Şimdi Ara

Asus n551vw - Acer nitro vn7 - 3500 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Acer Vn7- i5 6300hq 8gb ddr4 1tb(8gbssd) 17.3 gtx 960m 4gb w10
    ASUS N551VW CORE İ7 6700HQ 2.6GHZ-8GB-1TB+128 SSD-15.6-4GB gtx960-W10

Yabancı incelemelerde asus klavye ve soğutma olarak önde ssd ve i7 nin mühendislik programlarına etkisi var
    Acer touchpad daha iyi denmiş.Panelin çok kaliteli olduğunu konuşuyorlar.

Bu iki ürün arasındayım. Fiyat olarak 3500-3700 arasında iki cihazda. Bu iki cihazı i*nceleyen araştıran birisi hangisini almalı ? Veya Bu fiyat aralığında başka alternatif var mıdır ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jvats -- 29 Ocak 2016; 3:01:08 >

• Asus N551VW-CN007T inceleme şansım oldu.
    Tasarım, kullanılan malzeme yönünden gerçekten çok beğendiğim bir ürün oldu.

Acer vn7yi denk gelipte kurcalama şansım henüz olmadı. Kağıt üzerinde 6700hq ve 128GB SSD farkından ötürü tercihim Asustan yana olurdu.
  • Acer'ın artısı ekranın daha büyük olması.
    Asus'un artısı işlemci, ssd, ram ve marka farkı.

Acer'la değil de lenovo'nun bu modeliyle kıyaslayabilirsin.

http://www.ebrarbilgisayar.com/lenovo-y7070-80du00dutx-notebook-pmu349291

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrkmklnc -- 29 Ocak 2016; 8:58:14 >
  • Lenovo düşünmüyorum ekran paneli ve garanti servis kalitesi sebebiyle. Asusa yakınım gibi şimdilik ikisini incelemek için vatanbilgisayara gidiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu iki model arasinda asus daha iyi.

• Acer 17.3 inç olması da büyük bir artı bence.

• Jvats kullanıcısına yanıt
    Alternatif olarak MSI PE60 ve GE72'ye bakabilirsin. Tasarım olarak çok iyiler. PE60 - i7-6700HQ + GTX960M:

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-pe60-6qe-407xtr-gtx-960m-notebook-pmu348658

17.3 ekran önceliğin varsa i7-5700HQ + GTX960M'li GE72:

http://www.ebrarbilgisayar.com/msi-ge72-2qc-413xtr-gtx-960m-notebook-pmu347424

• MSI pe60 serisini incelemiştim gerçekten çok class alet. Bunu da listeye ekleyelim.

• Özellikle Acer'ı inceledikten sonra değerlendirirsen sevinirim.

(Kasada kullanılan malzeme ve soğutma başarımı)
  • Jvats kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir GE60 Apache kullanıyorum. Dizüstünü satın alırken PE serisi daha çıkmamıştı. Nakit yetiyorsa PE60'ı kaçırma derim. Alüminyum gövde, çift fanlı soğutma, oyuncu klavyesi vs. vs. Acer yada Asus'la yanyana koyup karşılaştırma fırsatı bulabilirsen ne demek istediğimi anlarsın. Fiyatı biraz daha fazla ama fazlalığı kesinlikle hak ediyor.
  • Tekirdağ vatan bilgisayar da Asus n551 i inceledim klavyesi gayet ergonomik ekran paneli baya tatminkar touchpad daha önce kullandıklarımdan iyi. Acer mağazada yoktu o yüzden inceleyeceğim. Pe60 ı da çok beğendim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.