Şimdi Ara

ASUS N550JV ANAKONU (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.040
Cevap
52
Favori
245.685
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yorumdaki arkadaşlar cızırtı sesinden çok pıt pıt gibi ses duyduklarından bahsediyorlarda.

Şu anda ben lenovo z 500 kullanıyorum gelen ses beni rahatsız etmiyor.

Eğer ses hardisten geliyorsa benim için çok sorun olmayacaktır.

Bu arada leptoptun hayırlı olsun:)

Ben de inşallah en kısa zamanda alırım.
  • beyler başlat tuşu gibi solda duran tuşun işlevi nedir ?
  • Konsol tuşu yani kısa sürücülerin kısa yollarını karşınıza getiriyor bu başlıktaki videoda gösteriyorhttp://forum.donanimhaber.com/m_80583442/tm.htm
  • fotokopi makinası F kullanıcısına yanıt
    Benim bilgisayar 6 sn sürüyor açılması.
  • Arkadaşlar şimdi bilgisayarımda mağaza da windows 8.1 ücretsiz yükseltme uyarısı gördüm bilgi vereyim forumdan dedim.
  • atmayın arkadaşlar benim gt70 de raid 0 da bile 10 sn ye sürüyor
  • secom S kullanıcısına yanıt
    Dostum, bak Dostum diyorum dikkat et kullandığım kelimeye, öncelikle bilip bilmeden atmayın gibi bir itham da bulunarak ayıp ediyorsun. Hee bizim de işimiz gücümüz yok hiç gereksiz yere yalan söylüyoruz zaten, hadi 6 sn değilde 9 sn olsun ne fark eder. sonuçta gt70'in den hızlı açılıyor. Çok mu dert bana göre değil hızlı yavaş ama müsait olduğumda bir video çeker koyarım o zaman özür dilersin.

Edit: Şimdi üşenmedim çektim upload yapıyorum.

Upload bitti. Buyrun video 7 saniye saydım ben. Bu sefer öyle oldu 1 sn fark etti olsun, yine de videoyu koydum.

http://www.youtube.com/watch?v=alO67AKEWdE

NO T: Samsung magician kurulmamış hızlandırma yapılmamıştır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 29 Ekim 2013; 21:56:27 >

• Teşekkür ederim the-music .
    desertstorm1 baya hızlı açılıyor seninkiside SSD nin marka ve model bilgisini verebilirmisin. Birde senin videoda 0 tuşunun alt kısmında 5 adet logo görüyorum. benim N550JV-CN239H olan modelde energy star , nvidia geforce, intel core7 , hdmı logoları var , senin notebookta 1 logo fazla o nedir ?
  • nurikaraman N kullanıcısına yanıt
    SSD Markası samsung 840 pro.
    O fazlalık ise SSD içinden çıkan Samsung SSD Activated sticker'ı. Ben sonradan yapıştırdım.
  • iyimiş :)
  • Samsung 840 pro Candır!!! :)))

256gb takılı bendede.
  • oguz6577 O kullanıcısına yanıt
    Aynen candır. Corsair denedim hikaye çıktı. En güzeli samsung şuan. Daha yüksek alacaktım sonra yine vazgeçtim 256 aldım taktım. :)
  • nurikaraman N kullanıcısına yanıt
    Evet
    İnceleme videosunu izlemenzi tavsiye ederim.

http://www.donanimhaber.com/hdd_ssd/haberleri/Samsung-840-Pro-256GB-SSD-video-inceleme-Sinifinda-liderlige-oynuyor.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 29 Ekim 2013; 22:00:52 >
  • Hocam hayırlı olsun,

Gerçekten baya hızlı.

Bir şey sormak istiyorum.

Ssd'nin oyun performansına etkisi var mıdır?

Mesala bir oyun oynarken bilgisyar kasılıyor.Aynı oyunu ssd de oynarsak kasılma olmaz veya kasılmayı azaltır diye bir şey söylebilir miyiz?
  • the-music kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler,
    Oyun yüklenme süresini, açılma süresini ciddi oranda azaltır. Ama grafik konusunda hızlanma sağlamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 29 Ekim 2013; 22:15:30 >
  • Bugün itibari ile elime geçti, 250 Gb samsung evo ve 8 gb ram takviyesi ile şuanda çok ideal bir laptop olarak gözüküyor.
  • Bende ole tahmin etmiştim

Teşekkürler bilgilendirme için.
  • Merhabalar .Ürünü iki hafta önce sattığım laptobum yerine satın aldım ve pişman olmadım herkese önerebileceğim bir ürün.Geldiği gibi arka kapak açılarak ssd ve wireless kartı değiştirilmiştir.Ses kalitesi N serisinin de özelliği olduğu gibi tatminkar.Oyunlarda 1920x1080 oynadığınız zaman fps değerleri pek tatminkar etmiyebilir ama 1360x768 de oynarsanız fps değerleri gayet iyi çıkıyor.Alışveriş sitesinden Noctua NT-H1 termal macun şiparişi verdim ve geldiğinde resimli olarak hem sürülmesini hem kasa içeriğini paylaşacağım.Size katıldığım için minnettarım.Aklınıza takılan yada deneyeceğiniz test sonuçları varsa paylaşabilirim.Vakit ayırdığınız için teşekkürler..
  • Merhaba bende 3 gün önce vatandan 2800e 12 gblık modelini aldım. Windows8 anahtarı biosa gömülü geliyormuş. Buna göre ben diski değiştirsem yada recovery bölümünü silsem şu an makinenin içindeki Windows sürümünü internetten indirip kursam aktivasyon gerçekleşir mi? Gerçekleşirse bunun belli bir rakamdan sınırı var mıdır? Bı arada makina cidden süper. Herkese tavsiye ederim. Bu y510 ve msi ge60 arasında kalmıştım. Msi teknik olarak süper ancak kasa kalitesi çok kötü olunca direk vazgeçtim. Y510 güzel ancak bu asus modeli daha komple bir ürün. Blueray yazıcısı ses düzeyleri ekran kalitesi falan çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.