Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cmgrsy

Bence gereksiz ama değeri 7.1 yapmak istyorsanız masaüstündeyken sağ tıklayın nvidia denetim masasına tıklayın genel ayarlar sekmesinde tercih edilen işlemciyi nvidia olarak seçip yeniden puanlandırın.

Denedim bunu ama bir şey değişmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skeleton

quote:

Orijinalden alıntı: cmgrsy

Bence gereksiz ama değeri 7.1 yapmak istyorsanız masaüstündeyken sağ tıklayın nvidia denetim masasına tıklayın genel ayarlar sekmesinde tercih edilen işlemciyi nvidia olarak seçip yeniden puanlandırın.

Denedim bunu ama bir şey değişmedi.

7.1 nvidianın puanı 6.7 yi intel hd 4000 e veriyor.Nvidia çalışıyorsa kafanıza takmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD515F00A -- 26 Temmuz 2012; 18:34:06 >
  • ACPI driver da güncellendi beyler yüklenin.:)

Edit:Bir değişiklik göremedim caps lock tuşları için yaptılar diye düşündüm ama hala aynı bilgi vermiyor ekranda lock tuşları ile ilgili.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BD515F00A -- 26 Temmuz 2012; 23:10:55 >
  • yahu arkadaşlar grid oyununu yukluyorum oyunu acıyorum fakat loading ekranında takılıp kalıyor habire loading diyor dönmeye devam yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı acaba
  • arkadaşlar asus n56 vz yi alacağım ama teşhir ürünü kalmış.alsam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

arkadaşlar asus n56 vz yi alacağım ama teşhir ürünü kalmış.alsam mı?

Ürün yeni bir ürün, rafta en fazla 2 hafta beklemiştir. Sağında solunda birşey yoksa, içinize sinerse alınabilir... Ancak fiyat farkı çok değilse, bekleyip sıfırını alın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carpe_diem_

quote:

Orijinalden alıntı: abjkli

arkadaşlar asus n56 vz yi alacağım ama teşhir ürünü kalmış.alsam mı?

Ürün yeni bir ürün, rafta en fazla 2 hafta beklemiştir. Sağında solunda birşey yoksa, içinize sinerse alınabilir... Ancak fiyat farkı çok değilse, bekleyip sıfırını alın.

cevabın için teşekkür ederim.fakat asus n56 vz ya stoklara girmezse?

tekrardan teşekkürler

• Hocam galiba vatan bu ürünün satışını bıraktı. Sanırım kronik subwoofer ve ısınma sorunu oldugu için.
    İyi ki almamısım sabrettim.
    Canon 550D alacağım daha iyi
  • Vatan da en çok satan ürünlerden birisi n56vz... Kronik sbwoofer ya da ısınma sorunundan dolayı değil de, stoklar tükendiğinden dolayı satmıyor olabilirler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 27 Temmuz 2012; 13:54:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KDTrey#25

Hocam galiba vatan bu ürünün satışını bıraktı. Sanırım kronik subwoofer ve ısınma sorunu oldugu için.
    İyi ki almamısım sabrettim.
    Canon 550D alacağım daha iyi

evet ben nerdeyse 2 hafta once aldım o zaman bile sonlarıydı urunun. hemen tukendı.yani ben ürününü musterilerin belirttigi sorunlardan dolayı degıl urunun bitmesinden dolayı oldugunu tahmin ediyorum. urunden gayet memnunum sadece elimi koydugum yerler bıraz ısınıyor ama performansından hic taviz vermıyor ınsallah boyle en az 5 sene idare ederım. altınada zalman sogutucu aldım. wireless klavye ve mouse ıle calısmalarıma dvm edıyorum. bu arada subwoofer da bır sıkıntı yok. evi inletiyor bilgisayar son ses ayarında. sizlerde ne gibi sorunlar oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxspenc3 -- 27 Temmuz 2012; 14:28:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bence subwoofer ve ısınma sorunu kronik değil. öyle olsa benim kullandığım model de aşırı derece ısınır ve subwoofer dan pat küt sesler gelirdi. ancak 2 haftadır kullanıyorum herhangi bir problem ile karşılaşmadım, karşılaşmam da inşaAllah. 1-2 kişide sorun çıktı diye komple modele çamur atmak pek çözüm olmaz. bu kada kısa sürece stokların tükenmesinden de anlaşılacağı gibi gayet tutulan bir ürün ;)

• Dışardaki sıcaklık 37 derece.Arkaplanda herhangi bir program acık değil tamamen rölantideki sıcaklık değerleri 52 ile 59 arasında sürekli oynuyor.Sizce normalmi ?
  • vatan önceki n55 sf ürününde olduğu gibi stoklarını tüketmiş dahada satmamıştı böyle birşey yapmış olabilir getirtmeme durumu muhtemel ama diğer mağazalara girmemiş oralarda satılmaya başlanabilir bimex gibi mağazalarda indirimde birbirinden farkları yok sonuçta.
  • Eğer yarın ürünü tekrar stoklara sokup indirim yaparlarsa(ki hiç sanmıyorum) çok iyi olur,2 haftadır sırf bu indirimi bekliyordum şimdi indirim geldi ürün yok.Geldi geldi gelmedi Lenovo Y580 sipariş edicem,5 gün içinde elimde olması lazım laptopun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

Eğer yarın ürünü tekrar stoklara sokup indirim yaparlarsa(ki hiç sanmıyorum) çok iyi olur,2 haftadır sırf bu indirimi bekliyordum şimdi indirim geldi ürün yok.Geldi geldi gelmedi Lenovo Y580 sipariş edicem,5 gün içinde elimde olması lazım laptopun.

Bir önceki indirimi kaçırdın galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: highhardware

quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

Eğer yarın ürünü tekrar stoklara sokup indirim yaparlarsa(ki hiç sanmıyorum) çok iyi olur,2 haftadır sırf bu indirimi bekliyordum şimdi indirim geldi ürün yok.Geldi geldi gelmedi Lenovo Y580 sipariş edicem,5 gün içinde elimde olması lazım laptopun.

Bir önceki indirimi kaçırdın galiba.

Malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert_307

Dışardaki sıcaklık 37 derece.Arkaplanda herhangi bir program acık değil tamamen rölantideki sıcaklık değerleri 52 ile 59 arasında sürekli oynuyor.Sizce normalmi ?

Gayet normal görünüyor.
  • Arkadaşlar konuyu 3 4 haftadır takp ediyorum.Bende bilgisayarımı alalı 2 hafta oluyor.Benim bilgisayarımda hoparlörde bahsettiğiniz gibi ses gelmiyor.Ancak benim rahatsız olduğum 2 konu var.
    1.İlk defa notebook kullanıyorum.Geçen gün 12 saat şarj ettim daha sonra film izlerken şarjı 3 saat dolmadan bitti.
    2.wireless sorunu internete bağlanamıyorum.Sürekli "internet erişimi yok diyor" onu ethernet kartının kedni sitesinden driver indirerek halletim.Fakat bu sorunu kalıcı olarak nasıl halledebiriliz?
    Şimdilik sorularım bunlar.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.İnş. sorun yaşamazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balzac61

Arkadaşlar konuyu 3 4 haftadır takp ediyorum.Bende bilgisayarımı alalı 2 hafta oluyor.Benim bilgisayarımda hoparlörde bahsettiğiniz gibi ses gelmiyor.Ancak benim rahatsız olduğum 2 konu var.
    1.İlk defa notebook kullanıyorum.Geçen gün 12 saat şarj ettim daha sonra film izlerken şarjı 3 saat dolmadan bitti.
    2.wireless sorunu internete bağlanamıyorum.Sürekli "internet erişimi yok diyor" onu ethernet kartının kedni sitesinden driver indirerek halletim.Fakat bu sorunu kalıcı olarak nasıl halledebiriliz?
    Şimdilik sorularım bunlar.Alan arkadaşlara hayırlı olsun.İnş. sorun yaşamazsınız.

İlk öncelikle hayırlı olsun.

şarj konusunda şunu söyleyebilirim. ne kadar çok güç harcarsan şarjı o kadar çabuk biter. kaldı ki 3saat e yakın demişsin bence iyi bir süre. yeni olduğu için bilgiayar bir süre şarj süresi daha da oturacaktr.

wifi ile ilgili sorun tamamen driverdan kaynaklı güncelleme ile zaten sorunun çözülmüş olması gerekiyor.

• hoparlörde cızırtı sorunum var. 720p ve üstü video, müziklerde hiç bir sorun yok cızırtı hiç yok. fakat youtube'da filan 360p gibi kalitesiz film, videolarda ses cızırtı yapıyor. bu normal mi?
  • 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.