Şimdi Ara

ASUS N550JV-CN127H Notebook (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
346
Cevap
12
Favori
65.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar selam. ben dvd sürücüsü yerine ssd takmak istiyorum artık yetmiyor normalinin hızı.

öncelikle bir aparat almam gerekiyoe sanırım, bunun ölçüsü var mıdır yanlış bişey almayayım.

bir de yeni nesil ssdler samsung evo gibi bu cihazın anakartına uyumlu mudur? ssd öneriniz var mı 500 tl’ye kadar başka?

bilgisayar donanımından hiç anlamadığım için basit sorularsa eğer lütfen mazur görün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu cihaza ssd takanlar oldu mu?
    Ben 860 evo 500 gb taktım ve aldığım hızlar aşağıdaki şekilde.
    Siz hangi hızları alıyorsunuz?
    Sizce bir sıkıntı mı var?
     ASUS N550JV-CN127H Notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mynameisa -- 11 Ocak 2019; 15:53:52 >
  • ImMaster kullanıcısına yanıt
    Yıllar sonra kendimi tekrar bu forumda buldum ve yazdığım yegane mesajı gördüm,resmen gözümde canlanır koskoca mazi oldu,vay be.Piyasada böyle bir notebook kalmamıştır tabiki artık ama belirtmek istediğim bir şey var.Ekran kartı nedir ne işe yarar,yazılımı nasıl kullanılır,donanım nasıl aktif hale geçirilebilir biliyoruz çok şükür.Yani kimseyi yanlış yönlendirmediğimi gururla söylemek istiyorum çünkü bu notebooku satın aldığım ebrar bilgisayara geri götürüp durumu anlattım beni hemen Çamlıca'daki ASUS servisine yönlendirdiler ve servis raporuyla donanımsal bir problem olduğu kanıtlandı.Özür dilediler paramı iade ettiler.
  • Üstatlar, yılladır bu cihazı kullanıyorum ve bir sorunum yoktu. Ancak diskler gereksiz yere dolunca, geçen hafta bir sıfırlayayım dedim komple. Ne var ne yok silinsin dedim. Cihaz açıldı tertemiz bir şekilde ancak Wifi'da sorun var. Normalde çatır çatır giren internet, 10 saniyede bir sinyal kaybı yaşıyor ve duruyor. Sağ alttaki Wifi sinyal barı da 4 çubuktan, aniden 2 çubuğa düşüyor ve internet tıkanıyor. Güncellemeleri de yaptım, ağ ayarlarını da sıfırladım ama hala aynı. Bir türlü çözemedim. Ne yapmak gerekir acaba? Format kurtarır mı? Teşekkür ederim şimdiden.
  • Evet halen bu cihazı kullanan var mı, yaşanılan sorunlar neler?
    Benim cihaz halen kullanıyorum maşallah bir sıkıntı yaşatmadı şu zamana kadar.

Fakat windows 11 alamıyor maalesef.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.