Şimdi Ara

ASUS N550JV-CN127H Notebook (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
12
Favori
65.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler Üstadım çok anlamam inceleme işlerinden ancak elimden geldiğince inceler olumlu/olumsuz cihazla ilgili fikirlerimi yazarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakgoz79 -- 10 Eylül 2013; 15:39:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Teşekkürler Üstadım çok anlamam inceleme işlerinden ancak elimden geldiğince inceler olumlu/olumsuz cihazla ilgili fikirlerimi yazarım

Zevkler renkler tartışılmaz denirya hani .... Sizde size göre + ve - yönlerini yazarsanız çok iyi olur bizler ve konuyu takip edenler için...
  • Bende merakla bekliyorum yorumunuzu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakgoz79

Hayırlı olsun bu arada

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bekomun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • hayirli ugurlu olsun , guzel alet, alabilecekmiyiz bizede nasip olur insallah, gule gule kullanin,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hurik

hayirli ugurlu olsun , guzel alet, alabilecekmiyiz bizede nasip olur insallah, gule gule kullanin,

İnşallah size daha iyileri nasip olur teşekkürler
  • bende bu notebook dan almayı düşünüyorum ancak ülkemizde yeni olduğu için biraz bekleyip kullanıcı yorumlarının artmasını beklemeye karar verdim + fiyatın düşmesini de bekleyeceğim tabiki
  • oyun için alınıp 3000tl gözden çıkarıldıysa bana göre bu model daha iyi
    http://www.istanbulbilisim.com.tr/asus-g-series-g75vw-nh71-notebook-fiyati,62680.html
  • Kendim için konuşursam oyun için almadım avukatım ofisimde kullanıcam haliyle multimedya ve kasa şıklığı seçmeme etkili olan nedenler pişman olmam heralde
  • Bu notbook un pili çıkıyor mu, yoksa içinde sabit mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss106

Bu notbook un pili çıkıyor mu, yoksa içinde sabit mi?

sabit.
  • sakgoz79 kullanıcısına yanıt
    Yarın gidip almayı düşünüyorum sıcaklığı ve işlem performansını belirtirseniz çok iyi olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brosfer

Yarın gidip almayı düşünüyorum sıcaklığı ve işlem performansını belirtirseniz çok iyi olur :)

Üstadım ben ancak tam anlamıyla dün cihazla uğraşabildim ama sıcaklık derken ben ofisimde notebook standı üzerinde kullanıyorum cihazı ayrıca standın soğutma fanıda var bu nedenle sıcaklık sorunu başka bir arkadaş cevaplarsa sizin için daha iyi olur. İşlemci konusuna gelirsek ben oyun oynayan biri değilim multimedya ve ofice programları kullanıyorum bunlarda da en ufak bir sıkıntı yaşamadım oldukça hızlı işlemcisi hatta bluray iso bir film açtım takılma vs olacak mı diye hiö sorunsuz oynattı bence cihaz çok güzel nispeten biraz pahalı olabilir ama ben çok beğendim asusa ön yargılı bakardım o ön yargı ortadan kalktı en azından

4 hoparlör var yanılmıyorsam, hakkını veriyor mu?Ve ekran ile kasa hakkında ne düşünüyorsunuz?
    Anladım o zaman ben bugün işlerimi düzenleyebilirsem inşallah gidip alayım. Oyun v.s incelemelerini ben yapayım arkadaşlarla da paylaşırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

4 hoparlör var yanılmıyorsam, hakkını veriyor mu?Ve ekran ile kasa hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ekran kalitesi mükemmel hakikaten ekrana hayran kaldım kasa kaliteside bana göre muazzam ama sanki tuşlar biraz daha iyi yapılabilirmiş gibi geldi bana , bir laptopa göre sesi son derece tatminkar ama ben bose companion 2 series III kullandığım için bose daha iyi tabiki:)

• quote:

Orijinalden alıntı: BOZOK

Üstadım yanlış alıntı yapmışım kasa ve ekran kalitesi hakikaten mükemmel muhakkak daha iyileri vardır ben evde apple imac 27 inç kullanıyorum onunda haliyle ekran ve kasa malzemesi çok iyi hatta belkide en iyisi o nedenle iyi bir kıyaslama şansım var diye düşünüyorum yinede dediğim gibi herkes herşeyi beğenmez kusur bulabilir ben şahsi fikirlerimi söyleyebilirim ancak dediğim gibi sadece tuş kalitesi bir apple kalitesinde değil bana göre onun dışında bence fiyatına göre mükemmel bir laptop eksiği yok diyebilirim. Ses kalitesi konusunda bang olufsen in el attığı belli oluyor hakikaten son derece detaylı ve pürüzsüz bir sesi var ama sonic master mutlaka kullanılmalı görüşündeyim zira ciddi bass eksikliği var eğer kullanılmazsa ama dediğim gibi ben harici bose companion kullandığımdan işin o kısmı beni pek etkilemiyor. Elimden geldiğince fikirlerimi paylaşmaya çalıştım umarım yardımcı olabilmişimdir

• Reis ya bide birisi ekran kısmı sallanıp duruyor demişti öyle birşey var mı?

Cevaplar için teşekkür ederim, ben de alırdım ama tam alacağım modeli(16 GB ram, 4 GB ekran kartı ile DVD RW) ve elden alabileceğim bir yeri bekliyorum.Sizin için hayırlı olsun, güle güle kullanın.
    İnşallah fazla beklememde, şu lanet masaüstünden en kısa sürede kurtulurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avrasya Kurdu -- 14 Eylül 2013; 12:07:57 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.