Şimdi Ara

Asus N550 video inceleme 'Çoklu ortam için üst seviye dizüstü bilgisayar' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dış tasarım olarak biraz HP-nin 4540s serisini andırıyor.....!

• Merhaba Erdi bey,

Bluray sürücünün kapağı resmen yamuk duruyor. Bu inceleme esnasındaki bir darbeden dolayımı o hale geldi? Yoksa kutudan çıktığında da bu durumda mıydı?
  • Asus demek kalite demek.

• quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

öyle birşey yaşamadım ben.

o sorunu yaşadığım için yazdım oyun oynarken klavyenin üst kısmına baktığınızda aşırı bir ısınma var
  • Cihaz gerçekten çok ısınıyor.
    Özellikle klavyenin üst kısmı Cihaza alttan değilde üstten soğutma lazım galiba
  • ısınıyor diyenlere şaşırdım öyle ki bu mesajı n550jv-cn127h ile yazıyorum ısınmak bir yana azıcık sıcaklık yok.. forum sayfasındaki konudan da takipm ederek almıştım ne ekran kartı ile ne de herhangi başka bir konuda sorun yaşamadım. f/P oranı çok iyi bence macbook pro dan windowsa geçerken almıştım asla pişman olmadım. gören arkadaşlar kasaya bitiyor. bende touchpad e bittim mac den sonra en az onun kadar yetenekli.. hiçbir oyunda kasma yok ısınma da kesinlikle yaşamadım. bluray player/yazıcı ile her yerde film seyredebiliyorum. kısacası paranın hakkını veren bir bilgisayar, tavsiye ederim..

• Bu bılısayarı 3-4 aydır aldım. ancak arkadasların soyledıgı gıbı herhangı bır ısınma yasamadım sadece oyunlarda bıraz daha ısınma oluyor bıttı.

En kötü yanı Şu dvd yerınde bıraz çıkık var.. baska bır eksıgı yok..

• Yazmayı unuttum 2549 tl ye freedos olanı aldım ayrıca benımkı 8 gb.Erdi abinin incelediği 16GB olanıdır. bunun dokunmaık modelıde varmış ancak ben gormedim..

• Merhaba Erdi abi bu aralar laptop araştırıyorum hem çizim işlerimi görsün hızlı olsun ama oyunda oynayayım istiyorum. 3pc arasında kaldım asus n550 , toshiba x70 ve msi stealth gs70. Msi ı inceledim kasa ince olduğu için baya ısınıyor ama diğerleri hakkında bilgim yok özellikle toshiba nasıldır x770m ekran kartı var. Bana tavsiyede bulunurmusun ?

• Isınıyor ısınıyor diyenler diğer rakip firmaların herhalde. Isınmayan tek bilgisayar budur herhalde. ısınıyor diyenlere inanmayın

• Bende ASUS N550JV-CN239H modelini aldım ama adam akıllı kullanmak nasip olmadı 1 defa götürdüm bire bir değişim yaptılar, ama bu cihazda da açıldığında masaüstüne gelene kadar bekliyorum. Benim şansıma mı bilmiyorum ama memnun değilim açıkcası. 2. Defa sistem yenileme yapıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • enternet kullanıcısına yanıt
    lenovo y510p nin çözünürlüğü 1366x768 değil mi?

Bununki 1920x1080
  • quote:

Orijinalden alıntı: doganak

lenovo y510p nin çözünürlüğü 1366x768 değil mi?

Bununki 1920x1080

lenovo y510p 1920x1080 çözünürlükte. lenovonun touchpad ' i bi halta yaramaz onu söylemeden edemicem tochpad'i sanki hiç test etmeden bilgisayara koymuşlar. touchpad 10 üzerinden 2 alır kullanım rahatlığı adına hiç bişey yok.onunn dışında ses göruntu işlemci ekran kartı performansı 10 üzerinden 9 alır.

not: Asus N56vz modelide var bende n550 ye ısınıyor diyenlere katılmıyorum n56vz bile yük altında normal ısılarda geziyor kaldiki n550 nin kasası daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enternet -- 12 Mayıs 2014; 14:21:33 >

• batarya cıkmıyormu benmı yanlıs anladım cıkmıyorsa ılerıde batarya olu oldugunda ne gıbı sıkıntı yasarım?

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

batarya cıkmıyormu benmı yanlıs anladım cıkmıyorsa ılerıde batarya olu oldugunda ne gıbı sıkıntı yasarım?

notebook ta tek kapak var.. onu açıyorsun herşey ortaya çıkıyor.. bataryada dahil ordan hallediyorsun.. yani herşey içinde.
  • Bilgisayarın metal kasa olması ısıyı daha iyi iletmesi demek, yani bilgisayarın plastik kasalara göre ısıyı dışarıya daha iyi iletiyor. Bu yüzden bilgisayarın bize ısınıyor gibi gelmesi normal. Performans bakımından bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım. Fakat bazen oyunlarda takılmalar ve programlarda ( özellikle internet explorerda) durmalar takılmalar olabiliyor. Kasaya dikkat etmek lazım çok kolay çiziliyor.

• Yakında Asus n550 serisi bir laptop alacağım ve o da windows önyüklü gelecek.Cihaz da 5400 rpm sabit disk var ama yavaş olduğu için ben onu kullanmayıp ssd takacağım.Bilgisayar elime ulaştığında cihazı hiç açmadan(başlatmadan yani)içindeki diski söküp ssd'yi takıp daha sonra açarsam yeni taktığım ssd'yi görüp windows'u ona kurar mı yoksa sorun mu yaşarım? Bu konu da yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    sorun olmaz ben öyle yaptım
  • Cevabınız için teşekkürler X-FI :)
    Samsung 840 evo 120 gb ssd alacağım tavsiye eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.