Şimdi Ara

Asus N551VW-FY273T Kullanıcıları Kulübü || 6700HQ ve GTX960M (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
5.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: malatyaspor32

Ben içini açıp baktim msata girisi var ama klasik msata sogutucu panelleri denk geliyo yerine oturmuyor

Arkadaşın belirttiği gibi msata portu var fakat tasarım hatası var bu cihazda.

Msata yerine oturuyor fakat soğutucu bakırına denk geliyor ve laptopun vidasına denk geliyor kasa kapanmıyor.

Ben garanti dışına çıkartıp 500 gb msata taktım.

Kasanın 1 vidasını iptal ettim ve ssdyi bakırın altından geçirdim.

Şuan kullanıyorum 1 gün oldu problem yok.

Bu arada konu hort kusura bakmayın..
  • Merhabalar arkadaşlar konuyu hortlatmak istemem ama yaşadığım sorun ile alakalı yardımcı olabilirseniz sevinirim
    Bilgisayarımın harddiski bozulduğu için değiştirmek yerine başka bir harddisk taktığımda bilgisayarımın çalışmadığını fark ettim
    Asus N551VW-FY273T modeli laptopumun harddiski yandı içinde hiçbir veri yok şuanda. Harddisk yapısı SSHD.
    Takmaya çalıştığım harddisk şuan için hdd ve bilgisayar kesinlikle açılmıyor. Açılmıyordan kasıt hiçbir şekilde power tuşuyla açılış olmuyor. Yani bios ekranına bile giremiyorum. Ama kendi bozuk olan harddiskini taktığımda ve hiçbir harddisk olmadığında bilgisayar çalışıyor. SSD almayı düşünüyordum. Birkaç tanıdığa sorduğumda bu durumun kendi harddiskinin SSHD olmasından ve başka bir harddisk takılamayacağından bahsediyorlar. Yani ben bu bilgisayara SSD alsam bilgisayar çalışmayacak mı?

SSD takan arkadaşlar olmuş sanırım ama taktıklarında herhangi bir zorluk yaşadılar mı? Samsung 850 Evo 250 GB almayı düşünüyordum sorun yaşar mıyım windows 10 kurulumu sırasında. Yada bilgisayar açılır mı? Şimdiden görüş ve önerileriniz için teşekkürler.

• N551vw kullanan arkadaşlar cihazınızın panel modelini benimle paylaşır mısınız acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

N551vw kullanan arkadaşlar cihazınızın panel modelini benimle paylaşır mısınız acaba
    panel modeli derken ?
  • Arkadaşlar cihaz bu sabah açılmıyor kablo takılı güç ışığı yanmıyor power tuşuna basılı tutunca cıt cıt cıt ses geliyor sebebi ne olabilir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aşigo34

Arkadaşlar cihaz bu sabah açılmıyor kablo takılı güç ışığı yanmıyor power tuşuna basılı tutunca cıt cıt cıt ses geliyor sebebi ne olabilir

şarj takılan yerdeki dc jack yanmıştır muhtemelen.

• BoomBookTR kullanıcısına yanıt
    Pire girmiş içine 😆

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aşigo34 A kullanıcısına yanıt

Pireyi yakmasaydın iyiydi :)

• hmyildiran kullanıcısına yanıt

Orası mSata mini için ...

Asus N551VW-FY273T Kullanıcıları Kulübü || 6700HQ ve GTX960M
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.