Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Asus P4 P800 - X Görüşleriniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
14
Cevap
0
Favori
258
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> Asus P4 P800 - X Görüşleriniz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    254 Mesaj
    arkadaşlar bu akşam siparişini vermiş olduğum Asus P4 P800- X anakartı teslim alacağım . ancak bir nevi şüphe duyduğum konu bu karta 91$+KDv para ödeyeceğim. bu paraya intel veya herhangibi markanın daha fazla özelliğine sahip kartı varmı , Veya iyi bir secimmi yapmışım ??? :) Kararsızlık çok berbat birşey :(

|
    |
  • Yarbay
    5289 Mesaj
    Kart benim görüşüme göre çok kötü bir kart. Keşke daha fazla araştırma yapıp o şekilde alsaydın sanırım daha iyi olurdu.

Bunun yerine Gigabyte 1000mk olabilir Msi ın vardı ama model olarak tam aklımda değil, yada en güzeli tamamı intel bir anakart daha iyi olur.
    |
    |
    1762 Mesaj
    anakartı almışsın artık ne desek boş. almadan sorsaydın kesinlikle tavsiye etmem derdim. ama yinede hayırlı olsun
    |
    |

Orjinalden alıntı: antidote

anakartı almışsın artık ne desek boş. almadan sorsaydın kesinlikle tavsiye etmem derdim. ama yinede hayırlı olsun

olsun,adam değiştirebilir...henüz bu akşam alınmışsa...NEDEN DEĞİŞMESİN Kİ dostum...

EGER O KADAR KÖTÜ İSE...
    |
    |
    arkadaşlar aldığım firmayı aradım ve değiştirme yapılabileceğini kesinlikle sorun olmayacağını söyledi.

Şİmdi top sizde arkadaşlar , bu foruma ne kadar güvenim olduğunun göstergesidir. Şimdi gerçekten teknik bilgiye sahip arkadaşların bana tavsiyelerini can kulağıyla bekliyorum .
    Saygılar...
    |
    |
  • Yüzbaşı
    629 Mesaj
    Arkadaşlar neden P4P800'ü önermediler fikrim yok. Ama ben P4C800'ü bir yıldır kullanıyorum ve oldukça memnunum
    |
    |
    benim önermediğim p4p800-x modeli arkadaşın almayı düşündüğü kart. bu model p4p800 lerin kırpılmış hali bende alırken dikkat etmemiştim birçok sorunla karşılaştım. şimdi değiştirmeyi düşünüyorum. TimeSLoRD eğer düşünürsen abit Aİ7 veya biraz daha ucuz olan abit İS7e hakkında iyi şeyler duydum. bende Aİ7 almayı düşünüyorum para bulabilirsem
    |
    |
    o/c İçin İyi Bir Kart
    |
    |
    |
    |
    {GİGABYTE X38 DQ6}{q6600@4200MHZ cooling by swiftec}{2*1024 GSKİLL 6400HZ@1200MHZ 4-4-3-4}{Sapphire 2900pro@1009/1250 COOLİNG BY Mcw60 }{4*250GB SEAGATE 7200.11 SATA2 RAİD 0+1tb depo}{COOLERMASTER STACKER @GATEWATCH@COOLWATCH@MUSKEETER@SİLVERSTONE}{WATER CHİLLER}{ENERMAX GALAXY 1000W}{LOGİTECH Z-680}{LOGİTECH mx1000&G7 with RAPTOR P2}}
  • Binbaşı
    1386 Mesaj
    intel 865 ve 875'den şaşma
    |
    |
    Ryzen1700X, ASUS X370Pro, 16GB Corsair2400Mhz Ram, GTX1060 6Gb Graphics, 2x250GB EVO 850 SSD Raid0, Samsung BX2350 led, Logitech Z5500 5 1 Digital, Momo Wheel, ThermalTake 650WToughPower, Armor Case...
  • Yüzbaşı
    726 Mesaj
    Hayırlı olsun
    |
    |
    |
    |

İşlemcine göre yonga setli bir anakart alman derim çünkü yonga seti uyumu önemli keske kullanacağın islemciyi yazsaydın!!!
    P4 işlemci kullanacaksan GİGABYTE al derim ama yonga setini işlemcine göre ayarlamayı unutma Prescot bir işlemci kullanacaksan i865 1 mb lık bak eğer değilse 860 a 800 lük işini görür sanırım. Bu arada ASUS o kadar ağım sahım değil desem yeridir çünkü bu anakart diğer parçalarla uyum arıyor. Yinede sen bilirsin. Yada alacağın firmaya danış İntel in kendi boardlarından birini al derim. Sonuçta İNTEL firması kendi CPU sunu kendi anakarttında TEST ediyor. Kendi malında en iyi performansı almaya çalısıyor. Bu dediklerim birer örnektir tabi son karar senin umarım yardımcı olmuşturuz. Sana kolay gelsin ???
    |
    |

Bi KILÇIK ' lık var bu işin içinde!!!
  • Yarbay
    4305 Mesaj
    OC yapacaksan herhangi bir anakartın i875 modelini alabilirsin ama hayli pahalıdır. DFI ler en ucuz ve hayli iyi anakartlardır zaten i875 çipsetli anakart modeli bir tane var 100 $ + kdv civarlarındadır. OC yapmıyorum diyorsan Intel ile değiştir anakartını. En iyi Intelden verim alırsın.
    |
    |

https://forum.donanimhaber.com/kisisel-ve-firmalar-icin-instagram-takipci-etkilesim-hizmetleri--129610924#129610924
  • Binbaşı
    1534 Mesaj
    MSI NEO2 serisi ile ABIT IS7 VE AI7 serileri P4 işlemciler için süperdir...
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,304
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.