DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
6.856
Cevap
12
Favori
280.575
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> ||| ASUS N61JA-JX114V ve ASUS N61JA-240DV KULLANICILARI ||| 104 ÜYE
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 sonraki >>>
Giriş
      3331 Mesaj
      15 Ekim 2011 16:12:43
      Demek istediğim kargo parasını karşılayarak kabul eden Ankara servisiyle de irtibata geçip , birde onlara anlatmayı deneyebilirsiniz.
      Tabi İstanbul'dan Ankara'ya kabul ederler mi bilmiyorum. Ama peşini bırakmayın derim

• Çavuş
      55 Mesaj
      18 Ekim 2011 12:12:18
      Bende laptopu ekim 11 de garantiye verdim vatan bilgisayara.Benimde batarya problemim vardı bide ısınma sorunu yazdım temizlesinler içini diye bakalım ne zman gelicek.Çok şükür bunların dışında problemim olmadı.Bataryası değişen arkadaşlar bataryalarını nasıl kullanıyor şuan bende ona göre kullanayım sonra yine patlamasın batarya

ASUS N61JA CORE İ5-430M 2.26Ghz. 4GB-320GB-16"HD 1024MB HD5730

Samsung S8530 Wave II Ana Konu
    • Çavuş
      55 Mesaj
      22 Ekim 2011 16:13:53
      Laptop dün servisten gelmiş bugun gidip aldım batarya ,thermal ve fan değiştirilmiş ayrıca biosu update etmişler şuan fan sesi eskisine göre 0 nerdeyse batarya yıpranma seviyesi %1.3, servis'in eline sağlık valla iyi iş çıkarmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yankee33 -- 24 Ekim 2011; 12:07:20 >

ASUS N61JA CORE İ5-430M 2.26Ghz. 4GB-320GB-16"HD 1024MB HD5730

Samsung S8530 Wave II Ana Konu
    • Teğmen
      221 Mesaj
      23 Ekim 2011 11:27:41
      @CtrlShft bataryayi full boşalt doldur yaparak kullanmayı dene. Ayrıca Aida 64 programı ile batarya yıpranmasını görebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4627 Mesaj
      24 Ekim 2011 04:27:56
      Oyle driver sorunu olmaz ama abuk sabuk windows kaynakli seyler olabilir. Bende de sleep moda gectiginde tekrar laptopu aktif ettigim an sacmaliyor bazen. Ama goruntu olarak hic boyle seyler olmamisti. Diyorum ya senin laptopun karakterinde sorun var. En en en yetkili servise bugune kadarki tum bakim raporlari ile sunup ilgilenmelerini talep et derim.

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      15 Kasım 2011 19:49:20
      corsair f120 sata 2 ssd kullanan var mı bu modelle ben de almayı düşünüyorum??

• Yüzbaşı
      315 Mesaj
      18 Kasım 2011 15:05:21
      quote:

Orijinalden alıntı: yankee33

Laptop dün servisten gelmiş bugun gidip aldım batarya ,thermal ve fan değiştirilmiş ayrıca biosu update etmişler şuan fan sesi eskisine göre 0 nerdeyse batarya yıpranma seviyesi %1.3, servis'in eline sağlık valla iyi iş çıkarmışlar.

hocam şuandaki sıcaklık değerlerini yazabilir misin benim makinede ne işlemci ne ekran kartı günlük kullanımda 50 dereceden altını görmüyor su sıralar :S

• Teğmen
      118 Mesaj
      19 Kasım 2011 22:23:21
      BEBEĞİM'i 1 buçuk yıldan fazladır kullanıyorum.. Standart sorunlardan BATARYA, EKRANIN SAĞ MENTEŞESİ VE EKRAN KARTININ ISINMASI.. geçenlerde fan durmuyordru hiç, sürekli çalışıyordu.. bi nedenden dolayı format attım, gitmişti, normal çalışıyordu.. ekran kartı test eden bi program çalıştırdım, sanırım ekran kartını haşat etti :( şimdi yine Operada gezinirken bile çalışıyo.. hala servise vermedim.. haftalarca bebeğimden uzam kalmak istemiyorumm..

TOUCHPAD'ın sol tıkı kafasına esince çalışıyo baya sonra tutukluk yapıyo.. sonra tekrar gidiyor :D

AMD is coming
    • Teğmen
      129 Mesaj
      19 Kasım 2011 22:52:27
      Batarya sorunu ile garantiye gitti alalaı 17 ay falan oldu garanti kağıdında 24 yazıyormuş zaten çoğu firma bataryaya garanti bile vermiyor.. 6 günde geri geldi... hizmet kaliteleri çok iyi.... bataryayı değiştirmişler.. işte asus farkı...

• Yüzbaşı
      315 Mesaj
      20 Kasım 2011 13:14:38
      quote:

Orijinalden alıntı: dancerboy14

BEBEĞİM'i 1 buçuk yıldan fazladır kullanıyorum.. Standart sorunlardan BATARYA, EKRANIN SAĞ MENTEŞESİ VE EKRAN KARTININ ISINMASI.. geçenlerde fan durmuyordru hiç, sürekli çalışıyordu.. bi nedenden dolayı format attım, gitmişti, normal çalışıyordu.. ekran kartı test eden bi program çalıştırdım, sanırım ekran kartını haşat etti :( şimdi yine Operada gezinirken bile çalışıyo.. hala servise vermedim.. haftalarca bebeğimden uzam kalmak istemiyorumm..

TOUCHPAD'ın sol tıkı kafasına esince çalışıyo baya sonra tutukluk yapıyo.. sonra tekrar gidiyor :D

haftalarca beklemiyorsun daha once pil sorunu için verdim 1 haftayı bulmadan geri verdiler bana düzeltip :D şimidide touch padın sol tusu kafayı yedi biraz daha bozulsun oyle verecem garantiye yapın diye birde temizlemelerini isteyeceğım fanlarını fln :D surekli touch padi kullanıyorum son seviyeye kadar kafayı yesin die gidip gidip geliyo şuanda :D

• Çavuş
      57 Mesaj
      21 Kasım 2011 00:31:04
      Artık kayışı koparma seviyesine geldim bu webcam yüzünden. Aldığımda 1 ay felan çalıştı sonra gitti. O gün bugündür uğraşıyorum ama nafile. Akşam bu saatlerde yaptım bir ara sitesinden bıkmadan, yılmadan tekrar tekrar driverleri indirdim, sildim ve yükledim. PID_5122 olarak gösteriyor webcamın kodunu. Nasıl olduysa akşam bu kod vardı desteklenenler arasında onu yükledim ve oldu. Fakat ertesi gün tekrar gitti. Şimdi bütün driverlere baktım ama desteklenenler arasında yok. Artık gerçekten bıktım bununla uğraşmaktan. 1 Yıldır tüm forum sitelerini okumuşumdur ama herkes aynı çözümleri yazıyor. Tüm olabilecek çözümleri denedim YOK YOK. Var mıdır bunu bulabilen acilen cevap bekliyorum şu ana kadar tek üstesinden gelemediğim konu bu...

• Yarbay
      2107 Mesaj
      21 Kasım 2011 01:23:17
      quote:

Orijinalden alıntı: 03bjk

Artık kayışı koparma seviyesine geldim bu webcam yüzünden. Aldığımda 1 ay felan çalıştı sonra gitti. O gün bugündür uğraşıyorum ama nafile. Akşam bu saatlerde yaptım bir ara sitesinden bıkmadan, yılmadan tekrar tekrar driverleri indirdim, sildim ve yükledim. PID_5122 olarak gösteriyor webcamın kodunu. Nasıl olduysa akşam bu kod vardı desteklenenler arasında onu yükledim ve oldu. Fakat ertesi gün tekrar gitti. Şimdi bütün driverlere baktım ama desteklenenler arasında yok. Artık gerçekten bıktım bununla uğraşmaktan. 1 Yıldır tüm forum sitelerini okumuşumdur ama herkes aynı çözümleri yazıyor. Tüm olabilecek çözümleri denedim YOK YOK. Var mıdır bunu bulabilen acilen cevap bekliyorum şu ana kadar tek üstesinden gelemediğim konu bu...

bu sayfadaki driverlerden en üsttekini deneyin.eğer driveri kurmazsa internetten driverpack solution dimkot edition 09.11 aratın bulun.driveri sizin yerinize zorla kursun :)

İNTEL CORE i5-2500K+CORSAİR H100i(4,6ghz)| ASUS P8 Z68-V PRO|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X4096MB G.SKİLL RİPJAXS DDR3 1600 CL8|corsair neutron gtx 240gb ssd+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
    • Teğmen
      118 Mesaj
      21 Kasım 2011 01:35:20

bi tanıdığımda hp laptop vardı.. sarj aleti boulmuştu, adrese yenisini gönderdiler..

AMD is coming
    • Binbaşı
      1395 Mesaj
      21 Kasım 2011 14:29:15
      Arkadaşlar leptopumu alalı 17 ay fln oldu tek sorunum batarya öldü.Şimdi 2 yıl mı bataryanın garantisi?Birde ben pcdepodan aldım leptopu faturalar fln var ama leptopu aldığım üyeliği hatırlayamıyorum kulanıcı adı ve şifresini garantiye nasıl gönderebilirim?

• Çavuş
      57 Mesaj
      21 Kasım 2011 14:47:54
      quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1

Alıntıları Göster

bu sayfadaki driverlerden en üsttekini deneyin.eğer driveri kurmazsa internetten driverpack solution dimkot edition 09.11 aratın bulun.driveri sizin yerinize zorla kursun :)

pardon ama tam anlıyamadım hangi sayfadaki? :))

• Yarbay
      2107 Mesaj
      21 Kasım 2011 16:33:58
      quote:

Alıntıları Göster

pardon ama tam anlıyamadım hangi sayfadaki? :))

sayfayı yazmayı unutmuşum :)
      http://devid.drp.su/?dev=USB\VID_13D3%26PID_5122%26MI_00

İNTEL CORE i5-2500K+CORSAİR H100i(4,6ghz)| ASUS P8 Z68-V PRO|Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming|2X4096MB G.SKİLL RİPJAXS DDR3 1600 CL8|corsair neutron gtx 240gb ssd+2 TB WD|LG SATA DVD-WR |DELL U2414H|CORSAİR 600T WHİTE|SEASONİC X760W|
    • Çavuş
      57 Mesaj
      21 Kasım 2011 16:44:40
      malesef kullanmış olduğunuz cihaz bulunamadı yazdı

• Yarbay
      2107 Mesaj
      21 Kasım 2011 17:58:29
      quote:

malesef kullanmış olduğunuz cihaz bulunamadı yazdı

o zaman tek seçenek yukarıda bahsettiğim ikinci yöntem

• Yarbay
      2104 Mesaj
      21 Kasım 2011 18:17:37
      Daha önce tartışıldımı , konuşuldumu bilmiyorum ama genellikle oyun esnasında bazende masaüstünde,müzik dinlerken,internetteyken vs.(son zamanlarda gittikçe artmaya başladı) ses drrrr diye kitlenerek ekran fare vs. herşey donuyo ve kapatıp açmadan tekrar olmuyor. Cidden sinir bozucu bişey. Googleda biraz arattım ancak sonuç bulamadı. Çözümü felan var mı çok gıcık bir hata.

Ayrıca pc yi alalı 1 seneyi geçti. HDD yenilemesi yapmıştım. Garanti dışı kalmışmıdır ?

• Yüzbaşı
      638 Mesaj
      21 Kasım 2011 20:29:30
      quote:

Orijinalden alıntı: asasinodepulgas

Daha önce tartışıldımı , konuşuldumu bilmiyorum ama genellikle oyun esnasında bazende masaüstünde,müzik dinlerken,internetteyken vs.(son zamanlarda gittikçe artmaya başladı) ses drrrr diye kitlenerek ekran fare vs. herşey donuyo ve kapatıp açmadan tekrar olmuyor. Cidden sinir bozucu bişey. Googleda biraz arattım ancak sonuç bulamadı. Çözümü felan var mı çok gıcık bir hata.

Ayrıca pc yi alalı 1 seneyi geçti. HDD yenilemesi yapmıştım. Garanti dışı kalmışmıdır ?

bende de aynı sorun vardı.şu sıralar duruldu ama. hdd ya da ram değiştirmek garanti dışı bırakmaz.hele ki asusun servisi çok kaliteli ve anlayışlıdır.bu sorununuzu bildirerek verseniz anakartı bile değiştirip size idade ederler...ekran kartını oyun dışındayken tasarruf modunda çalıştırın(300/300mhz) birçok sorunu çözüyo bu olay...

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.