel haritacılıkda kullanılan koordinat sistemlerini bile kullanıyorum hemde hiç takılmadan forumda gps navigasyon cihazları bölümüne bakarsanız program dolu..

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

(((B U L L E T P R O O F ®))) Bilinmeyeni bilmek... bulunmayanı bulmaktır.. benim işim...
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.