Şimdi Ara

ASUS N61JA-226DV(i3 350m-ATİ 5730)KULLANICILARI KULÜBÜ(33 ÜYE) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
4
Favori
61.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GT330m den 700 puan fazla. ama tabi oyunlarda ati daha fazla fark atıyor.
    Bir çok oyunda 10 -15 fps kadar. Buda high ve ultra da oynarken önemli bi fark.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 13 Mart 2010; 8:12:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

@kst37

Hayırlı olsun, güle güle kullanın

Bir ricam olcak gpu-z programından bi ss alabilir misiniz?

Buyur Hocam

/>
  • Teşekkürler.

1-2 inceleme ile de ilk mesajı renklendirirseniz ana konu olabilir
  • bende bugün Forum Ankara'daki vatan notebook'tan asus N61jA notebooku adlim. Evden cikarken sonyEB1M1E'yi almayı düsünüyordum fakat ikisinide inceledikten sonra asus daha cok hosuma gitti Sorulariniz olursa elimden geldigince cevaplamaya calisirim
  • @Sspartacuss hayirli olsun hocam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kst37

@Sspartacuss hayirli olsun hocam :)

sagol dostum:)
  • Merhabalar;
    Ben de asusun bu modelini aldım. Şöyle bi problemim var;
    Bilgisayarımdan Nokia 6300 telefonuma bluetooth ile veri gönderebilirken, telefondan bilgisayara 30-40 KB dan büyük veri gönderemiyorum. "aktarım bluetooth aygıtı veya bluetooth etkin bir bilgisayar tarafından iptal edildi" diye hata veriyor. Başka telefonlar ile düzgün çalışıyor. Benim telefonum da başka bilgisayarlarda düzgün çalışıyor. Sorunu çözemedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  • arkadaslar benim bilgisayarin win7 derecelendirmeleri ürünü alirken inceledigim ürünün derecelendirmelerinden daha düsük sanırım yada ben yanlıs hatirliyorumdur sizinkileri yazabilirmisiniz acaba karsılastırmak icin
    simdiden tesekkürler

islemci: 6.3
    bellek(RAM): 5.9
    grafikler: 5.9
    oyun grafikleri: 5.9
    birincil sabit disk: 5.7
  • @thelastmechanic hocam bluetoth fazla kullanmadigimdan pek bir bilgim yok dun telefondan pcye sorunsuz muzik yollamistim ayarlarla ilgili bir sorun olabilir.

@sspartacuss
    islemci 6.3
    bellek 5.9
    grafikler 6.7
    oyun grafikleri 6.7
    sabit disk 5.8
    hocam bendeki degerler bunlar siz birdaha derecelendirin yanlis hesaplandi sanirim.
  • http://www.pcnet.com.tr/forum/donanim/238939-asus-n61ja-226dv-kullanicilari-veya-fikri-olan-yorumlarinizi-bekliyorum.html

Burdada yorumlar var. Asus un servisi hakkında yorumlar yazılmış.

Yapılan araştırmalara göre en az bozulan laptopmuş Asus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mechatronik -- 15 Mart 2010; 13:32:10 >
  • arkadaslar bu notebook vatandan baskabır yerde varmı en uygun fıyat kımde cok fazla eksı bırdurum yok ama 5730 5650 den ıyı bır kartmıdır ve dx11 desteklermı
  • 5650, 3dmarktan 6800 puan alıyor. 5730 ise 8000 puan alıyor. yani %15 kadar daha hızlı bir kart. tabi ki dx11 destekli. ayrıca i3 de i5e göre bu denli düşük performanslı bir işlemci değil. bu laptopun donanımı çok kafama yattı. altec lansing hoparlör olması da ses kalitesi açısından büyük avantaj. eğer ekran ve kasa tasarımı-kalitesi içime sinerse bunu alıcam 5650li acer, packard bell ya da sony almaktansa. usb 3.0 ve e-sata desteği de cabası. ne acerda ne pb de ne de sonyd bu iki bağlantı arabirimi de yok sadece usb 2.0 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakkans -- 15 Mart 2010; 17:39:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fx500

arkadaslar bu notebook vatandan baskabır yerde varmı en uygun fıyat kımde cok fazla eksı bırdurum yok ama 5730 5650 den ıyı bır kartmıdır ve dx11 desteklermı

http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/asus-n61ja226dv-intel-core-i3-350m-2-26ghz-4gb-320gb-16-notebook_30.001.1196.0277.htm#tabs

• quote:

Orijinalden alıntı: kst37

@thelastmechanic hocam bluetoth fazla kullanmadigimdan pek bir bilgim yok dun telefondan pcye sorunsuz muzik yollamistim ayarlarla ilgili bir sorun olabilir.

@sspartacuss
    islemci 6.3
    bellek 5.9
    grafikler 6.7
    oyun grafikleri 6.7
    sabit disk 5.8
    hocam bendeki degerler bunlar siz birdaha derecelendirin yanlis hesaplandi sanirim.

sagol hocam düzeldi simdi
  • hızlı al da 159.-TL x 11 ay 1.749 .- Tl en uygun fiyat gibi.
  • soruyu soran arkadaş vatan harici sormuş , ancak genel bilgi vermek açısından bakarsak, worldcard'ı olana yine vatanda daha uygun gibi, 1687 tl'ye 6 taksit ( yada nakit )

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61ja-226dv-n61ja-core-i3-350-2.26ghz-4gb-320gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-hd5730-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=43733

edit: vatan'ın kdv indirimi son günü bugünmüş, ancak tartışılır, nerdeyse her hafta bi kdv indirimi ( yada bindirimi :) ) sözkonusu olabiliyor vatanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enclaver56 -- 15 Mart 2010; 21:59:50 >

• bu ürün vatanbilgisayarın mağazalarında ne kadar acaba, internete özel indirim orda da geçerli mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluesnight

bu ürün vatanbilgisayarın mağazalarında ne kadar acaba, internete özel indirim orda da geçerli mi ki?

evet geçerli, orada gördüğünüz fiyat seçenekleri aynısı.
  • Arkadaşlar ben de forumdaki birçok üye gibi i5-ati5650 kombinasyonlu bir laptop almak üzereyim fakat bu model benim de kafama yattı. İstanbul içi fiyat bilgilerini özellikle de nakite ciddi indirim yapabileceğimiz yerleri haberdar olanlar burada paylaşırsa sevinirim. acelem yok bir-iki hafta bekleyebilirim...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.