Şimdi Ara

ASUS N550JK-CN167D KULLANICILARI KULÜBÜ (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.176
Cevap
36
Favori
111.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, geçen bu pc'ye windows 10 kurdum ve içinden çıkan driver DVD'sindeki driverları kurdum.PC daha sonra açılmadı.
    En baştan windowsu silerek windows 8 kurdum bu sefer.Nasıl bi yol izlemeliyim? Windows 10'u kurduğumda Nvidia ekran kartını görmüyordu.Nvidia'nın sitesinden driver'ını indirdiğimde de hata veriyordu.
  • konunun geçmiş mesajlarında gerekli bilgiler var,
    w10 driver geçersizmiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aminJuri kullanıcısına yanıt
    ben win 8.1 den win 10 pro ya geçtim. sorunsuz kurulum oldu ve kullanmaya başladım bazı driverlerde sorun yaşadım ama uyumlu driverler internette mevcut araştırdım buldum. forumda bazı arkadaşlar paylaşmış onlardan faydalandım. nvidia nın gforce experience kurarsan uyumlu driverları otomatik buluyor onu denedin mi? ben öyle çözmüştüm. veya win 10 klavye ışıklandırması çalışmamaya başlamıştı en çok onu aradım ama meğer asus'un sitesinde varmış gözümün öünüde görememişim. ama ilk win 10 kurup pc nin açılmaması diye bir şey bende olmamıştı. istersen win 8.1 le devam et zaten uyumlu driverler giderek çoğalıyor bekle derim.
  • arkadaşlar laptop a samsung 850 evo 500gb ssd taktım. bikaç youtube videosunu izledikten sonra yapmak çok kolay. cihaz inanılmaz derecede hızlandı. verdiğim parayı fazlasıyla hakedecek cinste verim aldım. bana kalırsa siz de geçin. pişman olmazsınız.
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı şekilde yaptım.Windows 8den 10a geçtim.Driver DVD'sinden nvidia hariç hepsini kurdum.Nvidia gforce experience'den ekran kartını da hallettim.Ama öncesinde de bunu denemistim hata almistim garip bi şekilde oldu bu sefer.Şimdi tek sorun Wi-Fi şifresiz ağlara bağlanırken sınırlı internet diyor ve baglanmiyor.Şifreli internet ağlarında bir sıkıntı yok ama.Driverlari ilgili olabilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ağda engelleme varsa o zaman da sınırlı diyebilir.

• t.ayan T kullanıcısına yanıt
    Peki engelleme olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Telefondan, tabletten vs. Rahatlıkla bağlanabiliyorum sadece bu pcden baglanamiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: aminJuri

Peki engelleme olup olmadığını nasıl anlayabilirim? Telefondan, tabletten vs. Rahatlıkla bağlanabiliyorum sadece bu pcden baglanamiyorum.

modemden istenen bağlantı engellenebilir. ama modem seninse kimse bunu yapamayacağına göre bu şık elenir.

belki aynı değil ama benzer sorunu ağ tipi seçiyoruzya hani ev özel falan yazıyor orayı ben özel yaptım

ayrıca aygıt yöneticisine girdiğinde wireless yayında ünlem işareti varsa sorun var demektir bak istersen oradan driverı otomatik bul de.
    Arkadaş yanıtlamış başkan. Ben ses ve dahili ekran kartı dışında problem yaşamadım. Hala daha sorunlu düzeltemediler malesef.

• Ssd takacağım bende saatçi tornavida setinde buna uygun uç yok. Bunlar daha ince . Tekzen de yok. Siz nerden buldunuz aramayım

• sokrates60 S kullanıcısına yanıt
    1 milyoncu capon pazarı gibi yerlerde var t4 yada t5 lazım. Zaten set halinde, içinde t3-4-5 oluyor.

ssd yi kendin mi takacaksın? garanti hakkında ne düşünüyorsun? Bende kendim takacağım sanırım.
  • Hocam garanti bozulur diyorlar ama ssd takma ile garanti bozulacagini sanmıyorum. Bozulursa eski diski takip göndereceğim. Garanti kapsamı dışı derseler dava falan açarım. Bir disk takmaya 2 dakikalık is için bilgisayarı kargoya vereceksin 70 tl de para sonra mahrum kaldigin yanina kar öyle saçmalık yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: t.ayan

1 milyoncu capon pazarı gibi yerlerde var t4 yada t5 lazım. Zaten set halinde, içinde t3-4-5 oluyor.

Teşekkürler hocam.bugün geçti artık yarın bakarım. Disk aldık tornavida yok enteresan bir durum oldu

Ne demek. Aynısı bende de oldu :)

Hocam hak veriyorum sana. ben de bir kaç gün daha beklerim, serviste halledemezsem artık ben de alır takarım. yapacak bir şey yok.
    acaba açmışken ram yükseltsek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogru

Hocam hak veriyorum sana. ben de bir kaç gün daha beklerim, serviste halledemezsem artık ben de alır takarım. yapacak bir şey yok.
    acaba açmışken ram yükseltsek mi?

Bence hic gerek yok. Zaten diski takınca makine bambaşka bir şey olacak. Yaptığınız işi bilmiyorum ama bence ssd takip deneyin beğenmezseniz ram takarsınız. Simdi 4 söküp 8 takacaksınız.150 TL masraf çıkacak. Gerçi 4 gb olanı satarsınız ama 8 șu an yeterli. Makinenin performansını aşırı bozan sadece disk.

• Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı, tavsiye eder misiniz?

Kingston HyperX Savage Serisi 240GB 560MB-530MB/s Sata3 2.5" SSD
  • Bilgisayarın arka kapağını açacak tornavidayı Kastamonu'da bulamadım. İnternetten sipariş vereceğim ama T2 sanırım kesin bilen var mı hangi tip ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdogru

Arkadaşlar bu ürünü kullanan var mı, tavsiye eder misiniz?

Kingston HyperX Savage Serisi 240GB 560MB-530MB/s Sata3 2.5" SSD

Samsung 850 evo

http://www.incehesap.com/samsung-850-evo-250-gb-fiyati-26724

hem daha ucuz, hem daha iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper17 -- 12 Şubat 2016; 0:09:08 >

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.