Şimdi Ara

ASUS N56VM-VZ Kullanıcıları Paylaşım ve Bilgi Platformu (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.271
Cevap
77
Favori
497.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: twelve.

quote:

Orijinalden alıntı: stronghammer61

quote:

Orijinalden alıntı: omryildirim

şu iki linkte telefonum ile çektiğim video dan,bahsettiğim sorunu kısemn dinleyebilirsiniz.

çok kaliteli çeim beklemeyin,neteicede telefon kamerası samsung I9100

VİDEO 1 VE VİDEO 2

kardeş cızırtılar bende de var cızırtı sorunu olmayan bi arkadaş var mı bilmiyorum bazı arkadaşlar bende yok felan diyordu ama tam anlamıyla yükses seste bizim denediğimiz müzikleri denemişler mi bilmiyorum. Daha önce de yazdım foruma ama cızırtı sorunu olmayan hiçbir arkadaş cevap vermedi. sen değişim yapmayı düşünüyor musun?

@twelve. teşekkürler

rica ederim hocam, bence cızırtı yok diyenlerdede o şarkılarda cızırtılar cıkacak.. başka pcde deneme şansı olan varsa deneyebilir mi o şarkıları ?

ben aynı müzikleri asus n55sf de denedim,cızırtı yok.Ama bizim cihazlar kadar yüksek ses veremiyordu.
    Aynı anda açtığımda ikisinide,bizim cihazın sesi,diğerini bastırıyordu,ama maalesef bu sorunu var.
    Asus a mesaj attım,verdiği cevap,realtek linkini gösterip driver ı tekrar yükleyin oldu :S

• quote:

quote:

şu iki linkte telefonum ile çektiğim video dan,bahsettiğim sorunu kısemn dinleyebilirsiniz.

çok kaliteli çeim beklemeyin,neteicede telefon kamerası samsung I9100

VİDEO 1 VE VİDEO 2

kardeş cızırtılar bende de var cızırtı sorunu olmayan bi arkadaş var mı bilmiyorum bazı arkadaşlar bende yok felan diyordu ama tam anlamıyla yükses seste bizim denediğimiz müzikleri denemişler mi bilmiyorum. Daha önce de yazdım foruma ama cızırtı sorunu olmayan hiçbir arkadaş cevap vermedi. sen değişim yapmayı düşünüyor musun?

@twelve. teşekkürler

ben 1 kere değiştirdim zaten,ayrıca 3 farklı n56vz de denedim,soruna çözüm bulamadım,şuan alabileceğim daha iyi bir cihaz olmadığı için,değişime göndermeyeceğim.
    bu cihazın muadili y580 diyorlar,ama onun kasasını beğenmedim.
    bizim cihaz çok harika,ama gel gör ki ufak bir sorunu var.
    insanı çıldırtıyor

• @omryildirim

hocam aynı şekilde piyasa bundan iyisini bulamayacağım için cızırtılara aldırış etmiyorum.. her güzel şeyin bir kusuru vardır mantığı ile asus n56vz ile yola devam edicem.. umarım driver vs. ile sorunlar çözülür..

ek soru ; bios güncellemesi yapıcam fakat 2 adet var 2sinidemi kurayım yoksa sadece en sonuncusunu mu ?
  • quote:

@omryildirim

hocam aynı şekilde piyasa bundan iyisini bulamayacağım için cızırtılara aldırış etmiyorum.. her güzel şeyin bir kusuru vardır mantığı ile asus n56vz ile yola devam edicem.. umarım driver vs. ile sorunlar çözülür..

ek soru ; bios güncellemesi yapıcam fakat 2 adet var 2sinidemi kurayım yoksa sadece en sonuncusunu mu ?

onların bir tanesi,zaten sende yüklü olan idi galiba yanlış hatırlamıyor isem.
    sen ikisini de indir.
    numarası küçük olanı önce güncellemeyi dene,eğer bios sürümü aynı ise,uyarı verecektir,gerek yok diye, o zaman en son çıkanı güncellersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 2 Ağustos 2012; 0:37:55 >
  • quote:

n56vz ürününe sahip olanlar, şu linkte verdiğim müzik dosyasını indirip deneyebilirler mi bilgisayarlarında, MAXX AUDIO kapalı olsun mümkünse.
    Bu iki müzikte ses çok cızırdıyor.Kalitesiz oldıuğu için değil.Denemek isteyen olur ise,flac müzikte koyabilirim google drive dan

senza ve the forest

Verdiğin parçaları denedim.Dediğin gibi çok cızırtı oluyor.
    Sorun, cihazın içinde kullanılan ufak hoparlörlerin kendisinden yada tiz in etkisiyle hoparlörün çevresindeki bir malzemeyi titretmesinden kaynaklı olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: mert_307

quote:

n56vz ürününe sahip olanlar, şu linkte verdiğim müzik dosyasını indirip deneyebilirler mi bilgisayarlarında, MAXX AUDIO kapalı olsun mümkünse.
    Bu iki müzikte ses çok cızırdıyor.Kalitesiz oldıuğu için değil.Denemek isteyen olur ise,flac müzikte koyabilirim google drive dan

senza ve the forest

Sorun, cihazın içinde kullanılan ufak hoparlörlerin kendisinden yada tiz in etkisiyle hoparlörün çevresindeki bir malzemeyi titretmesinden kaynaklı olabilir

işte bende diyorum ki,topluca asus a mail atalım,bizimle ilgilensinler.
    hepimizde var bu sorun.

• quote:

quote:

@omryildirim

sen ikisini de indir.
    numarası küçük olanı önce güncellemeyi dene,eğer bios sürümü aynı ise,uyarı verecektir,gerek yok diye, o zaman en son çıkanı güncellersiniz

202 imiş bendeki, 204 ü yükledim buda bitti

çok teşekkür ederim yardımların ve cevapların için hocam

• quote:

quote:

quote:

@omryildirim

sen ikisini de indir.

202 imiş bendeki, 204 ü yükledim buda bitti

çok teşekkür ederim yardımların ve cevapların için hocam

rica ederim,bu konu altında buluşmamızın amacı zaten,birbirimize yardımcı olmak değil mi ?

• @twelve.
    @omryildirim

arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için. bende aynı şekilde sorunu kafama takmak istemiyorum artık da sizi yanıma destek aldığım için takmamaya gayret edeceğim artık :) umarım sorunumuza bir çözüm bulunur
  • quote:

@twelve.
    @omryildirim

arkadaşlar teşekkürler yorumlarınız için. bende aynı şekilde sorunu kafama takmak istemiyorum artık da sizi yanıma destek aldığım için takmamaya gayret edeceğim artık :) umarım sorunumuza bir çözüm bulunur

önemli değil.
    bu arada 61 dikkatimi çekti.
    Trabzon da mı yaşıyorsun?
    ben KTÜ de öğrenciyim.
  • kaç gündür foruma bakıyorum hala soruma cevap bulamadım.Kullanan arkadaşlardan ricam sarjı kaç saat gidiyor?Sadece bunu merak ediyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mert_307

quote:

senza ve the forest

işte bende diyorum ki,topluca asus a mail atalım,bizimle ilgilensinler.
    hepimizde var bu sorun.

Katılıyorum sana.Sorun bu kadar çok kişide varsa kesinlikle asusu bunun hakkında bilgilendirmemiz gerek

• quote:

quote:

@twelve.
    @omryildirim

önemli değil.
    bu arada 61 dikkatimi çekti.
    Trabzon da mı yaşıyorsun?
    ben KTÜ de öğrenciyim.

evet kardeş trabzonluyum bende gümüşhanede okuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: balzac61

kaç gündür foruma bakıyorum hala soruma cevap bulamadım.Kullanan arkadaşlardan ricam sarjı kaç saat gidiyor?Sadece bunu merak ediyorum.

arkadaşım ben tam olarak denemedim ama önceki sayfalrda sorunun cevabını yazan arkadaşlar olmuştu sanırım. Ama batarya kullanım süresi baya iyi sadece internete felan girip müzik dinlersen rahat 3 saate yakın gider ama oyun oynayacağım dersen birbuçuk saati zor görebilir. Film izlersen de iki ikibuçuk saat civarı sanırım.
  • Ben de bugün topkapı şubesinden aldım N56VZ modelini :) 15 gündür her yerde aradığım model...
    ilk sorum: kutunun içinden çıkan dvd ne işe yarıyor tam olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetLP

Ben de bugün topkapı şubesinden aldım N56VZ modelini :) 15 gündür her yerde aradığım model...
    ilk sorum: kutunun içinden çıkan dvd ne işe yarıyor tam olarak?

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    O cd bilgisayarında takılı bulunan bütün parçaların driveri. Sistem recoverisini falan kullanmam, sıfırdan yeni windows kurarım dersen o cd deki driverler işine yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gizliozne -- 2 Ağustos 2012; 1:47:12 >
  • arka kapağı açan var mı?
    fan temizliği nasıl olacak bu modelin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

arka kapağı açan var mı?

Ssd takmak için altaki bölümü açtım. Bir de ileride hdd caddy almayı düşündüğüm için bluray bölümünün vidasını söküp çıkardım. Ama arka kapağı tümüyle sökmedim. Şimdilik problem yok, Sökülür merak etmeyin :)
  • quote:

arka kapağı açan var mı?

maalesef o düzen yok bu bilgisayarda,çok stedim öyle olmasını ama maalesef yok.
    lenovolarda var,birde asus k serilerinde görmüştüm,ekran kartı fanı ve işlemciye ulaşabiliyoruz o modellerde,ama bu bilgisayarda maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gizliozne

quote:

arka kapağı açan var mı?

Ssd takmak için altaki bölümü açtım. Bir de ileride hdd caddy almayı düşündüğüm için bluray bölümünün vidasını söküp çıkardım. Ama arka kapağı tümüyle sökmedim. Şimdilik problem yok, Sökülür merak etmeyin :)

maalesef olmaz,sökerseniz garanti dışı kalır.
    bu modelde müsade etmemişler.
    sadece ODD ,HDD ve ramlere ulaşma hakkımız var.
    işlemci ile ekran kartı fanı yok ne yazık ki
  • 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.