Şimdi Ara

ASUS N56V OYUN AÇILINCA KAPANMA SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar ben bu ASUS N56V model notebook u 2012 tarihinde aldım ve zamanına göre gayet iyiydi özellikleri

ÖZELLİKLER:

8GB RAM

2GB NVIDIA GEFORCE GT 650M EKRAN KARTI VS. (gerisi önemli değil işim burayla sanırım)

neyse geçen gün arkadaşlarla age of empires 3 oynayalım dedik grupça ben oyunu indirdim açmamla şok oldum. oyun uyarı veriyordu:
    minimum 64mb ekran kartı gerektiğini ve benim 32mb ekran kartımın olduğu uyarısını verdi. bi kaç araştırma yaptıktan sonra driver yükleme çabalarım falan derken yükledim. fakat yine aynı sorun. bilgisayar ekran kartını görüyor tanıyor ama çalıştırmıyor, nasıl iştir bu, daha sonra bilgisayar mühendisi arkadaşımdan yardım alarak bir kaç ayar yaptık, bu sefer açılsın bari diyerek age of empires 2 yi indirdim kurdum, oyun açıldı, oyun menüsündeyken bir sıkıntı olmadı fakat asıl oyun başladıktan 2dk sonra bilgisayardan tık diye bi ses gelip bilgisayar kapandı. yeniden açtım tekrar denedim fakat yine aynısı bildiğin bilgisayarın içinden geliyor ses ve kapanıyor (sigorta açınca çıkan ses gibi ama daha ince). evet arkadaşlar durum böyle işin içinden çıkamadım, bu pc ye sahip olan başka bir arkadaş veya bu sorunu çözebilecek bir babayiğit varsa ve bana yardımcı olursa sevinirim. Saygılar, hayırlı forumlar

• Bu bilgisayarı Türkiye'de sadece ben mi aldım anlamadım ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.