Şimdi Ara

Asus N53JF-SX210V kullanan varsa yarumlarını benimle paylaşabilirmi ? (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
603
Cevap
3
Favori
47.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende Fn + ses açma kapamalar ve Fn + f9 çalışmıyor ama Fn+ ekran parlaklığını ayarlama çalışıyor, acaba bir sorun mu var yoksa ben bunları bir şekilde iptal mi ettim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: s07ut10n

bende Fn + ses açma kapamalar ve Fn + f9 çalışmıyor ama Fn+ ekran parlaklığını ayarlama çalışıyor, acaba bir sorun mu var yoksa ben bunları bir şekilde iptal mi ettim ?

Klavyeyle ilgili olan sürücüleri silip tekrar yüklerseniz sorun çözülecektir (:
  • Dvd ne Cd ne de Blu-Ray discleri okuyor tabii haliyle yazmaya geldin mi Dvd ve Cd'de yazmıyor.Olay windows 7'den de kaynaklı değil.Bios'tan Boot Dvdlerinide açmıyor.Biosta peki herhangi bir ayarı varmı.Sorun büyük ne yapacam bana yardım edin..Direkt yol yetkili servis sanırsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: W01fMaNT3am

Dvd ne Cd ne de Blu-Ray discleri okuyor tabii haliyle yazmaya geldin mi Dvd ve Cd'de yazmıyor.Olay windows 7'den de kaynaklı değil.Bios'tan Boot Dvdlerinide açmıyor.Biosta peki herhangi bir ayarı varmı.Sorun büyük ne yapacam bana yardım edin..Direkt yol yetkili servis sanırsam

aynı sorunu bende yasamaktayim ama bende çözemedim
  • forum donmuş yaw....
  • merhaba bidi_52 acilen sizden bir yardım talep ediyorum.
    şu asusun recovery menüsünden nasıl çıkıyoz?
    ben de bi göstermek için girdim ancak şimdi her açılışta sistem oraya giriyor bunu nasıl iptal edicez?
    çok azil yanıt bekliyorum.saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mictunder

merhaba bidi_52 acilen sizden bir yardım talep ediyorum.
    ben de bi göstermek için girdim ancak şimdi her açılışta sistem oraya giriyor bunu nasıl iptal edicez?

Sevgili dostum sorunu yaşadım ancak bende çıkamadım o menüden...mecburen geri yükledik...halbuki öncelerden arkadaşıma göstermek için girer ve iptal der çıkardım....
  • quote:

Orijinalden alıntı: bidi_52

quote:

Sevgili dostum sorunu yaşadım ancak bende çıkamadım o menüden...mecburen geri yükledik...halbuki öncelerden arkadaşıma göstermek için girer ve iptal der çıkardım....

ne kadar saçma bu ya tam da yeni bitirmiştim kendi programlarımın kurulumunu.ne olacak şimdi en baştan sıfırdan mı başlayacağız?
  • quote:

quote:

quote:

ne kadar saçma bu ya tam da yeni bitirmiştim kendi programlarımın kurulumunu.ne olacak şimdi en baştan sıfırdan mı başlayacağız?

ıptal falan varsa dene ama benim olayda yoktu...sorun bence recovery bşlümünün arızasından kaynaklanıyor....sen en iyisi non-pasaran a bi sor bakalım.
    www.non-pasaran.blogspot.com

sonucu paylaş
  • çok teşekkürler ...
    şuan çok kızdım kendime neden durduk yerde oraya girip tüm emeklerimi boşa çıkardım diye...
    offf offffff....
    yok mu bi çaresi ya....
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ıptal falan varsa dene ama benim olayda yoktu...sorun bence recovery bşlümünün arızasından kaynaklanıyor....sen en iyisi non-pasaran a bi sor bakalım.

sonucu paylaş

nonparasan da size verilen yanıtlardan yola çıkarak sorunu çözdüm.
    farklı bir win 7 yüklü bilgisayarda başlangıç onarım diski oluşturdum.
    açılmayan bilgisayarı bu cd den başlattım ve ondan sonrası kendiliğinden oldu.
    sorun olduğunu algıladı çözümü uygulamak için sistemi restart yapmamı istedi...
    yaptım ve sorun çözüldü....
  • Sevindim....sana ve non-pasaran'a selamlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidi_52 -- 8 Kasım 2011; 17:01:21 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sonucu paylaş

nonparasan da size verilen yanıtlardan yola çıkarak sorunu çözdüm.
    farklı bir win 7 yüklü bilgisayarda başlangıç onarım diski oluşturdum.
    açılmayan bilgisayarı bu cd den başlattım ve ondan sonrası kendiliğinden oldu.
    sorun olduğunu algıladı çözümü uygulamak için sistemi restart yapmamı istedi...
    yaptım ve sorun çözüldü....

galiba bende DVD sürücüsü çalışmadığından onu yapamamıştım mecburen geri yüklemiştim SS.... :D ama sorununun hallolmasına sevindim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduham

Merhaba Arkadaşlar,
    Ekran kartının sürücülerini güncellemek için nvidianın sitesine girdim.Oradan 425 m için arama yaptığımda VERDE 275.33 DRIVER diye bir driver çıkıyor.Bu driverı yükleyen oldu mu hiç.Yükleyen varsa yorumlarını belirtebilirse ona göre yükleriz.Yorum yapacak arkadaşlara şimdiden kocaman teşekkürler.

275.33 yüklenebiliyor ancak 425 m için oto update seçeneği aktif halde ise nvidia altta taskbarda soruyor 275.33 den sonraki güncellemeyi. eğer ki yüklerseniz ben denedim bende ekran kararıyor. ancak klavye ile bayağı bir uğraştığınızda geliyor. 275.33 ü tekrar yükledim düzeldi. sonraki versiyon iptal yani bana göre. sorun olursa sizde de space bar ın iki yanındaki windows logosu olan butona baılı iken p ye basınız sağ ve ya sol ok tuşunu birkaç kere seçip enter tuşuna bastığınızda ekran geliyor. ancak 275 i tekrar yüklediğinizde sorun ortadan kalkıyor. projektör var sanıyor verde nin 275.33 den sonra çıkan versiyonu.
    bendeki gibi sonraki versiyonda aynı problemi yaşayan oldu mu acaba?
    slm.
  • merhaba arkadaşlar bu laptop'dan özellikle ses açısından son derece memnundum

ta ki düne kadar kulaklığı çıkardığımda sesi sonda olmasına rağmen hoparlöründen az ses geldiğini farkettim

ayarlardan kontrol ettim denge çubuğunu sola aldığımda ses çok az geliyor sağ tarafta problem yok,sizce ne yapmalıyım garantisi devam ediyor.
  • arkadaşlar mediamark tan almıştım faturasını bulamadım ama kutusuyla garanti belgesi var ama kaşeli değil sorun olurmu sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonnedark

arkadaşlar mediamark tan almıştım faturasını bulamadım ama kutusuyla garanti belgesi var ama kaşeli değil sorun olurmu sizce

Faturası yoksa sorun çıkabilir.eğer kredi kartıyla aldıysanız tekrar fatura isteyebilirsiniz aldığınız yerden
  • quote:

galiba bende DVD sürücüsü çalışmadığından onu yapamamıştım mecburen geri yüklemiştim SS.... :D ama sorununun hallolmasına sevindim...

konu eski ama bir şey soracağım.sizin de mi dvd sürücüsü durup dururken okumamaya başladı?servise gönderdiniz mi ?
  • Asus N53JF modeline bakıyordum ama bir sürü sorunlar çıktıgını okuyorum şimdi yazdıklarınızdan görüntü olarak çok güzel bir pc ama bu donanımsal sorunlar can sıkıcı ve birde arkadaşlar bunun şarz kablosu arkadan girişli benim evdeki pc sol yandan böyle arkadan sorun olmuyormu yani dizlerin üstünde takılıp yukarı dogru esnemesi ve kırılması gibi bir tehlike olabilir malum biraz uzun oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eseslisemih26

quote:

konu eski ama bir şey soracağım.sizin de mi dvd sürücüsü durup dururken okumamaya başladı?servise gönderdiniz mi ?

valla hocam cevap geç oldu ama....evet aldıktan 2-3 ay sonra okuma yapmamaya başladı...benim gözüm almadı servise yollamaya şu anda 15 aylık oldu neredeyse...daha sürücünün yokluğunu hissetmnedim ...zaten onun yerine hdd taktım söktüm okuyucuyu...ama servise bizzat ulaşabilsem yollardım...
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.