Şimdi Ara

ASUS N56VM Ivy Bridge Notebook İncelemesi (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
432
Cevap
7
Favori
27.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bLind35

quote:

Orijinalden alıntı: cilgin_casus

Aga harici klavye sorunu çözüyor fakat notebookta herhangi bir degisim yapılamıyor.arastirirken en son elektrik akım devrelerinin bu algılamayı engellediğini yazıyorlardı.yani anakart ona izin vermiyor gibi sanki.

Hocam bugun vz modelini aldım ekran kartı dışında fark yok makinelerde pes2012 oynadım sımdı 4 tus sorunu yok yanı capraz hızlı kosarken pas atılabılıyor.

Siz bugün sandisk extreme 120 gb almıştınız değil mi?

Birşey rica edeceğim. Windows Experience Index puanı kaç çıkıyor bakar mısınz?
    Kingston HyperX 7.9 almıştı bir başka kullanıcının deneyimine göre..
    Sandisk'i de merak ediyorum.

Açıkçası bugün aynı ssd yi ben de aldım indirimde.
    Tabii notebook yok ortada. Sanırım haftaya alacağım.
    Bu esnada paketini açmayayım diyorum, bir sıkıntı olursa kapalı paketi değiştirmek kolay olur.

Puana bakar mısınız ? Teşekkürler

• quote:

quote:

Aga harici klavye sorunu çözüyor fakat notebookta herhangi bir degisim yapılamıyor.arastirirken en son elektrik akım devrelerinin bu algılamayı engellediğini yazıyorlardı.yani anakart ona izin vermiyor gibi sanki.

Hocam bugun vz modelini aldım ekran kartı dışında fark yok makinelerde pes2012 oynadım sımdı 4 tus sorunu yok yanı capraz hızlı kosarken pas atılabılıyor.

hayırlıs olsun öncelikle. nereden aldın laptopu?
  • quote:

quote:

Pes 2012yi hangi çözünürlükte oynadınız mı?1920*1080de iken akıcı oynanıyor mü oyun?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • www.notebookadresi.com/asus-n56vm-i7-3610-notebook-urun1797.html

2050 TL satıyor adamlar gidip yerinden alacaksın güvenmiyorsan
  • quote:

Orijinalden alıntı: JrMaster

www.notebookadresi.com/asus-n56vm-i7-3610-notebook-urun1797.html

2050 TL satıyor adamlar gidip yerinden alacaksın güvenmiyorsan

pcdepo klonu. internetten almam eğer bayisi olan bir yerde değilsem işim olmaz. maksadım kötülemek mi evet. site özgün değil, özellikler bile copy/paste ile yazılmış, resimlerden bazıları (son ikisi) başka laptop'a ait. velhasıl kelam güvenmediğiniz yerden almayın.

• quote:

quote:

quote:

Pes 2012yi hangi çözünürlükte oynadınız mı?1920*1080de iken akıcı oynanıyor mü oyun?

full hd 1920x1080 de high da sorunsuz oynadim 20 dk da 75 dereceyi gecmedi islemci.Gt650m ekran kartli model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bLind -- 29 Haziran 2012; 21:54:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaww8

quote:

quote:

hayırlıs olsun öncelikle. nereden aldın laptopu?

Vatandan %25 indirimle 2266tl ye aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gün önce ASUS N56VM serisi bir laptop aldım, laptopda ısınma ve fan sesi sorunu yaşıyorum.ilk günler sadece oyun açtığımda( sniper elite,dead ısland,fm 12) fan sesi ve ısnma oluyordu,ama şimdi internete girerken,film izlerken dahi bu sorunları yaşıyorum. Özellikle fan sesi rahatsız edici durumda. Merak ettiğim nokta bu laptopa sahip olup da aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılar var mı? herhangi bir çözümü var mı, bios güncellemsi yapılırsa düzeleceğine dair nette bir kaç bilgi var doğru mudur bu, yoksa normal midir bu fan sesi ve sıcaklık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabutta Rövaşata

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gün önce ASUS N56VM serisi bir laptop aldım, laptopda ısınma ve fan sesi sorunu yaşıyorum.ilk günler sadece oyun açtığımda( sniper elite,dead ısland,fm 12) fan sesi ve ısnma oluyordu,ama şimdi internete girerken,film izlerken dahi bu sorunları yaşıyorum. Özellikle fan sesi rahatsız edici durumda. Merak ettiğim nokta bu laptopa sahip olup da aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılar var mı? herhangi bir çözümü var mı, bios güncellemsi yapılırsa düzeleceğine dair nette bir kaç bilgi var doğru mudur bu, yoksa normal midir bu fan sesi ve sıcaklık

sıcaklık değerleriniz kaç seviyelerinde acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tabutta Rövaşata

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 15 gün önce ASUS N56VM serisi bir laptop aldım, laptopda ısınma ve fan sesi sorunu yaşıyorum.ilk günler sadece oyun açtığımda( sniper elite,dead ısland,fm 12) fan sesi ve ısnma oluyordu,ama şimdi internete girerken,film izlerken dahi bu sorunları yaşıyorum. Özellikle fan sesi rahatsız edici durumda. Merak ettiğim nokta bu laptopa sahip olup da aynı sorunu yaşayan başka kullanıcılar var mı? herhangi bir çözümü var mı, bios güncellemsi yapılırsa düzeleceğine dair nette bir kaç bilgi var doğru mudur bu, yoksa normal midir bu fan sesi ve sıcaklık

Güncelleseydin ya BIOS'u 5dk'ını almaz zaten Ayrıca cihazda fan sesini daha hiç duymadım. Bir de senden bir şeye dikkat etmeni isticem sessiz bi ortamda cihazın sol üst tarafına kulağını yaklaştır ve biraz bekle düşük frekansta bi ses duyacak mısın bakalım.

• Normal bi kullanımda benim sıcaklk değerlerim böyle (İzmir/Özdere'deyim hava sıcak onu da göz önünde bulundurun)
     ASUS N56VM Ivy Bridge Notebook İncelemesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NgSharpz -- 30 Haziran 2012; 14:12:02 >
  • laptop'ı nova'dan alan var mı? 90 tl civarı daha ucuza geliyor.
  • Almayı düşünen var da ....dolar güncellemesi yapacaklar mı diye arıycam yarın
  • bende latopu aldım ama bı kac sorum var?

--Sol ustdekı tus ne ıse yarıyor?
    --Laptopa en ınce ayarları nasıl yapmam lazım?
    --Guncelleme yapmam lazım mı?
    -- Wireless alıcım atheros yazıyor, bu ıyı bır marka mı?

Sızlerın onerılerınızı beklıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _dert_ -- 2 Temmuz 2012; 19:29:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myemperor26

quote:

Orijinalden alıntı: TheScarp

quote:

Orijinalden alıntı: myemperor26

quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S3datt

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: S3datt

quote:

o zmn VZ nin fiyatının düşmesini beklemek daha iyi olacak gibi bugün pcdepo da N56VM mdeoline zamn gelmiş tamn 300 TL VZ ile arasında 200 tl kalmış VM alacağıma ztn VZ alacağım resmen VZ alın der gibi zam yapmışlar :)

hay ben bunların bir anda 300 tl zam mı olur!

evet ya sırma

nova da filan hala ayni fiyat. onlarda zamlanmadan almak lazım. vz için ekstra 500 veremem kusura bakmasınlar!

vatanda indirim olmuyormu acaba VZ hesapladım %25 gelirse 2079 a falan düşyor mis gibi ::)

Yanlış hesap ürün 2000 tl indirimle 2250 tl ye düşüyor
    Yanlış yazım ürün 3000 tl indirimle 2250 tl ye düşüyor

Yalnız indirimle derken kartlara özel inirimle 2772 ye düüyor
    fiyatı 2772 desek inidirmle 2100 e fln düşecek hadi olmadı 3000tl üzerinden yapsınlar indirimi oda iyi yeterki indirim gelsin yoksa N56 VM nin 4gb 2050 tl olan modeline kalırız
    http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n56vz-s4016v-n56vz-s4016v-core-i7-3610qm-230ghz-8gb-1000gb-156-dvdrwbr-2gb-gt650m-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=60976

Arkadaşım forumdan bir arkadaş "artık Vatanbilgisayar ın%25lik haftasonu indirimleri olmayacak" dedi ne kadar doğrudur bilmiyorum.

Mesajın bulunduğu konunun linki :http://forum.donanimhaber.com/m_61457548/mpage_2/f_/key_//tm.htm

sayfanın aşağılarına bak , yazan arkadaş : opxah93

valla ne kadar sinirlendim ne kadar sinirlendim sormayın daha 1 2 gün önce gittim sordum dediler indirim olmaz bende kızdım sinirlendim takibi bıraktım sonrasında bi baktımki indirim olmus ürün siteden bile kalkmıs cok saçma bi pazarlama anlayısı var vatanın alası olan adamın bile alasını kaçırttırıyor

• arkadaşlar merhaba

ben bu pc yi aldım.fakat ekran kartını yüklemeyi iptal ediyor. 1. kart yap diyor. ya da onun gibi bir şey.bazıları internette bios tan onboard olanı kapa dedi.ama ben bulamadım onu.bios 2.06 ya güncelledim.

bu sorunu nasıl çözebilirim.ekran çözünürlüğüne geldiğimde standard vga yazıyor.başka ekran kartı yazmıyor..bilgisayarım aygıt yöneticisinden iki ekran kartıda görünüyor.ama denetim masasında sadece standart vga yazıyor.

ilk defa laptop aldığım için bu konuda bilgim yok.bir de bazı pclerde otomatik geçiyormuş galiba.bu da öyle mi bilmiyorum.
  • N56VM yi aldım sonunda 6 GB rmalı olanı.Ama bı sorum var.Bu cihazı kulllanan arkadaslar cihaz normal çalışırken yani İnternet'e girerken veya bı film seyrederken klavyede yazi yazarken ellerin dediği yerde ısınma var mı.bende rahatsız edici degil ama sıcaklık var.

• quote:

N56VM yi aldım sonunda 6 GB rmalı olanı.Ama bı sorum var.Bu cihazı kulllanan arkadaslar cihaz normal çalışırken yani İnternet'e girerken veya bı film seyrederken klavyede yazi yazarken ellerin dediği yerde ısınma var mı.bende rahatsız edici degil ama sıcaklık var.

metal kasalı notebooklarda normal bir durum.
  • Arkadaslar notebookta hersey tamam da notebookun touchpadi çalışmıyor.surucuyu kaldırdım tekrar yükledim.sonra dikkat ettim ki touchpaddeki sol tusun sol kenari basılmıyor.zaten N56VZ modeline göz diktim.O yüzden ürünü geri iade edeyim diyorum.pcdepodan aldım ürünü.bi sorun çıkarırlar mı

• benim tab tusu calısmıordu geri iadesini istedim kabul ettiler ama vatandan aldım. Diğer sayfada arkadaslar baya destek çıktı sağolsunlar kabul etmezlerse yapabilceklerim hakkında(http://forum.donanimhaber.com/m_61699917/mpage_18/f_/key_//tm.htm#62818283). Sıfır ürün aldıysan ve bir ayıbı varsa değiştirirler.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.