Şimdi Ara

asus n56vz sonicmaster subwoofer hakkında (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
13.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • telefonculara gidip eski model nokialar için kulaklık bakıyorum dersen bulabilirsin. 2.5mm 3 pinli (jack ucundaki 3 çizgi) olacak.
  • hllcnr H kullanıcısına yanıt
    Saolasın hocam anlatımın için

http://www.aliexpress.com/item/New-White-AUX-Audio-Plug-Jack-to-USB-2-0-Female-Adapter-connecter-Cable-3-5mm/1880955960.html

Böyle bir şey var bundan sipariş ettim bende. Gelince bağlarım acelesi yok benim için :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hayko

http://www.aliexpress.com/item/New-White-AUX-Audio-Plug-Jack-to-USB-2-0-Female-Adapter-connecter-Cable-3-5mm/1880955960.html

Böyle bir şey var bundan sipariş ettim bende. Gelince bağlarım acelesi yok benim için :)

sipariş ettiğin jack 3.5mm, yanlış sipariş etmişsin. 2.5mm olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hayko

Hocam 3.5 mm linkteki dikkat edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilerek 3.5mm sipariş ettim. 2.5mm girişleri ile aynıdır diye düşündüm bağlantıları. 2.5mm girişi kırıldı hafif çalışmayabilir diye 3.5mm aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hayko -- 16 Haziran 2014; 15:14:50 >
  • 3.5mmyi laptop a nasıl sokacaksın ki ben anlamadım
  • hllcnr H kullanıcısına yanıt
    Kulaklık girişinden soktum ama olmadı galiba.

Ordan takınca dahili hoparlörler kapatıyor kendini.

Olmadı 3.5mm :) mındar oldu gelen ürün.

Usb den bağladım oda tutmadı. Keşke okulda donanım derslerini daha iyi dinleseydim diyorum hep (:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Hayko -- 25 Haziran 2014; 19:38:21 >
  • 2.5mm 3 pinli alacaksınız yeni alacak arkadaş varsa :)
  • Selamlar, elimde bir tane sonicmaster cihazı var. Laptopla geldi ama kullanmam ben. İsteyen varsa satılıktır. Sahibindende de ilan var ya da direk ulaşabilirsiniz 5055443291
    Fiyat 50 TL
  • Kablo kesti ne yapilir buna
    Bu mesaja eklenen görseller:

asus n56vz sonicmaster subwoofer hakkında asus n56vz sonicmaster subwoofer hakkında asus n56vz sonicmaster subwoofer hakkında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuyu hortlatıyorum ama benim de subwooferın jackı kırıldı. İnternetten 2.5 mm, 3 pin jack söyledim ama şöyle bir sorun var; subwooferda 4 kablo varken jackta 3 kablo var. Pil-Led ile kontrol ettiğimde beyaz kabloyu bağlayabileceğim yer (jackın uç kısmı) için kablo eksik. Güncel olarak 4 kablolu jack sipariş verebileceğim bir yer var mı?
     asus n56vz sonicmaster subwoofer hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shakumakavelli -- 27 Ekim 2018; 0:28:33 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.