Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus p4p800 se

3
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    366 Mesaj
    Katılım Zamanı
    21 Nisan 2004

Durum
    Forumda değil

Asus p4p800 se anakart satılıktır , henüz 1 haftalıkdır ve tertemiz , kutu içeriği full olarak satıyorum. Anakart vatan bilgisayardan 2 sene garantilidir.. İsteyen olursa vdimm modu yapıp öyle verebilirim....
    sıfırı :115+kdv :136$ , benim istediğim fiyat 105$ dır.. henüz sıfır olduğu için bu fiyatı hakediyor bence

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
    483 Mesaj
    Katılım Zamanı
    02 Ekim 2003

Durum
    Forumda değil

dostum sen biraz uçmuşsun sıfır fiyatı 103$ + kdv sen biraz düşersen alıcı bulursun nerdeyse sıfır fiyatına bırakıyorsun
    |
    |
    Sorunsuz AlışVeriş Yaptıklarım : FATALIST-yılmazest-öztin-cagri105-java-senttanoo-BarbarosTUGRUL-selbal-amddma-cowboy-sabotage-Freakz-killnOd-xpress-$idikli-truth-MTD-yeni99-Corny-bitkinjön-pc ci-muhammedda-ergin-Darth Vader-desdinova-cool_recep-odrin34-BillyJean- Buraya yazmadığım daha birçok kişi :)
  • Binbaşı
    1263 Mesaj
    Katılım Zamanı
    27 Ağustos 2002

Durum
    Forumda değil

|
    |
  • Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Katılım Zamanı
    24 Ağustos 2004

Durum
    Forumda değil

selam bende istanbuldayım ama fiyatınız çok yüksek bnm werebileceğim max fiyat... 80 dolardır... awrupa yakasındayım weya asus p4p800s yi werip üstüne 20 dolar werebilirm.. saygilar..
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
e-ticaret
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
son dakika
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.