Şimdi Ara

Asus N551JW Kullanıcıları Kulübü ||| 15.6' / i7 4720HQ /NVİDİA GTX 960M 4 GB (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.004
Cevap
22
Favori
34.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu Asus Smart Gesture'de yer alan Mobile Control'e girip, Enable Remote Link in My PC'ye bir tik attıktan sonra, Google Play Store'dan Asus'un "Remote Link" programını cep telefonuna indirip, Bluetooth ile bilgisayara bağlanıldığında Windows Media Player ve Groove Müzik cep telefonu ile uzaktan kontrol edilebiliyor. Müzik ve filmde ses yükseltme/azaltma, ilerletme/geriye alma vs cep telefonu ile yapılabiliyor. Aynı zamanda laptopu uykuya alma, hazırda bekletme, yeniden başlatma ve kapatma seçenekleri de mevcut Remote Linkte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanofmemories -- 23 Şubat 2016; 15:43:04 >
  • Arkadaşlar, Windows 10'da F9 tuşu (kurtarma tuşu) desteklenmiyormus. F9, Windows 7 ve 8'de Asus'un kurtarma tusuymus. Şüphe edenler varsa; arama çubuğuna "Asus Welcome" yazınca bilgi notu gibi bir şey çıkıyor, oraya girip teyit edebilirler. Asus, kurtarma için başka bir tuş belirtmemiş orada, ayarlardan kurtarmaya girin ordan halledin demiş, ama en iyisi bir Usb bellek ile kurtarma sürücüsü oluşturmak.

Bios'a girmek için ise F2 tuşu kullanılıyor, test etmek için girdim, F2 tuşu çalışıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstafamstafa

Arkadaşlar inanın üşenmedim bütün yazılanları okudum. Ama siz wifi hız problemi yok demişsiniz ama İşin piri olarak size sormak istedim n551jw aldım ve kullanıyorum ama wifi hız problemi gerçekten var nasıl çözebilirim bu problem belki sizdede vardir ama farketmemiş olabilirsiniz. Bizim evde adil kullanım kotası çabuk dolduğu için internet hızı 16 mb den 3 mb ye düşer. 3 mb ye düşünce fark ettim. akıllı telefonlar ve arkadaşların bilgisayarları gayet hızlı bi şekilde girdiği halde benim asus girmemek için direniyor resmen hele internette bi kaç sekme açtıysan ömrünü alıyor. bazı sekmeler zar zor açılıyo bazılarıda hiç açılmıyor. lütfen yardım edin wifi problemini nasıl çözebilirim. teşekkürler

Bende de ilk zamanlar kablosuz baglantida sıkıntı var gibiydi. "Sorun gider"i tiklaynca, "bu bilgisayarda bir veya birkaç ağ protokolü eksik" demisti. Sorunu gider dedim ve düzeltildi diye yazdı. Sonradan birkaç defa daha aynı uyarıyı vermisti. Sorunun ayrıntısına bakınca, "windows sockets kayıt defteri girdileri eksik" diye yazıyor. Onun çözümünü bulamadım. Fakat şu sıralar herşey normal. Kayıt Defteri konusu hassas olduğu için oraya dokunmak istemiyorum birtakım kayıt defteri düzenleyicisi, birlestiricisi ve temizleyicisi programlarla.

• Bugün bilgisayarım geldi. Güncellemeleri indirdim,şimdi yükleme yapıyor. Ama yarım saatten fazla oldu güncelleştirmenin %14 ünü daha tamamladı. Bu normal mi sizce?

• Yılın Üyesi kullanıcısına yanıt
    Normal normal, biraz uzun sürüyor, hatta birkaç kez açıp kapatacak laptopu. Prize takılı olsun fiş.

• oceanofmemories O kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolasın güzel uygulama benim için kullanışlı oldu baya.
    Bildigin bu tarz uygulamalar var mı başka?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus'un laptop içinde başka ilginç uygulaması yok sanırım. Splendid Utility diye bir şey var, gözü yormamak için, onu deneyeceğim, bakalım gözlere bir faydası olacak mi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanofmemories -- 23 Şubat 2016; 21:40:20 >
  • Arkadaşlar daha öncede yazmıştım ben bu ürün ve Monster Abra 7 arasında kaldım. Bu ürün hakkındaki ısınma problemi beni düşündürüyor acaba denildiği gibi aşırı bir ısınma mevcut mu? Daha önce Asus kullanıyordum ama şurada yazılanlar beni korkuttu şahsen.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oski_58 kullanıcısına yanıt
    Bilgisayar uyku moduna girmiyordur, manuel uykuya aldığınızda ne oluyor?
  • thadcastle kullanıcısına yanıt
    Witcher 3, skyrim, far cry3-4 , shadow of mordor, assas. 4 , cs go, cod serisi vs. oyunları ayarları nvidia dan optimize edip oynuyorum bir kere bile rahatsız olmadım sıcaklıktan gayet verimli çalışıyor. O ısınma sorununu kimden duydun bilmiyorum ama ayarların hepsini sona dayıyor arkadas sanırım. O zaman her bilgisayar ısınır.ayrıca bu bilgisayar ile ilgili ısınma sorunu diye bir şey ilk defa senden duydum şu an
    Ayrıca monster pişmanlıktır o kadar para verip ayda 2 kere servise göndermek istemiyosan başka marka al.
    Bir de bazı küçük kronik sorunları var. Onları dert ediceksen alma bu bilgisayarı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BPG2004 -- 24 Şubat 2016; 1:23:20 >
  • Arkadaşlar bu Ekran Okuyucusu ne iştir yahu ? Herhangi bir tuşa basıyorum.veya masaüstündeki uygulamaya geliyorum, bir hatun Amerikan aksanı ile Türkçe konuşup bastigim tuşları ve uygulama isimlerini söylüyor, daha başka özellikleri de var. çözemedim bu işi.

Çok komik geldi bana.

• Arkadaşlar cihazdaki 24 GB SSD çok küçük daha sonra SSD değişimi yapmamız mümkün mü?
  • Ayarları nvidiadan optimize etmek nasıl oluyor???
  • DogD D kullanıcısına yanıt
    geForce experience programını nvidia sitesinden indirin. Orda oyunlar kısmında görürsünüz zaten basit bir şey optimize et diyorsunuz kendi hallediyor. Yalnız sadece orijinal oyunları buluyor diye biliyorum.

• Laptop acilirken 1sn lik tirt sesi sizde de gelip kayboluyor mu ? Bazen bilgisayar acildiktan sonra da gelebiliyor

• _Vengeance_ kullanıcısına yanıt
    Evet açılırken oluyor. Normal bir şey bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BPG2004 -- 24 Şubat 2016; 11:13:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thadcastle

Arkadaşlar cihazdaki 24 GB SSD çok küçük daha sonra SSD değişimi yapmamız mümkün mü?

Bizim modelin bir ustu var, N551vw, onu dusunebilirsin, 128 Gb.Ssd'li. Bahsettigin Monster'de Ssd yok sanırım. Bir de rengi siyah, şahsen iç karartıcı bir renk gibi geliyor siyah +siyah renk kiri çok belli eder. Asus ise popüler gümüş rengi.

Isınma konusu için ilk sayfadaki test sonuçlarina bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanofmemories -- 24 Şubat 2016; 16:01:48 >
    Burda bir yanlış anlaşılma mı var? Benim model N551JW ama 128 gb ssd var.
  • Yanlış anlaşılma yok, bizim jw'ler 128 Gb.Sdd'li, ama piyasada pek yok sanırım. Bugün baktım Vatan'da diğer model 4.185 Tl. idi galiba ve onu önerdim. 24 Gb.Ssd iş görmez, o yüzden 128 Gb.lik diğer model mantıklı.

Hocam bi kaç kişiye sordumda format öneriyolar. siz ne dersiniz ayrıca bizim asuslarda format garanti dışı bırakıyo mu?

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.