Şimdi Ara

ASUS N61Vn280BD KULLANICILARI KULÜBÜ (174 ÜYE) (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.095
Cevap
14
Favori
276.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar öncelikle ne zamandır kulübe giriş yapamıyordum üzgü nüm :D makineleri ii ama asus garanti servisini herkesin başına bela olduğunu biliyorsunuz nese babamın çok sevdiği bir akrabası özerntilik yapıp benim makinenşn aynısından aldı sonra 24 saat dolmadan arıza çıktı daha sonra babam ben ve akrabamzı servise gittik servis elamanları adamlar garantiye yollamayı istedi babam itiraz edip daha 24 saatin bile olmadığını söledi. yenisini verin dedi basbam malesef mahkeme tüketici hakları falan die heriflerin gözünü korkuttu tabi herifler tırsınca değiştirdiler .d eğer böle bi sorununuz oluduunda bu yöntemi deneyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kosovalı20 -- 16 Mart 2010; 11:34:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zencig

quote:

Arkadaşlar, chip.com.tr sayfasında 3d oyunlarla alakalı bi haber yapmış ve orada nvidia nın sayfasından güncel ekran kartlarının 3d-vision sürücüsünü indirip destekli oyunları 3d olarak oynayabileceği yazıyor. bizim kartlar içinde böyle birşey yapmamıza gerek var mı? haberin adresi :http://www.chip.com.tr/konu/3d-oyun-oynama-vakti-nvidia-guncel-ekran-kartlarina-ucretsiz-3d-surucu_18402_2.html

arkadaşlar cevap veren olmadı, hiç inceleyen olmadı mı?

İlk gönderdiğin zaman inceledim ama bir cevap verebilmek için orada yazan donanımlara sahip olmak lazım. O da bende yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

Şimdi bi genel virüs taraması yapıyorum ardından disk birleştirmeyi açıcam sonra temp memp hıc bısı bırakmıcam sonuçları buraya yazarım birde ara sıra harddıskım gürültülü çalışıyor umarım bir şeyi yoktur.

evet böyle genel bi bakım fena olmaz. disk denetleme de yapabilirsiniz. c'ye yapsanız yeterli. ama 2 seçeneğe de tik atın sistem açılışında yapsın. sonuçları yazarsınız kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: @lp@sl@n

quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Müzik dinlerken aynı anda bilgisayarda işlem yaparken ,oyun yuklerken veya program yuklerken, müzikde dırrrrrrrrrtttttttt diye bi ses oluyor müzik bozuluyor.
    3-5 kez recovery yaptım format attım düzelmedi. Ve recovery den sonra oyunlarda kasmalar atlamalar olmaya başladı.
    Bilgisayarımda denedim programlarla test ettim hard disc sector hatasi veriyor. Sanırm sorunlar hard dıskten kaynaklanıyor bende servise gönderıcem. 3 aydır böyle cnm sıkıldı ıyıce. Proje odevlerı fln yapıyorum veremedım servise.. yakında gönderıcem

Gerçekten diskte bad sector olduğuna inanıyorsan proje ödevlerini harici bir diske yedekle yoksa tam çalışma ortasında bakarsın windowsun donakalır bir daha da makine açılmaz, senin emekler de boşa gitmiş olur.
    Bad sectorun fiziksel mi manstıksal mı olduğunu önce tespit et, fiziksel ise hiç vakit kaybetme diski değiştir. Mantıksal ise zaten formatla ya da en kötü ihtimalle disk birleştirip tekrar bölmeyle geçer.

Everest Sonucu

http://img26.imageshack.us/img26/1976/adszdgy.png

buda forumda açtığım konu: http://forum.donanimhaber.com/m_38317188/mpage_1/f_/key_//tm.htm#38330485

• Bir arkadaşım Bimeks'ten -B aldı 1800liraya.. Kız gibi pc gıcır gıcır geldi kıskandım:) ama fiyatı çok uygun. ilgilenenler hemen baksın bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Şimdi bi genel virüs taraması yapıyorum ardından disk birleştirmeyi açıcam sonra temp memp hıc bısı bırakmıcam sonuçları buraya yazarım birde ara sıra harddıskım gürültülü çalışıyor umarım bir şeyi yoktur.

evet böyle genel bi bakım fena olmaz. disk denetleme de yapabilirsiniz. c'ye yapsanız yeterli. ama 2 seçeneğe de tik atın sistem açılışında yapsın. sonuçları yazarsınız kolay gelsin

Virüs taramasıyla pc baya baya normale döndü ısınmasıda azaldı bende 1.5 tb full dolu bir hdd var harici yurtta takılmadığı pc kalmadı sanırım ondan bulaştı.Birde şu disk denetlemeyi yapcam ama tam anlayamadım biraz acıklarsanız nasıl yapılcagını çok memnun olurum

• quote:

quote:

quote:

Virüs taramasıyla pc baya baya normale döndü ısınmasıda azaldı bende 1.5 tb full dolu bir hdd var harici yurtta takılmadığı pc kalmadı sanırım ondan bulaştı.Birde şu disk denetlemeyi yapcam ama tam anlayamadım biraz acıklarsanız nasıl yapılcagını çok memnun olurum

Ben everest programında unlem fln gördum hard dıskte sektor hatası war sanrım. bide yukarıda bahsettiğim sorunlar oldu formattan sonra

• Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Bu laptoba red alert 3 kurdum, oyunda detayları fulledim anti allising hariç, o 4xde duruyor. Bu özelliklerden daha kötü bir masa üstü PCim var. Ekran kartı 512mb EN 9800 GT, bir tek işlemciler asus'a göre iyi o da E8400 (3 GHz). Onda Red Alert 3 yağ gibi çalışırken bunda takılmalar oluyor. Frame atlıyor gibi kesik kesik gidiyor görüntü. Nasıl halledebilirim sorunu? Crysis oynayan arkadaşlar takıldı gözüme ki o oyun bayaa kastırır bilgisayarı ve Red Alert'ın esamesi okunmaz Crysis'ın yanında. Arkadaşlar nasıl aştılar bu sorunu? Merakla cevaplarınızı bekliyorum.
  • Merhabalar arkadaşlar ben bir kaç gün önce N61VN280BD-B aldım tek farkı 320GB yarın elimde olucak size danışmak istediğim ilk aşamada ne yapmalıyım ayarlarla alakalı ve hangi programları kullanmalıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: restinpee

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Bu laptoba red alert 3 kurdum, oyunda detayları fulledim anti allising hariç, o 4xde duruyor. Bu özelliklerden daha kötü bir masa üstü PCim var. Ekran kartı 512mb EN 9800 GT, bir tek işlemciler asus'a göre iyi o da E8400 (3 GHz). Onda Red Alert 3 yağ gibi çalışırken bunda takılmalar oluyor. Frame atlıyor gibi kesik kesik gidiyor görüntü. Nasıl halledebilirim sorunu? Crysis oynayan arkadaşlar takıldı gözüme ki o oyun bayaa kastırır bilgisayarı ve Red Alert'ın esamesi okunmaz Crysis'ın yanında. Arkadaşlar nasıl aştılar bu sorunu? Merakla cevaplarınızı bekliyorum.

o işlemci asusun işlemcisinden iyimi mi? windows 7 uyuşmazlığı olabilir..şarzdan oynamıyorsundur umarım.high performan da oynuyorsan takılcanı pek sanmıyorum eğer gta gibi yama isteyen bi oyun değilse...

• quote:

Orijinalden alıntı: x3ladyor

quote:

Orijinalden alıntı: restinpee

Arkadaşlar bir sorum olacak sizlere. Bu laptoba red alert 3 kurdum, oyunda detayları fulledim anti allising hariç, o 4xde duruyor. Bu özelliklerden daha kötü bir masa üstü PCim var. Ekran kartı 512mb EN 9800 GT, bir tek işlemciler asus'a göre iyi o da E8400 (3 GHz). Onda Red Alert 3 yağ gibi çalışırken bunda takılmalar oluyor. Frame atlıyor gibi kesik kesik gidiyor görüntü. Nasıl halledebilirim sorunu? Crysis oynayan arkadaşlar takıldı gözüme ki o oyun bayaa kastırır bilgisayarı ve Red Alert'ın esamesi okunmaz Crysis'ın yanında. Arkadaşlar nasıl aştılar bu sorunu? Merakla cevaplarınızı bekliyorum.

o işlemci asusun işlemcisinden iyimi mi? windows 7 uyuşmazlığı olabilir..şarzdan oynamıyorsundur umarım.high performan da oynuyorsan takılcanı pek sanmıyorum eğer gta gibi yama isteyen bi oyun değilse...

Evet asus'unkinden az da olsa daha iyi. Asus 2.8 ghz bu dediğim 3 ghz. Ama oyun recommended sys özelliklerinde asus'un kat kat altındayken nasıl takılıyor.
    NVidia'dan driver güncellemesi yapacağım umarım çalışır. Ama başka bir ayar var mı sizlerin yaptığı? Bu arada high per modunda ve paso prizde oynuyorum. Hissedilir bir takılma var oyunda anlayamadım.

• quote:

quote:

quote:

c-özellikler-araçlar-disk denetleme- gelen penceredeki 2 seçeneği işaretleyin. sonra tamam'a basın. çıkan uyarıya tamam diyin. restart atın ve bekleyin. o disk denetlemeyi yapar..

• quote:

Orijinalden alıntı: DERİCİ.69

quote:

quote:

arkadaşlar yalnız o soyulmalar bende çanta olmadan önce gerçekleşti ve o kadar özenli kullanırım ki anlatamam.Çantayla alakası olabileceği pek bir ihtimal değil gibi ama bilemiyorum artık.benim çanta bu http://www.vatanbilgisayar.com/case-logic-vnc216-case-logic-vnc216--notebook-cantasi/productdetails.aspx?I_ID=38562

Çantayla doğrudan ilgisi var derici, bende bu çantayı kullandım ama sadece 3 gün kullandım hemen soyulmaya başladı. bu çanta sert ver içine laptopu koyarken ve çıkarırken ister istemez köşeler sürtüyor soyulmaya başlıyor. Çantayı değiştirdim soyulduğu kadar kaldı daha ileri gitmedi

peki diğer bilgisayarlarının köşeleri soyulan arkadaşların sebebide bu mu acaba.Onlara da sormak lazım.Ama dediğim gibi benim köşeler çantayı almadan önce soyuldu.

derici.69 a katılıyorum benm pc de de sağ köşede iki parça soyulma başlamıştı.pc yi aldığımdan beri 2 kere çantayı kullandım.çanta da eski f3sv240dr 15,4 lüktü hatta. bundan sonra da korumasız koymayı düşünmüyorum.bence bu soyulmalar ileride başa bela olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: hannnuuu

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar yalnız o soyulmalar bende çanta olmadan önce gerçekleşti ve o kadar özenli kullanırım ki anlatamam.Çantayla alakası olabileceği pek bir ihtimal değil gibi ama bilemiyorum artık.benim çanta bu http://www.vatanbilgisayar.com/case-logic-vnc216-case-logic-vnc216--notebook-cantasi/productdetails.aspx?I_ID=38562

Çantayla doğrudan ilgisi var derici, bende bu çantayı kullandım ama sadece 3 gün kullandım hemen soyulmaya başladı. bu çanta sert ver içine laptopu koyarken ve çıkarırken ister istemez köşeler sürtüyor soyulmaya başlıyor. Çantayı değiştirdim soyulduğu kadar kaldı daha ileri gitmedi

peki diğer bilgisayarlarının köşeleri soyulan arkadaşların sebebide bu mu acaba.Onlara da sormak lazım.Ama dediğim gibi benim köşeler çantayı almadan önce soyuldu.

derici.69 a katılıyorum benm pc de de sağ köşede iki parça soyulma başlamıştı.pc yi aldığımdan beri 2 kere çantayı kullandım.çanta da eski f3sv240dr 15,4 lüktü hatta. bundan sonra da korumasız koymayı düşünmüyorum.bence bu soyulmalar ileride başa bela olacak

Valla ne yalan söyleyeyim ben sticker yaptırdıktan sonra çok rahatladım.Hiç değilse moralimi bozan soyulma olayını görmüyorum.Gördükçe içim sızlıyordu.Bunun çantayla alakası yok eminim.Daha başka ne türlü önlem alabiliriz servise söylesek ilgilenirler mi acaba_?Ben bir kere aradım ulaşamadım hiç telefon çalıyor açan yok.Yerin dibine mi girdi şerefsizler bilmiyorum.Hem ben çantaya koyarken bile o beyaz zımbırtının içine koyup da çantaya koyuyorum laptopu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 14092012 -- 16 Mart 2010; 23:54:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: E.TAH

Merhabalar arkadaşlar ben bir kaç gün önce N61VN280BD-B aldım tek farkı 320GB yarın elimde olucak size danışmak istediğim ilk aşamada ne yapmalıyım ayarlarla alakalı ve hangi programları kullanmalıyım

Yok mu tavsiyede buluncak birisi?
  • quote:

quote:

Merhabalar arkadaşlar ben bir kaç gün önce N61VN280BD-B aldım tek farkı 320GB yarın elimde olucak size danışmak istediğim ilk aşamada ne yapmalıyım ayarlarla alakalı ve hangi programları kullanmalıyım

İmzam da tüm sorunların cevapları diye bir link var. Bizim açtığımız bir forum. Orayı incelersen birçok konuda bilgi sahibi olursun. Güle güle kullan hayırlı olsun. kulübe ekledim

• hiç çanta kullanmadım bende de soyuldu. temelli soymayı düşünüyorum kötü görüntüyü engellmek için. laptopu gören hurda sanacak bu haliyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: preacion

hiç çanta kullanmadım bende de soyuldu. temelli soymayı düşünüyorum kötü görüntüyü engellmek için. laptopu gören hurda sanacak bu haliyle.

İstersen benim sticker li fotoğraflara göz at.Soyulma falan yok.Gayet güzel oldu.
  • Hacı bende de caselogic marka çanta var ancak şöyle bir bakınca soyulma yok. Benim makinadaki tek soyulma tam kapağı tutup kaldırdığımız orta kısım varya orası hafifcik göz kırpmış. Tırnağımı spatula gibi kullanarak bir sıyırdım şimdi canavar gibi Allah'a şükür. Çantaya koyarken beyaz korumalığını takmayı ihmal etmeyin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rageofdynax -- 17 Mart 2010; 7:43:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless1905

quote:

quote:

İmzam da tüm sorunların cevapları diye bir link var. Bizim açtığımız bir forum. Orayı incelersen birçok konuda bilgi sahibi olursun. Güle güle kullan hayırlı olsun. kulübe ekledim
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM..

• 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.