Şimdi Ara

||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.539
Cevap
97
Favori
784.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SSD Alın hiç öyle bir dert tasa kalmayacak, Hoşgeldiniz ekranının görünmesinden itibaren masaüstünün açılması 3-4 sn
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

SSD Alın hiç öyle bir dert tasa kalmayacak, Hoşgeldiniz ekranının görünmesinden itibaren masaüstünün açılması 3-4 sn

tmm doğum günüm yaklaşıyo para toplayın dh olarak alın bana bi ssd :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: bagavir

quote:

SSD Alın hiç öyle bir dert tasa kalmayacak, Hoşgeldiniz ekranının görünmesinden itibaren masaüstünün açılması 3-4 sn

makinaya 2000 lira civarı veren adam ssd de alır.
  • quote:

quote:

quote:

+1 bende öyle yapıyorum. Kendi içinden çıkanı da dvd-rw olan boşluğa yerleştireceğim. aparat yolda

• quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

quote:

quote:

quote:

+1 bende öyle yapıyorum. Kendi içinden çıkanı da dvd-rw olan boşluğa yerleştireceğim. aparat yolda

seninde hala aparat gelmedi kaç gündür.
    edit:http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270748968160&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_3765wt_905

bu ürünü almıştın demi. Sık kullanılanlara eklemiştim . Ürünün gelince buraya bir kaç resim ve yorum yazarsan bende siparişe geçeceğim. kasanın dış tarafı tam oturur inş. Sırıtma yapmasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 22 Temmuz 2011; 2:51:54 >

• evet bu gelemedi kaç gündür takip numarasıda yok. Gelsin ayrıntılı inceleme yapacağım
  • dv6 6020et crysis2 kısa bir video ayarlar full+full dx 11 high resulation pack kurulu. fps13-14lerdeydi.

• yanlız dikkat ettiğiniz mi o aparatın fiyatı gün geçtikçe düşüyor.
  • Aranızda asus n53sn sz129v yüz tanıma özeliiğini kullanmayı bileen yok mu??
  • quote:

Orijinalden alıntı: tman

Aranızda asus n53sn sz129v yüz tanıma özeliiğini kullanmayı bileen yok mu??

Kardeş asus smartlogon diye bi program varya ondan yapıcaksın.
  • Arkadaşlar Cs 1.6 oynamak istiyorum ama NVIDIA ayarları entegre grafik ayarları ile uyumlu değil yazıyor bu yüzden cs donuyor cok yavas oluyor oynanmıyor cözüm önerisi olan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djerol1004

quote:

Orijinalden alıntı: tman

Aranızda asus n53sn sz129v yüz tanıma özeliiğini kullanmayı bileen yok mu??

Kardeş asus smartlogon diye bi program varya ondan yapıcaksın.

Asus smartlogon proğramını biliyorumda etkinleştiremedm windows açıldığında sadece şifre soruyo. Detaylı br şekilde kullanımını anlatırmısınız ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pislick_22

Arkadaşlar Cs 1.6 oynamak istiyorum ama NVIDIA ayarları entegre grafik ayarları ile uyumlu değil yazıyor bu yüzden cs donuyor cok yavas oluyor oynanmıyor cözüm önerisi olan varsa paylaşabilir mi?

http://forum.donanimhaber.com/m_49899474/mpage_3/tm.htm

oradaki mesajlarımı iyice oku sorunu çözeceksin. 270.61 nolu driveri indirerek işe başla.
  • Öncelikle herkese günaydın
    bu mesajımı merakı olanlara yazmak istiyorum. Daha doğrusu merakı gitmemiş olanlara
    Dün bilgisayarın içini komple açmak zorund kaldım ve genel olarak sorunlardan bahsetmek istiyorum.
    kapağı kapatırken çırt çurt diye garip bir ses cıkıyordu bunun sebebi ekrandan kasaya gelen kabloların bantlı olması yani herhangi bir sorun yoktur.
    Klavyesini sabitlediği halde seste cızırtısı olanlar için sol hoparlörün altında vga cıkısı var ve üzeri metal ile kaplı titreşimi buda tetikliyo.(not denendi hoparlor SORUNSUZ)
    ayrıca kasanın iç tabanı metal kaplamadır.
    Fanıda kolay kolay tozlanmamaktadır bunun sebebi fan yapısının düşündüğümden farklı olmasıdır. (yaprakları tam dikey konumda)
    Elektirik kaçağı bulunmakta.Bunu herkes biliyor ama rahatsız edici seviyede değil biraz teknik bilginiz varsa eğer bu kacağı en gelliyebilirsiniz ancak yapmanızı istemem çünkü kısa devrede yaptırabilirsiniz herşey berbat olur.

NOT: burada yazdığım herşey bire bir denenmiştir ve olumlu sonuçlar alınmıştır.Ancak bilgisayarı söküp sonra toplayamazsanız yada bozarsanız mesuliyet kabul etmem.Sizin biliceğiniz bir iştir ben sadece burada sorulara yardımcı olmak amacıyla yazı yazdım.

İyi günler

• quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

Öncelikle herkese günaydın
    bu mesajımı merakı olanlara yazmak istiyorum. Daha doğrusu merakı gitmemiş olanlara
    Dün bilgisayarın içini komple açmak zorund kaldım ve genel olarak sorunlardan bahsetmek istiyorum.
    kapağı kapatırken çırt çurt diye garip bir ses cıkıyordu bunun sebebi ekrandan kasaya gelen kabloların bantlı olması yani herhangi bir sorun yoktur.
    Klavyesini sabitlediği halde seste cızırtısı olanlar için sol hoparlörün altında vga cıkısı var ve üzeri metal ile kaplı titreşimi buda tetikliyo.(not denendi hoparlor SORUNSUZ)
    Fanıda kolay kolay tozlanmamaktadır bunun sebebi fan yapısının düşündüğümden farklı olmasıdır. (yaprakları tam dikey konumda)
    Elektirik kaçağı bulunmakta.Bunu herkes biliyor ama rahatsız edici seviyede değil biraz teknik bilginiz varsa eğer bu kacağı en gelliyebilirsiniz ancak yapmanızı istemem çünkü kısa devrede yaptırabilirsiniz herşey berbat olur.

NOT: burada yazdığım herşey bire bir denenmiştir ve olumlu sonuçlar alınmıştır.Ancak bilgisayarı söküp sonra toplayamazsanız yada bozarsanız mesuliyet kabul etmem.Sizin biliceğiniz bir iştir ben sadece burada sorulara yardımcı olmak amacıyla yazı yazdım.

İyi günler

Bende bir kısmına kadar söktüm bilgisayarı meraktan. Yapısı güzel . Önceden söktüğüm acer casper laptoplara bin basar kalite olarak soğutma sistemi.

• Bu laptopun 540M l' model'n'n oyun oynayamatacagina kanaat getirdigim icin GTS 360M li Asus RoG laptobu aldim fiyatida 1300 TL ;) Super
  • quote:

Orijinalden alıntı: western-digital

Bu laptopun 540M l' model'n'n oyun oynayamatacagina kanaat getirdigim icin GTS 360M li Asus RoG laptobu aldim fiyatida 1300 TL ;) Super

gts360 ı nerden buldun hocam.. güçlü bir karttır.
  • abi süpersiniz benide ekle abi yeni aldım daha dün aldım inceleme konusunuda açtım al beni de ekliyeyim imzamı :)

konu da burada abi konuda birkaç sorum var belki bilirsinizhttp://forum.donanimhaber.com/m_50983222/mpage_1/f_/key_//tm.htm

teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: masumadam3

6770m bir kaç puan fazla 550mden. demek fark olmuyor 1 gb veya 2gb olması arasında. asus biraz daha önde gibi hem hd olması hem 7400 rpm fiyatıda düşük. hpnin 6770m ekran kartı modelleri 2500 tlden başlıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=m_lb__DnSIA şöyle bir video var eleman aynı makinada full ayarlarla oynamış 30 fpsde.

bimeksde 2000 t şu anda 4 gb ram var ona 4 gb daha ilave yapayım diyorum birşeylere benzermi?

hp amd ati cart curt hikaye al gt550m li olanı rahatına bak ben hepsini kullandım. herkes ati yok daha performanslı yok ati şöyle yok ati böyle yazmış durmuş. hiç kimseye inanama. asusu aldım 3 gün açık kaldı 7/24 oyun oynadım oyun oynamıyorken de download yaptım şu çatır sıcakta arkadaşın aldığı 0 vaio bile ateş gibi oldu benim asus buz gibi. zaten diğer arkadaşın kullandığı dell tamamen tırt. hpler eskisi kadar ısınmasa da asus fark atıyor hem de öyle böyle değil. her oyunu da süper oynatıyor. yeni çıkan oyunları zaten full herşey full oynatamazsınç öyle olsa masaüstülerle 10 milyarlık laptopların bi anlamı kalmazdı. ama makine akıyor. webcami çok iyi değil bi de tuş takımını herkes beğenmiyor ama onlarda dert değil. zaten ben ekstra klavye bağladım onla kullanıyorum.geçen de kola döküldü normalde klavye kullanmıyor olsam bilgisayara dökülecekti. şimdi shift tuşuyla enter tuşu yapışıyor. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

Öncelikle herkese günaydın

İyi günler

katılıyorum hocam. bende laptobu açtım ve görünürde donanımsal olarak ciddi anlamda sorun çıkaracak bir yapıda değil ve emsallerine göre kaliteli seviyede. ufak tefek şeylerede takılmamak lazım. mesela hoparlör cızırdıyor diye en az 20-30 sayfa forumda konu tartışılmıştır.
    ayrıca kasa plastiğinin iç tarafı metal kaplama değil. metalik görüntüde özel bi boyamadır. bir bakıma metal alaşımlı boya diyebiliriz. sadece plastiğin ısısını izole etmek için kullanılmış ve güzelde düşünülmüş. zaten hp dv6 6020 serisisninde içinin açılmış halindeki resmini gördüm aynı boya kaplamadan onlardada mevcut.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.