Şimdi Ara

Asus N53JF-SX210V kullanan varsa yarumlarını benimle paylaşabilirmi ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
3
Favori
47.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende hepsiburada'dan aldim persembe aksami aldim cuma aksami kargolamislar ama kargo takip no'su yok.. Kafam karisti.belki yollamadilarda vakit kazanmak icin böyle yaptılar ayrica hdd'yide yollamamislar üretici firma'dan bekleniyor yazıyor üstelikte hizli gönderide olan bi ürün icin.. Biseyler dönüyor ya neyse..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FTH88

Bende hepsiburada'dan aldim persembe aksami aldim cuma aksami kargolamislar ama kargo takip no'su yok.. Kafam karisti.belki yollamadilarda vakit kazanmak icin böyle yaptılar ayrica hdd'yide yollamamislar üretici firma'dan bekleniyor yazıyor üstelikte hizli gönderide olan bi ürün icin.. Biseyler dönüyor ya neyse..

merak etme gelecektir cuma kargoya verildiyse cmtz pazar tatil pazartesi işleme girecektir bu gece takip nosunu görürsün diğer başlıkta dell çok kötü bir kasaya sahip diye bir yorum yazmışsın da kendi kendime o kadar söyledik dell alma diye dedim görüyorumki asus almışsın sevindim senin adına...
  • evet yorumlariniz cok etkili oldu. suan yeni laptobumdan yaziyorum. gercekten mükkemmel bi secim olmus. ozellikle iscilik süper. hicbir sorunu yok makinenin. sessiz ve soguk bicimde calisiyor. 6 saattir.
  • çok sevindim abicim allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aragorn20

çok sevindim abicim allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin...

eyw. bende tesekkur ettim . bi de soru sorsgim ama.. bu recovery icin kac dvd gerekir bi virus programi kurdum bide son guncellemeleri yaptım sadece sorun olmaz umarim.

ayrica bu touchpad de sol tarafi asagi kaydirinca sayfa asagi inmiyor illa 2 parmak kullanmak gerekiyor anlayamadim
  • Arkadaslar bir istegim olacak benim laptop bozulmadan önce acer 5930g idi acaba bilen varsa bu asusun ekranı ile kıyaslarsak asus dahamı iyi görmeden sipariş verecem ama bazı arkadaslar ekran konusun farklı görüşler savunuyor birde eğer bilen varsa acer a göre yorumlarsa sevinirim
  • quote:

quote:

eyw. bende tesekkur ettim . bi de soru sorsgim ama.. bu recovery icin kac dvd gerekir bi virus programi kurdum bide son guncellemeleri yaptım sadece sorun olmaz umarim.

ayrica bu touchpad de sol tarafi asagi kaydirinca sayfa asagi inmiyor illa 2 parmak kullanmak gerekiyor anlayamadim

recovery ile ilgili non-pasaran.blogspot.com adresini ziyaret et orada bu konuyla ilgili ve diğer bir çok konuyla ilgili faydalı bilgiler bulabilirsin

tochpadlerin kaydırma işlevi sağ tarafdadır soldan onun için yapamıyorsun

selamlar...

• ne tesadüftür ki benimde son laptopum 5930g idi. söyle diyorum ki ikisini tartismak bile cok yersiz. gayet kaliteli bi ekrani var ozelliklede 5930g serisine gore. ekran isigida oldukca fazla ben yarida kullaniyorum mesela.
  • quote:

quote:

quote:

recovery ile ilgili non-pasaran.blogspot.com adresini ziyaret et orada bu konuyla ilgili ve diğer bir çok konuyla ilgili faydalı bilgiler bulabilirsin

tochpadlerin kaydırma işlevi sağ tarafdadır soldan onun için yapamıyorsun

selamlar...

yanlislikla sol yazmisim. bi an ilk defa laptop kullanan birinin sorusu gibi oldu bu. yedeklemeyide dvd ye yapmiyorum zaten d sürücüsüne yapiyorum. elimde kaliteli dvd yoktu malesef. risk yapmiyım dedim.

• quote:

ne tesadüftür ki benimde son laptopum 5930g idi. söyle diyorum ki ikisini tartismak bile cok yersiz. gayet kaliteli bi ekrani var ozelliklede 5930g serisine gore. ekran isigida oldukca fazla ben yarida kullaniyorum mesela.

Sagol dostum ben 5930g de parlaklık en azda kullanırdim zaten birde bimekste kampanyada bitti artık nerden alacaz en uyguna:):)
  • sanssizlik olmus o. hepsiburada'da stok bitmis malesef.
  • help 21 biraz bekle ve forumu takip et içimden bir his 1500ün biraz altına alınabilecek diyor bana...
  • quote:

help 21 biraz bekle ve forumu takip et içimden bir his 1500ün biraz altına alınabilecek diyor bana...

Hocam öyle olursa pm atarmisin sana zahmet bıktım artık kaç aydır laptopum yok :(
  • help 21

denk gelirse tabi yollarım ama sende forumu takip et belki sen benden önce farkedersin kampanyaları
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

quote:

ne tesadüftür ki benimde son laptopum 5930g idi. söyle diyorum ki ikisini tartismak bile cok yersiz. gayet kaliteli bi ekrani var ozelliklede 5930g serisine gore. ekran isigida oldukca fazla ben yarida kullaniyorum mesela.

Sagol dostum ben 5930g de parlaklık en azda kullanırdim zaten birde bimekste kampanyada bitti artık nerden alacaz en uyguna:):)

bende ilk başta lg a510 almaya niyetlendim world kart bulamadığım için kaçırdım.sonradan bimeksin kampanya dahilindeki asus n53jf modeline niyetlendim bu seferde kartta limit olmadığı için alamadım.
    en uygunu eline bir world card alıp vatan computerdan kampanyaları takip etmek.belki bahsettiğin marka/modeli bulamasanda ona yakın özellikteki ürünleri bulabilirsin.1haftadır pek bi kampanya yapmıyolar,önümüzdeki 3_5günde yeni bi kampanya yapabilirler.(nerden biliyorsun dersen 1-1.5aydır laptop kampanyalarını takip ediyorum)

• arkadaşlar ben bu pc yi bir haftadır kullanıyorum, on/off tusu yanındaki bir mavi bir beyaza dönen ışığı daha önce görmemistim. nedir bu ıısık bilen biri varmı? yardımcı olursa sevinirimm;
  • quote:

Orijinalden alıntı: emimax
    arkadaşlar ben bu pc yi bir haftadır kullanıyorum, on/off tusu yanındaki bir mavi bir beyaza dönen ışığı daha önce görmemistim. nedir bu ıısık bilen biri varmı? yardımcı olursa sevinirimm;

Beyaz olduğunda harici ekran kartı mavi yandığında dahili ekran kartı devrede demektir
  • O işlem otomatik olur manuel yapmak için nvidia denetim masası 3d ayarlarından istediğini seçebilirsin
  • az once vanda adam bana 1900 nakit fiyati yuuh yaa vay arkadas pcsiz olmak ne kotu electoro wordde fiyat bilgisi olan varmi yurt disindan mi alsak
  • help21 , selam.

Bende günlerdir asus n53'ün kampanyaya girmesi için pusuya yatmış durumdayım.1500 tl gibi bir bütçem var.Daha önce vatanda ve bimeks te bu fiyatlara satılmış.İnşallah bir kampanya olurda biranönce kavuşuruz laptoplarımıza.

Kampanya olduğu zaman birbirimizede haber verelim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.