Şimdi Ara

||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.848
Cevap
13
Favori
290.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 12.06.2010 23:51 da siparişi vermişim... Garantisi 2 seneydi değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

12.06.2010 23:51 da siparişi vermişim... Garantisi 2 seneydi değil mi?

evet 2 sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan61

quote:

evet 2 sene

Ooohh bu çok iyi oldu.. :) ama faturasını bulmam lazım :) Peki şimdi bataryayı ücretsiz değiştirecekler değil mi? Kullanıcı hatası deyip değiştirmezlerse?

faturayı naptım hatırlamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ctrlshft -- 11 Mart 2012; 1:08:22 >
  • quote:

quote:

quote:

evet 2 sene

Ooohh bu çok iyi oldu.. :) ama faturasını bulmam lazım :) Peki şimdi bataryayı ücretsiz değiştirecekler değil mi? Kullanıcı hatası deyip değiştirmezlerse?

faturayı naptım hatırlamıyorum

faturayı tekrar alabilirsin sanırım bi bimeks git sor zorla derim :) batarya problemi için kullanıcı hatası olmaz değiştirirler hiç merak etme

• tamam hocam ilgin için teşekkürler... Kısa bir zaman içinde halletmeye çalışacağım...Gelişmleri yazarım..
  • Arkadaşlar benim laptopumun adaptör fişi (laptoptaki fiş) çok gevşek sürekli çıkıyor sırf bu yüzden pilim öldü 5 sn dayanmıyor. Garantisi de yok. Ne yapmalı ben açsam düzeltebilir miyim tamire vermeden, siz karşılaştınız mı böyle bişeyle?
  • Bu cd yazarken olan Burn process failed (Power calibration area error ) hatasının çözümü var mıdır yoksa garantiye göndereyim mi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuki.67

Bu cd yazarken olan Burn process failed (Power calibration area error ) hatasının çözümü var mıdır yoksa garantiye göndereyim mi arkadaşlar?

üfle temizle belki düzelir
  • Uzun zamandır girmiyodum foruma bir bakayım dedim ne yapıyorsunuz diye :) Ben aldığım gün hdd yi değiştirmiştim hala sorun yok :) Fanı biraz sesli çalışıyor son günlerde o da tozlanmadan olmalı :)
  • quote:

quote:

Bu cd yazarken olan Burn process failed (Power calibration area error ) hatasının çözümü var mıdır yoksa garantiye göndereyim mi arkadaşlar?

teşekkür ederim tozlanmadanmış. Bende baya program aradım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

teşekkür ederim tozlanmadanmış. Bende baya program aradım :)

• beyler ankarada bios recovery islemi yaptirabilecegim bi yer var mi? ilk aldigimda koydugum sifreyi unuttum acabiliyorum pcyi ancak bios ayarlarina giremiyorum format atamiyorum pcye bu yuzden.. iyice yavasladi :(
    Ayrica hdd yi upgrade etmeye bile korkuyorum biosda sifreden dolayi kalacak diye..
  • Konuya ne zamandır mesaj atılmamış, sorun yok demek ki

• aynen kulanıyoruz iddaadan para vurup ssd almanın peşindeyim şu sıra
  • 7200 rpm ile takılıyoruz ya biz
  • quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

7200 rpm ile takılıyoruz ya biz

bende de o var zaten :)
  • Ben hala kendi 5400 rpm lik hdd ile takılıyorum
  • Beyler benim pil mefta oldu galiba. Garantiye 2 ay kaldı versem değiştirirler mi, yoksa kullanıcı hatası mı derler ? Pili değiştiren arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
    Bu arada sorunum pilin üzerinde çarpı işareti çıkıyor. Şarjı çıkardığımda pilin üstüne geldiğimde pilinizde sorun olduğundan aniden kapanabilir yazıyor değiştirirler mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorpioleo -- 1 Mayıs 2012; 14:06:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

Ben hala kendi 5400 rpm lik hdd ile takılıyorum

ben scorpion black almıştım ama sesli çalıştığı için vede geceleri downloada bıraktığım için yeniden 5400 e döndüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: HurtLocker

Ben hala kendi 5400 rpm lik hdd ile takılıyorum

ben scorpion black almıştım ama sesli çalıştığı için vede geceleri downloada bıraktığım için yeniden 5400 e döndüm.

Bende alacaktım hocam scorpion black ama iyiki almamışım.Zaten param yoktu
  • 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.