Şimdi Ara

ASUS N550JV ANAKONU (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.040
Cevap
52
Favori
245.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Asus'un batarya programı tasarruf modu o programda seçenek var %100 yaparsanız dolar.Bilgisayarı sıfır almanız bataryanın sıfır olacağı anlamı taşımaz.lion bataryalar fabrikada üretildiklerinden itibaren yıpranma sürecine girerler sizin yapmanız gereken pil kalibrasyonu yapmak yıpranma oranı düşecektir daha yeni pil kendini toparlar,bu modelde kalibrasyon seçeneği bios'ta var mı bilmiyorum bir bakın.
  • yildirimbeyazit Y kullanıcısına yanıt
    Benimki bazen %100 oluyor bazen %99 oluyor ... Ama haftada bir tam boşaltıp tekrar şarj ediyorum. ozaman düzeliyor.

Batarya yıpranmasını nerde gösteriyor ben dikkat etmedim öyle bişeye. Ama batarya konusunda çokta elimizden gelen bişey yok teknoloji belli bi şekilde ölecek o batarya kaçarı yok.
  • Beyler ekran kartlarından pek anlamam.Bu serinin ekran kartını nasıl değerlendiriyorsunuz? Ya da bu kasaya emsal olarak ekran kartı biraz daha iyi hangi marka ve modeli önerirsiniz?
  • Selam Arkadaşlar;
    bu serini 127 olanını kullanıyorum win8 pro'nun üzerine win 8.1 kurdum drivarlarda sorun yok
    kendi sitesinden yükseltme yaptım sorunsuz bir şekilde kuruldu. benim iki adet sorum olacak
    1-blue-ray yerine hdd yi koymak için Türkiye deki kasaların hiçbiri olmuyormu ebaydanmı getirtmek gerekiyor?
    2-win 8.1 de bilgisayarın performans değerlerini gösteren bölümü bulamadım win 8.1 de kaldırıldımı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eybi -- 5 Kasım 2013; 10:22:44 >
  • eybi E kullanıcısına yanıt
    2- Puanlama mevzusunu kaldırdılar saçmalık oldugundan :) Sırf o puanlama yüzünden bilgisayar kuranlar var... israfkar yaptılar milleti sentetik testler yüzünden.

Eğer sorunsuz şekilde yükselttiyseniz Acronis ile tam yedek alın.

Ben geçen gün sıfırdan 8.1 kurdum bitürlü olmadı driverlar windows 8 e döndüm ondada olmadı 10-15 kere kurdum bilgisayarı inanın anca oldu bi sorun oluyor o sorun gitmiyor herseferinde farklı yollar deniyorum :((( Şu driver işine tam bir çözüm bulmaları gerekir artık... Bi oturtamadılar şu sistemleri yerli yerine. Hala hiç birşey stabil değil okadar para veriyoruz adamların yılın 4 çeyreğindede milyar dolar kar elde ediyorlar ama hala düzgün bir driver yazmaktan acizler.
  • mrhusnu kullanıcısına yanıt
    Ekran kartı gayet iyi ama oyun fln oynamak için GTX serisi olan bir notebook alın GTX 770m yada 780M ... 780M serileri baya bi pahalı ama.
  • Isınma durumu nasıl arkadaşlar, bir de malzeme kalitesi? Bir kullanıcı incelemesinde arkadaş pek beğenmemiş malzeme kalitesini bir de el yakacak kadar ısındığından söz etmiş.
  • Bilgisayarı kapattığımızda bazen klavye ışığı yanmaya devam ediyor. Bu sonu olan var mı ?
  • Bilgisyarın önündeki ışıkların hepsi söndüğü haldemi açık kalıyor.
  • oguz6577 O kullanıcısına yanıt
    Evet ekran falan her şey kapanıyor. Sadece klavye ışığı kalıyor ve şu kasanın önündeki pil göstergesi falanvarya orası açık kalıyor. Az önce bekledim 2-3 dk sonra söndü.
    Hiç karşılaştınız mı böyle bir şey ile Oğuz Bey ?
  • Yok yha bende olmuyor sen windows 8 mi kullanıyorsun . Win 8.1 Mi?
    Windows 8 kullanıyorum. Klavye ışıklarının kapanmasını bekledim 2-3 dakika sonra kapandı. Sonraki kapatmalarımda aynı problemi yaşamadım. Herhalde güncellemelerle ilgili bir şey.
  • Pili çıkarıp bilgisayarın adaptörle çalışmasını merak eden bir arkadaş vardı, denedim bilgisayar adaptörle sıkıntısız çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 5 Kasım 2013; 17:09:28 >
  • gencler bu modelin 2400 lugunu almayi dusunuyorum.sanirim ust versiyonu 2900tl olani da varmis.arada ram farki bluray okuyucu batarya ve isletim sistemi farki var sanirim.sizce aradaki 500 tlye deger mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yabancıların yaptığı incelemelerde hep çok ısındığından bahsedilmiş, soğudum bu üründen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: desertstorm1

Pili çıkarıp bilgisayarın adaptörle çalışmasını merak eden bir arkadaş vardı, denedim bilgisayar adaptörle sıkıntısız çalışıyor.

Teşekkür ederim desertstorm1

bu arada merak eden arkadaşlar olursa cihaz açıkken ve şarj adaptörü takılı iken 54 watt güç tüketiyor.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Çokmu ısınıyor :)))) yalan.. Çok ısınması için bilgisayarı ful yükte devamlı kullanmak gerekir. Benim bilgisayar gayet serin valla hangi notebook u Full performansta hem ekranı kartını hemde işlemciyi yoracak işlem yaptırırsan oda çok ısınır.

Eğer normal bişr kullanıcı iseniz gonul rahatlıgı ile alabilirsiniz bu bilgisayarı.
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Bu multi medya bilgisayarı oyunlarda ısınma yapması doğaldır,asus'un bütün multimedya bilgisayarlarında gördüğüm bir durum onu da oyunda soğutucu alarak yada işlemci performansından az kısarak ısınmayı azaltabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Asus'un batarya programı tasarruf modu o programda seçenek var %100 yaparsanız dolar.Bilgisayarı sıfır almanız bataryanın sıfır olacağı anlamı taşımaz.lion bataryalar fabrikada üretildiklerinden itibaren yıpranma sürecine girerler sizin yapmanız gereken pil kalibrasyonu yapmak yıpranma oranı düşecektir daha yeni pil kendini toparlar,bu modelde kalibrasyon seçeneği bios'ta var mı bilmiyorum bir bakın.

hocam kalibre olayını ve asusun batarya programını açıklar mısınız
    Hocam sanirim bu laptoba sahipsiniz.sorumu cevaplayabilir misiniz?

bu modelin 2400 lugunu almayi dusunuyorum.sanirim ust versiyonu 2900tl olani da varmis.arada ram farki bluray okuyucu batarya ve isletim sistemi farki var sanirim.sizce aradaki 500 tlye deger mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.