Şimdi Ara

||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ (178. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.539
Cevap
97
Favori
784.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok teşeşkkür ederim cevap için içim baya rahatladı tatil bitimi bende bu gruba ismimi yazdırıcam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anilatay

quote:

Orijinalden alıntı: hocaa896

arkadaşlar merhabe ben yeni üye oldum bu siteye ve asus n53sn-sz129v almayı düşünüyorum ama birçok sitede max bellek 8gb yazmış ama 2v olamlarda max 16 gb yazmış 9v olanın 2 bellek slotu mu var yardımcı olursanız sevinirim ?

4 slot var birinde 4 gb diğerinde 2 gb takılı olarak geliyor size.

Peki sz013v 'de kaç slot var ve takılı olan ramlerin hafızaları ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: T@zm@nic

quote:

Orijinalden alıntı: goksenin1

birisi artık cevap verebilir mi biz herşeye yetişmeye çalışıyoruz.
    550m kullanan birisi varsa nvidia denetim masasında 'ekran' diye bir seçenek gözüküyor mu gözükmüyor mu söyleyebilir mi

550m kullanıyorum gözükmüyor

teşekkür ederim cevap için. çok saçma olmuş düzeltirler belki gelecek sürücülerde.
  • Arkadaşlar notbookun altında üretim tarihi var ona da bakabilirsiniz.Mersa garantili Vatan'a gelen ürünlerde New version çıkartması yok.Benim asus N53SN SZ007V modeli ve canavar.İllaki İ7 diye kasmayın, GTA IV de oğlum canavar gibi oynuyor ve makine akıyor ve düşündüğümden daha az ısınıyor.
  • Asus N53sn sz013v kullanıyorum nfs most wanted bir türlü kuramadım.direct x problemi çıkıyor.

installation cannot continue because this game requires directx 9.0 or higher be installed on your system.diyor directx kurdum yinede kurulmuyor.yardımcı olabilirmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilge kül kadir han

Asus N53sn sz013v kullanıyorum nfs most wanted bir türlü kuramadım.direct x problemi çıkıyor.

installation cannot continue because this game requires directx 9.0 or higher be installed on your system.diyor directx kurdum yinede kurulmuyor.yardımcı olabilirmisiniz.

Oyunun CD'sindeki autorun.exe'ye sağ tıklayıp özelliklere girin, uyumluluk sekmesine geçin ve uyumluluk modunu Windows 2000 yapın. Bu işlemleri yaptıktan sonra autorun.exe'yi çalıştırıp oyunu yeniden kurmayı deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Asus N53sn sz013v kullanıyorum nfs most wanted bir türlü kuramadım.direct x problemi çıkıyor.

Oyunun CD'sindeki autorun.exe'ye sağ tıklayıp özelliklere girin, uyumluluk sekmesine geçin ve uyumluluk modunu Windows 2000 yapın. Bu işlemleri yaptıktan sonra autorun.exe'yi çalıştırıp oyunu yeniden kurmayı deneyin.

Oyunu cd den değil iso formatında kurmaya çalışıyorum.
  • quote:

quote:

quote:

Oyunu cd den değil iso formatında kurmaya çalışıyorum.

O zaman aynı işlemi ISO dosyasının içerisindeki autorun.exe'ye yapmayı deneyin?
  • düzgün bir crack bulursan açarsın direct x ile uğraşma
  • merhaba arkadaşlar;

intel ekran kartının yeni sürücüsünü yüklemek istedim ama bu sistem yazılımı yükleme gereksinimini karşılamıyor diye bir uyarı çıkıyor ve güncellemiyor asusun sitesinden indirdim 7. ayın 29 .cıkmış yeni driver yükleyen varmı bilgi verebilirmisiniz.. şimdiden teşekkürler...
  • Arkadaşlar SZ182V ile SZ013V arasında ne fark vardır? Hangisini tavsiye edersiniz. ram slotları ve üzerinde gelen ramler nasıl? Bir türlü bulamıyorum sz013v modelini. Vatan bilgisayara mail attım stoklarda yok diyor. Distributörden getirtemezler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: atimar

merhaba arkadaşlar;

intel ekran kartının yeni sürücüsünü yüklemek istedim ama bu sistem yazılımı yükleme gereksinimini karşılamıyor diye bir uyarı çıkıyor ve güncellemiyor asusun sitesinden indirdim 7. ayın 29 .cıkmış yeni driver yükleyen varmı bilgi verebilirmisiniz.. şimdiden teşekkürler...

aynı sorun benim de başıma geldi
  • İki bilgisayar arasında işletim sistemi haricinde bir fark var mı.Hangisini almalıyım.Oyun 1. planda benim için.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7072
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7274
  • quote:

Elindeki makinenin hatalı chipsete sahip olduğunu düşünen arkadaşlar şu adımları izlesinler:

- Başlat'tan arama kısmına "cmd" yazın ve Enter'a basın.

- Karşınıza çıkan ekrana "wmic idecontroller get deviceid" komutunu girip Enter'a basın.

Çıkan sonuçta REV_XX kısmına bakın. Eğer REV_04 yazıyorsa hatalı üretilmiş chipsete sahipsiniz demektir, REV_05 veya üzeriyse sorun yok demektir.

||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ

teşekkürler,bende new revizyon yazmıyor ama 05 çıktı demekki new revizyon amblemine kapılmamak gerekiyormuş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: by.eko

quote:

Orijinalden alıntı: T@zm@nic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Katates Pızartması

quote:

arkadaşlar fiziksel bellek bolumunde toplam kısmında bilgisdayarı ilk aldığımda 4000 küsürlü sayı yazıyodu.pc yi fabrika ayarlarına dönderdikten sonra ise fotoda gördüğünüğz gibi 2729 yazıyor.Bunun sebebi nedir.ram de neler oluyor anlamadım.Bir de bilgisayar açılırken 1 dakika da açılıyor bu normal mi yoksa çok mu yavaş açılıyor.bunu hızlandırmanın yolu nedir.pc mın modeli n53sn-sz182v.

Başlat menüsünden çalıştırı açıp msconfig yazıp Önyükleme bölümünden işletim sistemini seçip gelişmiş seçeneklere tıklayıp Bellek üst sınırı varsa onu kaldırmalısın.

Peki işlemci sayısını o bölümde 1 olarak gösteriyor,öylemi kalsın yoksa 4 falan mı yapıyım?

by eko aynı laptopa sahibiz,ben az önce f9 ile recevery attım şuan fiziksel bellek toplamı 4001mb gözüküyor sende bir problem var sanırım.ayrıca bnmde windows açılış hızı yavaş açıldıktan sonrada gayet hızlı ve seri oluyor,sadece açılış süresinden memnun değilim.Birşey soracağım,zahmet olmassa cpu-z ile ramlere bakabilirmisin bende sadece 4.slotta 4gb 1333mhz ram gözüküyor.Single çalışıyor bu yüzden belkide yavaş olabilir diye düşünüyorum

Hocam ben pc yi aldıktan sonra laptopa keylogger girince bazı sorunlar yaşadım ve maineyi fabrika ayarlarına dönderdim ondan sonra böyle oldu ama dün format attım pc ye eski haline döndü ve ilk günkünden daha hızlı oldu formatı tavsiye ederim yani şu dediğin işleme nerden bakıcam ben pek anlamam öle işlerden sen bana tarif et bende sana yardımcı olıyım.

hocam ben hallettim laptopun arkasını açtım benim 182v modelli bilgisayarımda tek single çalışan 1 adet 4gb 1333mhz ram çıktı.Ben ram düşünüyorum ama çok kararsız kaldım,orjinal 4gb ram bulamıyorum bulsam hemen alacağım kingston alırsamda dual çalışacağı için hata mavi pencere vs bunlardan korkuyorum 4gb orginal ram bulursanız haber verin arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T@zm@nic -- 8 Ağustos 2011; 21:18:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uLtRaLoVeR

Arkadaşlar SZ182V ile SZ013V arasında ne fark vardır? Hangisini tavsiye edersiniz. ram slotları ve üzerinde gelen ramler nasıl? Bir türlü bulamıyorum sz013v modelini. Vatan bilgisayara mail attım stoklarda yok diyor. Distributörden getirtemezler mi?

bende 182v modeli var.üzerinden çıkan ramlar yukarıda dediğim gibi 4gb ddr3 tek slotta çalışan 1 adet rami var.4slotluk ram yeri var.zaten 2 yok diye biliyorum.5400 ve 7200 rpm bence pek bi fark yok ben 7200 500gb tercih ettim fakat yinede geç açılıyor ssd harddisk almak gerek onada 1milyar vermeye değmez.182v al gitsin çok memnunum açılış hızı yavaş ama sonradan windows tamamen açıldığında çok seri :) yinede senin seçimin derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: egebuca

İki bilgisayar arasında işletim sistemi haricinde bir fark var mı.Hangisini almalıyım.Oyun 1. planda benim için.

http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7072
    http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=7274

ikisinin de ekran kartı aynı farketmez hangisini alacağın...
  • Üzerindeki 1333 mhz iken 1600 veya daha üzeri bir ram eklesek işe yarar mı bir de markalarının farklı olması problem oluşturur mu?
  • Merhabalar. Sizin bilgisayardada elektrik çarpması oluyormu arkadaşlar? Varsa nasıl hallettiniz?
  • ASUS N53SN-SZ129V modelini almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz, aranızda şu sorunu çok ciddi alma diyecek olan var mı ? Sonuçta o kadar para veriyoruz sizlerin bilgilerine başvurmak önemli :) Başka bir model de önerebilirsiniz elbette ... Teşekkürler...
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.