Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: deniz6

quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

peki sana kargoyla mı gelecek yoksa sen gidip alacak mısın?

Ben gidip mağazadan teslim alıcam kargoyla göndermiyorlar bildiğim kadarıyla.

çok teşekkür ederim.peki önsipariş adet olarak kısıtlı mı?mesela 300 adet önsipariş alınacak diye bir kural var mı?yani acele etmeli miyim?
  • quote:

çok teşekkür ederim.peki önsipariş adet olarak kısıtlı mı?mesela 300 adet önsipariş alınacak diye bir kural var mı?yani acele etmeli miyim?

Rica ederim hocam dediğim gibi ben çok detaya inmedim sipariş alıyoruz diyince direk verdim çıktım zaten istersen bir sor mağazaya telefonla.Ha bu arada bu indirim bu haftasonuna özel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz6 -- 28 Temmuz 2012; 15:17:38 >
  • Beyler bir sorunum var bu asus live update simgesi altında unInst_smap.bat bulunamadı diyor tamam basınca setup.exe windows tarafından bulunamadı diyor sanırım realtek ile ilgili bir sorun driverinı indirdim kurdum ama nafile sürekli setup.exe hatası veriyor pc
  • quote:

quote:

Rica ederim hocam dediğim gibi ben çok detaya inmedim sipariş alıyoruz diyince direk verdim çıktım zaten istersen bir sor mağazaya telefonla.Ha bu arada bu indirim bu haftasonuna özel.

biliyorum hocam indirim olayını.ne zamandan beri vatanın indirimlerini takip ediyorum.çok sağolasın hocam yorumun içinde.arıyorum ama açmıyorlar.

• Bence sen en iyisi en yakin Vatan a git hocam kacırma derim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence sen en iyisi en yakin Vatan a git hocam kacırma derim.

tamamdır hocam aradım.yarın gitcem ödemeyi yapacağım en geç 1 hafta-10 gün içerisinde elimde olur dedi.çok teşekkürler hocam.verdiğin bilgi için.
  • Rica ederim.
  • Arkadaşlar, bugün SSD almak istiyorum C'yi yüklemek için.

Direkt aktarma mümkün mü. Birkaç program varmış. Deneyimleri olanlar paylaşabilir mi?

Formatsız yapmak istiyorum. Formatlayarak yapmaya göre bir risk ve/veya verim kaybı var mıdır?
  • Benimde bir sorum var
    yarın SSD alıcam vatandan ve ayriyettende 2.5" hdd usb3.0 kutusuda alıcam
    sorum
    bluray bölümüne takmakla hdd i bu arada 7200rph usb 3.0 ile kutusuyla bağlayıp kullanmam arasında ne gibi farklar var performans olarak herhangibi bir etkisi olurmu çünkü blurayi cıkartmak istemiyorum arada kullanmam gerekiyor
  • Sivas Vatan dan aldım bugün bende. En geç 1 hafta içinde teslim ederiz dediler.

Bir sorum var ama: 120 gb ssd de aldım. Önce 750 gb lık olana yükler sonra ssd ye kopyalarız windows u dediler.
    Direk SSD ye windows kurup verdikleri serial i girsek olmuyor mu acaba? Bir arkadaş öyle yazmıştı ama Vatan da öyle olmuyor dediler.
  • Bugün İstanbulda teşhir ürünü olmayan tek makineyi aldim sanirim.Sabah Topkapi Vatan'in onune kamp kurup hemen aldim bilgisayari :D Asus Live Update calismiyor ama sanirim.tikladiktan sonra izin vermek icin evete basiyorum cikan ekranda ancak ardindan herhangi bir sey olmuyor.wireless sorunu var.ama hoparlor cok saglam,cizirti falan hic bir sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egemenx3 -- 28 Temmuz 2012; 20:00:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pininfarina

quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

sende o zaman sağlamı rastlamış,sende olmaması sorun olmayacağı anlamına gelmez bu başlıkta birçok kişi bu konuda muzdarip girerilebilir yolu varsa arkadaşlara yardımcı olun soru soran var cevap veren yok.

"Kronik" demek herkeste, tüm seride olan problem-ariza demektir. Bende bahsi geçen sorunların hiçbiri bende olmadığına göre sorun "kronik değil" demektir. Bunu anlatmaya çalışıyorum.

Öte yandan olmayan bir problem için uydurmasyon ve hayali ihracat çözümler sunmamı beklemiyorsun umarım. Sorun yaşayanlar bilgi, tecrübe, deneme-yanılma, update vs ile sorunlarını halletmeye çalışacaklar artik mecburen.

aynen dostum, arızalar kronik değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: fly123

Arkadaşlar ben sıfırdan farksız olan ASUS N56VZ-S4037V Notebook'umu çalıştığım şirket bana Notebook vereceği için satışa sunuyorum. Bendeki Notebook'ta hoparlör vb. problem YOK!

Dilerseniz http://www.sanalpazar.com/__isp4121479 linkindeki ilandan birçok kredi kartına VADE FARKSIZ satın alabilirsiniz. Nakit/EFT/Havale ile almak isteyen olursa fiyatım ilandakinden 115 TL aşağı olur. Bu durumda lütfen PM gönderin.

hocam fiyatın sıfırdan pahalı üzerine ssd falan mı taktın acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_307

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu

Dışardaki sıcaklık 37 derece.Arkaplanda herhangi bir program acık değil tamamen rölantideki sıcaklık değerleri 52 ile 59 arasında sürekli oynuyor.Sizce normalmi ?

Arkadaşlar sizde rölantideki sıcaklık değerleri bendekiyle aynı mı yada yakınmı ? bilgi paylaşımında bulunursanız çok sevinirim.
  • Merhaba arkadaşlar. Bununla Lenova Y 580 arasın da kaldım ve karar vermekte zorlanıyorum. Malumunuz 660M üstünlüğü söz konusu lenovanın. Ürüne sahip olan arkadaşlar vereceğim link de yer alan oyun ve o oyunların aynı ayarların da aldıkları fps değerlerini yazabilirler mi ? Link buyurunhttp://www.laptopreviews.com/lenovo-ideapad-y580-review-2012-07
  • arkadaşlar hdd sini söküp harici disk kutusuna takan var mı? varsa hangi marka hdd kutusu aldığını paylaşabilir mi?
  • everest marka alınabilir hdd kutusu olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: highhardware

arkadaşlar hdd sini söküp harici disk kutusuna takan var mı? varsa hangi marka hdd kutusu aldığını paylaşabilir mi?

DVD'yi söküp hariciye takmak daha mantıklı değil mi? En son 2 sene önce DVD kullanmıştım. Muhtemelen birçok kişi de aynı durumdadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balkan82 -- 29 Temmuz 2012; 2:55:23 >
  • Valla ben dvd kullanıyorum müzik cd si yazıyorum veya kurulum yapıyorum v.s. işlerde gerekli oluyor. Onun yerine usb 3.0 hard disk kutusu alıp yanımda olması bana daha cazip geliyor. Ben sadece alıp kullanan var mı diye merak ettim. Varsada kullandığı markayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pininfarina

quote:

Orijinalden alıntı: E.E

Vatan da en çok satan ürünlerden birisi n56vz... Kronik sbwoofer ya da ısınma sorunundan dolayı değil de, stoklar tükendiğinden dolayı satmıyor olabilirler...

Yaw nerden uyduruyorsunuz bunları anlamıyorum! Yok kronikmiş bilmem neymiş! Senin cihazda bazı sorunlar var diye herkeste mi olacak sanıyorsunuz? Gel benim makineye bak bakalım zerre kadar ısınma veya subwoofer da herhangi bir tık ses varmı? Tak bir SSD bak bakalım ne hale geliyor makine...

@pininfarina; Benim yorumumu alıntı yapmadan önce bir üstteki yorumu okusaydın, bu gereksiz cevabı yazma gereğinde bulunmazdın... Ark.ın birisi, ''ısınma ve kronik subwoofer sorunundan dolayı vatanbilgisayar n56vz yi stoklardan kaldırmış olabilir'' diye yorum yapmış... Ben de, dikkatli okumadığın yorum(a) cevap yazmıştım... Ayrıca altakki iki yorum da bu konuyla ilgiliydi. Yani cevabın biraz gereksiz olmuş... Yanlış yoruma alıntı yapmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 29 Temmuz 2012; 4:23:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.