Şimdi Ara

ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ (313. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.831
Cevap
21
Favori
442.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • asus n61jq laptop anakartı arızalı alınır satan varsa bana özel mesaj atsın saygılar.
  • benim menteşe kırılmıştı 28 tl ye gittigidiyordan aldım kendim değiştirdim gayet kolay
  • Beyler, Hdd gidici gibi 6-7 tane bad sector cıktı. Hdd tavsiyesi olan var mı?

Mesela şu model nasıldır.http://www.vatanbilgisayar.com/dahili-harddisk/seagate-st500lm000-25-500gb-hdd-+-8gb-ssd-sata-30-64mb-cache-5400rpm-notebook-sshd/productdetails.aspx?I_ID=65115
  • NeeHot N kullanıcısına yanıt
    http://www.gold.com.tr/toshiba-mq01abd075-750gb-sabit-disk_u

sessiz ve 750 gb hem de ucuz...
    oyunlar olmuş 30 gb zaten hızdan çok depolamaya önem ver bence :D
    bizim notebook'un sabit diskinin özellikleri yardımcı olur sana araştırırken
     ASUS N61JQ ve X64JQ KULLANICILARI KULÜBÜ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wyzchuk

ekran kartı update ederken siyah ekran sorunu uzun zamandır var. (win7 için) yaz aylarında beni bu yüzden delirtmişti ati. win7 için bu siyah ekran hatası vermeyen en güncel yazılım hangisidir?

Wyzchuk çalışan iyi sürümü buldum. Yabancı bir forum sitesinde aynı sorunu yaşayanlar deneyerek en güncel sıkıntısız versiyonun 13.4 olduğunu belirtmişler.
    İndirip denedim bve 1 haftadır sıkıntısız olarak kullanıyorum. Temiz bir yükleme yapmanı tavsiye ederim.

http://www.oldapps.com/ati.php?old_ati=12808
  • 14.1 beta çıkmış beyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: witcher91

14.1 beta çıkmış beyler

Siyah Ekran verdi :(
  • Beyler WD 2.5" 750GB SCORPIO BLACK SATA 3.0 7200RPM 16MB CACHE NOTEBOOK DISK aldım. Bakalım nasıl performans verecek.

Performans olarak beni tatmin etse de eski 5400rpm diskime göre baya bir sesli çalışmakta alacak olanlara bir kere daha düşünsün. resmen harddiskin içinde fan varmış gibi çalışıyor. ilerleyen günlerde videosunu çeker eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeeHot -- 6 Şubat 2014; 0:51:22 >
    oyhş süpermiş güle güle kullan, hani sata 3 desteklemiyodu :D
  • Arkadaşlar servis usb port ve fan tamiri için 160tl istedi artı 70 lira işçilik ücreti yaptırsam mı ne dersiniz ? Yoksa daha ucuza yaptırabileceğim bir yer var mı ?
  • Michigan kullanıcısına yanıt
    o nasıl bi işçilikmiş arkadaş 15 dk'lık işe :D
  • alperepla A kullanıcısına yanıt
    aydınlandım kardeş sağolasın. SSD almam bende zaten fiyatlar uzay.Yavaş hard disk'im den memnunum :D Bozulmasın yeter ki
  • Bende biliyorum fazla olduğunu ama asusun kendi yetkili servisi bahsettiğim yer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michigan kullanıcısına yanıt
    allahtan garanti bittiğinden beri hiç işim düşmedi :D
  • Ben en son fan temizliğini geçen hafta yaptım ama arada bir garip şekilde fan sesi duymaya başladım artık, inş. sonumuz hayır olur

call of duty ghosts oyununu kuran var mı deneyen,malum bizimkiler 4 ve oyun 6 gb ram istiyor,yamaydı cracktı bi pundunasına getiren var mı ?
  • aynen batman:arkham origins oynarken bayaaa uçak kalkıyo bende
  • Beyler sistem olarak hackintosh kuran ya da kurmayı deneyen var mı ?
    hackintosh kurup oyunlardan yoksun mu kalmak istiyosun :D
  • Merhaba arkadaşlar; daha önce sol menteşem kırılmıştı ve 150 TL ye değiştirdim. Şimdi sağ taraf da kendini belli etmeye başladı, kırıldı kırılacak. Bu sefer o kadar para vermek istemiyorum. Kendim değiştirmeyi deneyeceğim. Bu konu için bir rehber, anlatım vs var mı? Ya da daha önce değiştiren biri kısaca anlatabilir mi adım adım?
  • 
Sayfa: önceki 311312313314315
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.