DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
10.411
Cevap
90
Favori
466.280
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Asus >> ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu
Sayfaya Git:
Sayfa: << < önceki 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 sonraki >>>
Giriş
      3842 Mesaj
      27 Ekim 2012 12:03:36
      quote:

Orijinalden alıntı: mozkan007

arkadaşlar merhaba ben Asus N56VZ-S4016V alacağım bununla ilgili daha önceden de yazmıştım bölümümle ilgili autocad solidworks gibi programlar kullanacağım diye fakat internette araştırırken şöyle birşey okudum bu programları 15.6" full hd ekranlarda kullanmak pek iyi olmuyormuş yazılar ufak olduğundan gözü yoruyormuş yapılacak çizimlerde ekrana sığmama problemi oluyormuş program menülerinin çok küçük görünmesi gibi vs problemler oluyormuş acaba bu bilgisayarı almasam mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

ya ufak gorundugu falan yok hey allahım %125 yapınca normal 1366x768 gibi görünüyo

• Teğmen
      112 Mesaj
      27 Ekim 2012 12:05:44
      quote:

arkadaşlar merhaba ben Asus N56VZ-S4016V alacağım bununla ilgili daha önceden de yazmıştım bölümümle ilgili autocad solidworks gibi programlar kullanacağım diye fakat internette araştırırken şöyle birşey okudum bu programları 15.6" full hd ekranlarda kullanmak pek iyi olmuyormuş yazılar ufak olduğundan gözü yoruyormuş yapılacak çizimlerde ekrana sığmama problemi oluyormuş program menülerinin çok küçük görünmesi gibi vs problemler oluyormuş acaba bu bilgisayarı almasam mı? yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

bence eski vz lerden alacağına değmez.

• Teğmen
      124 Mesaj
      27 Ekim 2012 12:06:11
      quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Alıntıları Göster

ya ufak gorundugu falan yok hey allahım %125 yapınca normal 1366x768 gibi görünüyo

i Am Not Dead bu bilgisayarda herhangi bir görüntü problemi yaşamam değil mi yani dpi la çözer miyim sorunu

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      27 Ekim 2012 12:07:26
      quote:

Alıntıları Göster

şu siyah 3 lü prizlerden diyorsunuz degılmı hocam suan ona takılı ve problem yok kontrol kalemı ılede denedım hıc akım falan geçmıyo pc uzerınden normal gibi gorunuyo nası ıs anlamıyorum cunku ona gore win8 alacagım garantılık bı durum varsa almayacagım

sen al win8 yi ya cihazında sorun yok :)

bu bi sorunsa bizimkilerde bozuk benimde farklı pirizlerde hala var elektriklenme

ama bundan onceki metal kasalı her laptopumda oldu bu sorun yani asusa ozgu birşey değil

ozellikle hp dv6 kullandıysanız felaket çarpıyordu :)

135
      ├┼┼╕
      246R
    • Yüzbaşı
      525 Mesaj
      27 Ekim 2012 13:14:32
      bayramdan sonra win8li yeni vz modelini alacaktım, vatan bilgisayarda yeni gelen Notebookların çoğunda DDR5 mevcut Asus neden ekran kartını değiştirmemiş anlamadım.

• Yarbay
      3842 Mesaj
      27 Ekim 2012 13:29:48

quote:

Alıntıları Göster

i Am Not Dead bu bilgisayarda herhangi bir görüntü problemi yaşamam değil mi yani dpi la çözer miyim sorunu

Valla benm gozler bozuk ama %125 yapinca pek goruntu farki goremedim ayni 1366 768 gibi ayari verirsin kasma bukadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3842 Mesaj
      27 Ekim 2012 13:32:34
      Ddr3 5 olmasi beni pek baglamiyo ya kaliteli olsunda zaten dota 2 yi ultrada oynuyorum pek baska oyunlarla isim olmuyo :d

• Yüzbaşı
      525 Mesaj
      27 Ekim 2012 13:43:44
      quote:

Ddr3 5 olmasi beni pek baglamiyo ya kaliteli olsunda zaten dota 2 yi ultrada oynuyorum pek baska oyunlarla isim olmuyo :d

5 olsaydı iyi olurdu aslında ama tek o özellik içinde Asusdan vazgeçmem. Sanırım sendede n61jq vardı önceden forumda görmüştüm jq iadesi gerçekleşirse vz modelini alacağım bende seninle aynı gidiyoruz bakalım ilk vz yi kim değişecek

• Yarbay
      3842 Mesaj
      27 Ekim 2012 13:49:12

quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

Alıntıları Göster

5 olsaydı iyi olurdu aslında ama tek o özellik içinde Asusdan vazgeçmem. Sanırım sendede n61jq vardı önceden forumda görmüştüm jq iadesi gerçekleşirse vz modelini alacağım bende seninle aynı gidiyoruz bakalım ilk vz yi kim değişecek

Haha ben aldm :d bende bide ass g serisi var ondada dotadan baska oyun oynamiyorum gerek yok okadar seye artik seyi fark etm malzeme kalitesi iyi olsun mentese falan bjnlara onem veriyorum :d n61jq yuda forumda ilk alanlardaniz bakalm olmadi bunuda bi 20 ay sonra cizirti diye iade eder n16163748281716 aliriz

• Yüzbaşı
      252 Mesaj
      27 Ekim 2012 16:34:33
      Beyler teknosada 16 gb ram versionlu n56vz.nin hdd yazma hizi kac acaba bilen?

• Teğmen
      103 Mesaj
      27 Ekim 2012 16:45:58
      Bu Mal Bi harika dostuum

Alışveriş Yaptığım ve Önerdiğim kişiler; Aykutikula - ugur388
    • Çavuş
      63 Mesaj
      27 Ekim 2012 16:51:07
      quote:

Alıntıları Göster

şu siyah 3 lü prizlerden diyorsunuz degılmı hocam suan ona takılı ve problem yok kontrol kalemı ılede denedım hıc akım falan geçmıyo pc uzerınden normal gibi gorunuyo nası ıs anlamıyorum cunku ona gore win8 alacagım garantılık bı durum varsa almayacagım

İçin rahat olsun hocam hiç bir problem yok.Servise felan gerek yok.Yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.Win8 ,için ben bekleyeceğim 29 tllik teklif için 31 ocağa kadar vakit var.O zamana kadar kullanıcı yorumlarını takip etmek istiyorum.Bir de bir yerlerden win 8li bir laptop bulup 3-4 gün denemek istiyorum.Şu zamana kadar okuduğum yorumlar çok bıçak sırtı biri çok iyi geçin diyor biri win 7 ye devam .kullanım oranı bir artsın ona göre kararımı vericem.!Bence sende öyle yap sağlam olsun temiz olsun!

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      27 Ekim 2012 17:44:18
      quote:

Orijinalden alıntı: suluzırtlak

Beyler teknosada 16 gb ram versionlu n56vz.nin hdd yazma hizi kac acaba bilen?

1tb lar genelde 5400 geliyor asusta

750gb lık versiyon 7200

ama teknosada çok yüksek fiyat indirim şart bence :)

135
      ├┼┼╕
      246R
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      27 Ekim 2012 18:05:38
      quote:

Teknosalar genelde çok yüksek fiyattan satıyor ve mağazaları genelde bomboş. Bence fiyatta rekabet edemedikleri için yakında kapanırlar. Bir de bazı satış elemanları hakikaten terbiyesiz davranıyor (direkt bana rast gelmedi ama yakınımda böyle birkaç bilmeyen vatandaş soru sorduğunda bir garip tersliyorlardı, küfür edenleri de var), o yüzden tutmuyorum pek orayı.

• Yüzbaşı
      525 Mesaj
      27 Ekim 2012 18:30:24
      quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

Alıntıları Göster

1tb lar genelde 5400 geliyor asusta

750gb lık versiyon 7200

teknosada 2900 civarı 300tl ssd eklesek 3200 tl 2-3 ay sonra indirim belki olur dediler vatan asus satmayı durdurması kötü oldu mecbur alıcaz başka çare yok

• Yüzbaşı
      515 Mesaj
      27 Ekim 2012 19:14:33
      3200 yazık gunah

ben vertex4 u 496 tl ye aldım pc yi de 2200 civarı hadi ram 16gb olsn işlemci farkı olsun

2500 tl verilebilir diye düşünüyorum

135
      ├┼┼╕
      246R
    • Yüzbaşı
      315 Mesaj
      27 Ekim 2012 19:33:44
      nasıl ama ya vatan resmen bitti benim gözümde 2 haftadır bekliyorum asus n61ja vardı para iadesi aldım daha sonra vatana sordum hediye ceki halinde olursa indirimden faydalana bilir miyim birde bu n56vz modeli gelecek mi diye evet dediler bekliyordum bende yok win8 falan diye adam gibi alternatifi de yok ki ya lenovo alacam yada kasa toplayacam şuanda bari MSI GE60 0NC-065XTR bunu getirse de alacak bir alternatif olsa (işlemcisi i5 ama olsun yeter bana )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musert1121 -- 27 Ekim 2012; 19:34:19 >

• Çavuş
      75 Mesaj
      27 Ekim 2012 19:48:02
      quote:

Autocad 2013 VE SolidWorks 2012 ekran görüntülerini veriyorum bende kullanıyorum simgeler normal küçük değil şeklin sığmaması da söz konusu değil zaten parçaya göre değişir

ASUS N56VZ
      CPU: Intel Core i7-3610QM || RAM: 8GB DDR3-1600MHz || GPU: 2GB nVidia GeForce GT 650M GDDR3
      Display: 15,6" FHD Wide View Angle LED Backlight || Speaker: Bang & Olufsen || ODD: Blu-Ray DVD Combo || OS: Windows 8 Pro 64-bit
    • Yüzbaşı
      499 Mesaj
      27 Ekim 2012 20:17:32
      Hocam teşekkür ederim...

Bende Pro-Engineer kullanacağım bu bilgisayarı alırsam...sayende arayüz hakkında az buçuk fikir sahibi oldum...

söz konusu vatan ise gerisi tefarruattır...(ATATÜRK)
    • Teğmen
      190 Mesaj
      27 Ekim 2012 20:25:48
      quote:

Orijinalden alıntı: kijiro

Hocam teşekkür ederim...

Bende Pro-Engineer kullanacağım bu bilgisayarı alırsam...sayende arayüz hakkında az buçuk fikir sahibi oldum...

n56 vz alana kadar proyu 10'' lik netbookumda kullanıyordum gayette başarılı çizimlerim oldu otobüs bile çizmiştim valla en ince detaylarıyla

Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ''15
Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.