Şimdi Ara

asus nforce4 sli yurtdışı fiyatı 269$..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • demek ki bizde 300 dolardan aşağı olmaz. + kdv'si ile alınabilirlikten çok uzak olacak kanaatindeyim. bu anakartı alan iki ekran kartı takmak için alır düşüncesinden yola çıkarsak, anakart + 2 adet 6600gt'nin toplam maliyeti kdv'si ile yaklaşık 1000 doları bulacak. iki componente bunca parayı verebilecek kaç babayiğit vardır memlekette merak ediyorum doğrusu?

• Daha 939 pin li Nforce 3 boardları yeni yeni geliyo zaten bu kart icin cok erken
  • Bizde 247$+kdv idi, boğaziçi bilgisayarda gördüm.
  • bence bu sli olayı hiçde mantıklı değil hem ana karta ciddi fark ödicem hemde iki karta, 6600gt için hiç mantıklı değil anakarta ödiceniz fark + 2*6600gt fiyatına zaten tek bi 6800gt alınır performanslarıda çok farklı değil sanırım, anca cebinde saçmasapan parası olan biri 2*6800gt veya 2*6800u takıp extrem bi performans elde edebilir, onlada kaç kişi uğraşır bilmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: alyy

anca cebinde saçmasapan parası olan biri

o nasıl oluyor yaf?
  • yani şöyle oluyo düşünmeden anakarta 247$+kdv + 650$+kdv*2 den iki tane ekran kartını alabilcek biri 2,5 milyar yapıyo sanırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: meke

anca cebinde saçmasapan parası olan biri

Harbi bu nasıl oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: alyy

yani şöyle oluyo düşünmeden anakarta 247$+kdv + 650$+kdv*2 den iki tane ekran kartını alabilcek biri 2,5 milyar yapıyo sanırım...

işte böyle oluyo..
  • boğa içinde 248$ yazıyor. düz çizgiden fiyat istedim 185+kdv olacak dediler ne bu iş kardeşim 2 aydır bekliyorum olacağı bumuydu.
  • ben btx kasalar çıkmadan nf4 gibi bi terfi yapmam
  • niye kardeş?
  • quote:

Orjinalden alıntı: omermu

ben btx kasalar çıkmadan nf4 gibi bi terfi yapmam

btx kasalar çıktı.
  • arkadaslar ben siparisini verdim almanyada 1 hafta sonra elime gececek...
    fiyati almanyada 172 euro kdv dahil...
    sli olayina gelince bu kartin en önemli özelligi bu gibi görünüyor ama sonucta tek ekran karti ilede kullanabiliyorsunuz...
    mesela ben anakartla birlikte asus 6600 gt de siparis ettim... onunda fiyati 228 euro
    bence bu fiyatlar böyle bir performans icin ideal...
  • SLI nin yararları:
    şimdi birtane 6600gt ile alıyoruz , oyunlar yavaşlamaya başlayınca fiyatı düşen 2. 6600gt yi alıyoruz ve hop hızlanıyoruz yine.

ya da şimdi birtane 6800gt alıyoruz, oyunlarda 16X AF 4xAA açamadığımız günler gelince hop fiyatı düşen 2. 6800gt yi alıyoruz ve yüksek performansa kavuşuyoruz, makul fiyatlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhantomX -- 23 Aralık 2004, 20:13:15 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PhantomX

SLI nin yararları:
    şimdi birtane 6600gt ile alıyoruz , oyunlar yavaşlamaya başlayınca fiyatı düşen 2. 6600gt yi alıyoruz ve hop hızlanıyoruz yine.

ya da şimdi birtane 6800gt alıyoruz, oyunlarda 16X AF 4xAA açamadığımız günler gelince hop fiyatı düşen 2. 6800gt yi alıyoruz ve yüksek performansa kavuşuyoruz, makul fiyatlara.

bende aynen senin gibi düsünüyorum
    zamani geldiginde fiyatlar iyice düstügünde 2. karti alinca 2 kartin ayni andaki performansini düsünemiyorum bile...
  • sli için 1 ay var diye duydum daha çok beklerin nforce4 u yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.