Şimdi Ara

asus n66-u modemim interneti görmüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba bir kaç ay önce almış olduğum modemden çok memnundum bu gün internetin olmadığını farkettim modemin ışıklarına baktığımda sadece güç ışığının yandığını farkettim açıp kapadım aynısı devam ediyordu ben de kürdanla sıfırladım ama yinede internet ışığı yanmamaya devam etti. Modeme bağlanmadığım için arayüzüne de giremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: boraxxx2000

Merhaba bir kaç ay önce almış olduğum modemden çok memnundum bu gün internetin olmadığını farkettim modemin ışıklarına baktığımda sadece güç ışığının yandığını farkettim açıp kapadım aynısı devam ediyordu ben de kürdanla sıfırladım ama yinede internet ışığı yanmamaya devam etti. Modeme bağlanmadığım için arayüzüne de giremiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kablosuzu yanlislikl kapamis olmayin, guc isigi disinda adsl vs isi da yanmiyor mu? Eternet kablosu ile baglayip denediniz mi? Eternetle de baglanamiyorsaniz bir sekilde arizalanmis anlasilan

• Sadece güç ışığı yanıyor ve Kablolar takılı. Anlamıyorum durduk yere oldu çünkü..

• Pardon hocam aynı zamanda DSL ışığı da yanıyor güç ışığı ile birlikte

• quote:

Orijinalden alıntı: boraxxx2000

Pardon hocam aynı zamanda DSL ışığı da yanıyor güç ışığı ile birlikte

Kablodan baglaninca da arayuze giremiyorsunuz oyle mi? Oyle ise bozulmus olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.