Şimdi Ara

||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.539
Cevap
97
Favori
784.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: formicus

merhaba
    ASUS N53SN-SZ129V modelini kullanan arkadaşlardan bir bilgi rica ediyorum
    ramleri 2-2-2 mi 4-2 mi ?

2-2-2 seklındedır. Bır slot bosta kalmaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

quote:

Orijinalden alıntı: yusufavcu

arkadaşlar benim leptopa bişey oldu programsal mı yoksa aletde mi bişey var anlamadım . bazen böle resim acınca ekran gidip gidip gelmiş gibi oluyo sağa sola titreme yapıyo . birde açılış ekranında gelen mavi resim hoş geldiniz yazan böle çözünürlük çok kötü gibi kat kat duruyo bilen varmı bu sorunu bilmisyarım sz007v modeli iki hafta oldu alalı yardım lütfeeennn.

yazılımsal oldugunu dusunuyorum ekran kartınızın surucusunu sılıp yenıden yukemeyı deneyın. Her durumda yapmıyorsa bu yazılımsaldır ancak sureklı bılgısayar acılmaya basladıgından ıtıbaren olan bıseyse donanımsaldır

yok her zamn deil . ekran kartı driwerlerini sildim ikisinide yeniden yükledim ama halen aynı ama bişey öğrendim bu durum alttaki başlat çubuğu mavi olunca oluyo normalde siyah ya hani ama mavi iken oluyo . tekrar siyah da olmuyo ama ilginç bi tarafı bilgisayarın asus liteframe die prograMINI AÇINCA ALTTAKİ ÇUBUKDA SİYAH OLUYO VE O ZAMN BİLGİSAYAR DÜZELİYO

• hdmi ile lcd'ye görüntü aktardım ama pc tarafındaki girişi cok az bile olsa kıpırdatınca görüntü gidiyor bu normal birşey mi kabloda bi sorun mu var acaba
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pntgrmyk

quote:

arkadaşlar benim leptopa bişey oldu programsal mı yoksa aletde mi bişey var anlamadım . bazen böle resim acınca ekran gidip gidip gelmiş gibi oluyo sağa sola titreme yapıyo . birde açılış ekranında gelen mavi resim hoş geldiniz yazan böle çözünürlük çok kötü gibi kat kat duruyo bilen varmı bu sorunu bilmisyarım sz007v modeli iki hafta oldu alalı yardım lütfeeennn.

yazılımsal oldugunu dusunuyorum ekran kartınızın surucusunu sılıp yenıden yukemeyı deneyın. Her durumda yapmıyorsa bu yazılımsaldır ancak sureklı bılgısayar acılmaya basladıgından ıtıbaren olan bıseyse donanımsaldır

yok her zamn deil . ekran kartı driwerlerini sildim ikisinide yeniden yükledim ama halen aynı ama bişey öğrendim bu durum alttaki başlat çubuğu mavi olunca oluyo normalde siyah ya hani ama mavi iken oluyo . tekrar siyah da olmuyo ama ilginç bi tarafı bilgisayarın asus liteframe die prograMINI AÇINCA ALTTAKİ ÇUBUKDA SİYAH OLUYO VE O ZAMN BİLGİSAYAR DÜZELİYO

sen servise koş biran önce değişim para iadesi al bu laptop un lcd ekranı sorunlu. aldığın tarihten itibaren ilk 30 gün içinde değişim yapıyorlar sadece, bir an önce garantiye yolla bu problem forumlarda gezip düzeltilecek bir şey değil donanımsal çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: silent

hdmi ile lcd'ye görüntü aktardım ama pc tarafındaki girişi cok az bile olsa kıpırdatınca görüntü gidiyor bu normal birşey mi kabloda bi sorun mu var acaba

hdmi girişi biraz içerde kalıyor istersen kablonun ucundaki plastik kısmı kesip tam oturmasını sağlayabilirsin
  • teşekkürler
  • N53SN SZ174V modelini dün Teknosadan aldım. Şu an için pek bir problemle karşılaşmadım umarım böyle gider :)
    Yalnız bir sorunum var büyük bir şey olmasa da sanırım benimle ilgili. Yazı boyutları çok küçük gibi geliyor bana. Özellikle firefox yüklediğimde ama şu anda explorer da %125 ile yazıyorum yine de yazılar baya küçük. Sebebi ne olabilir? Bunu nasıl istediğim seviyeye ayarlayabilirim çözünürlüğü de düşürmek istemiyorum.
    Denetim masası-görüntü den ulaştığımda yazı boyutu &125(orta) önerilen yazıyor. Sizden yardım bekliyorum arkadaşlar :)
  • ASUS N53SN-SZ174V modelini dün teknosadan aldım, kampanyaya girmiş 2100 dü fiyatı.

Ama pikselde bir sorun vardı maalesef, geri götürdüm bugün değişim yaptılar. Ayrıca bugün fiyatı 2600 olmuştu yine.

Başka bir sorunla karşılaşmam umarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burockı -- 17 Temmuz 2011; 16:20:58 >
  • arkadaşlar şarjınız kaç saat gidiyor cevablarınızı bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaart44

N53SN SZ174V modelini dün Teknosadan aldım. Şu an için pek bir problemle karşılaşmadım umarım böyle gider :)
    Yalnız bir sorunum var büyük bir şey olmasa da sanırım benimle ilgili. Yazı boyutları çok küçük gibi geliyor bana. Özellikle firefox yüklediğimde ama şu anda explorer da %125 ile yazıyorum yine de yazılar baya küçük. Sebebi ne olabilir? Bunu nasıl istediğim seviyeye ayarlayabilirim çözünürlüğü de düşürmek istemiyorum.
    Denetim masası-görüntü den ulaştığımda yazı boyutu &125(orta) önerilen yazıyor. Sizden yardım bekliyorum arkadaşlar :)

%125 ayarındayken yazılar küçük görünüyorsa yine denetim masasından %150 yapabilirsin çözünürlük değişmeyecektir.
    Eğer simgeler bu sefer çok büyük diyorsan masaüstünde ctrl ye basılı tutup mouse unun orta tuşunu aşağı hareket ettir sayfadan inermiş gibi yazılar aynı kalacak ama simge boyutları küçülecektir.
    merak etme çözünürlüğün her zaman sabit kalıyor bu ayarlamalarda sadece simgeler büyüdüğü için sana öyle değilmiş gibi geliyor.

• sonicmaster'ı nasıl yükleyebilirim format attım
  • Crysis2 denendi, Pes11 denendi sorunsuz onanıyor şuan için.

Acaba nba2k 11 açar mı?

Deneyen var mıdır?
  • Arkadaşlar asus n53sn için 3d panel arıyordum. Bir siteye sordum adamlar uygun paneli buldular. 120 hertz 3d panel 15.6 inç
    linki veriyorum
    http://www.screencountry.com/index.php?section=products&part_number=N156B6-L3D
    Aramızdaki konuşma şu şekilde. Sizce 3d çalıştırabilir miyiz ? bu gözlük ile
     ||| ASUS N53(SN-SV) SERİSİ KULLANICILARI KULÜBÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: burockı

Crysis2 denendi, Pes11 denendi sorunsuz onanıyor şuan için.

Acaba nba2k 11 açar mı?

Deneyen var mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: vaart44

N53SN SZ174V modelini dün Teknosadan aldım. Şu an için pek bir problemle karşılaşmadım umarım böyle gider :)

Evet aynı dertten ben de muzdaripim :( Her açtığım sitede oynama yapıyorum. Ya da ekranın çözünürlüğünü düşürüryorum. Var mı bi çözüm bilen?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrykt

sonicmaster'ı nasıl yükleyebilirim format attım

asus driver cd sinden ses sürücüsünü kuırun yükleniyor.. yada cd içeriğine girip ses sürüüsünün oldu klasörürü bulun onun içinde var =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: goksenin1

quote:

Orijinalden alıntı: burockı

Crysis2 denendi, Pes11 denendi sorunsuz onanıyor şuan için.

Acaba nba2k 11 açar mı?

Deneyen var mıdır?

katılıyorum ne saçma bi soru oldu şimdi. bu :D

cevap. donanımsal olarak çalışmaması için hiç bir engel yok

• quote:

Arkadaşlar asus n53sn için 3d panel arıyordum. Bir siteye sordum adamlar uygun paneli buldular. 120 hertz 3d panel 15.6 inç
    linki veriyorum

hocam panel fiyatı uygun sayılır. ama bu paneli takınca garanti kapsamında olacağını. unutmayın.

ayrıca az daha fark vererek varsa bunun full hd olanını almanızı öneririm. full hd panalde yanlış bilinen bişe var sanırım. mesela oyunları 1366x768 de oynarken kötü ıolacağını söliyorlar ama ben tam tersine bi durum gördüm bendeki n53sn de 1278x720 filan oyunlarda neredeyse 1920x1080 arasında bir fark yok. yani aslında bunu nedeni ekrandaki fazla piksellerin görüntüyü yumuşatması yani. yani şunu deneyin windoıws ekran çözünürlüğü düşürün ekrandakı yazılara cok yakından bakın. sonra baska laptoptan 1366x768 max çözünürülü olan bir laptoptan yani ondaki ekrandakı yazılara yakından bakın demek istdimi anlarsınız.

edit: hocam 15,6 inclik bir montörden ne kadar 3d keyfi alınır bunuda sorgulamak isterim. ama panel fiyatının 80 dolar olması sanırım denemeye değer dedirtiyor.. fakat benim tavsiyem. eğer eve bir led tv almayı düşüüyorsanız 3d alırsınız. laptobu bağlarsanız tv ye sonra birde ev sinema sistemini v.s
    dağılan ses ortamında filmlerinizi ve özellilkle oyunlarınızı gercek 3d keyfi ile oynarsınız..

laptoba harici klavye v.s da bağlarsını gecersin tv karşısına. tüm savaştaki insanları silahları ortamı ne kadar büyük görürseniz yani ne kadar geniş açı ile görürseniz. gerçekcilik o kadar iyi olur 3d görüntüde

yani hocam 3d laptop kullanmadım ama kişisel düşünceme göre gereksiz görüyorum olcaksa 32'' üzeri ekranda olucak 3d keyfi =) yinede siz bilirsiniz. denerseniz eğer resimli örneklerinizi ve yorumlarınızı bekleriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runo15 -- 18 Temmuz 2011; 11:01:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: runo15

quote:

Arkadaşlar asus n53sn için 3d panel arıyordum. Bir siteye sordum adamlar uygun paneli buldular. 120 hertz 3d panel 15.6 inç
    linki veriyorum

hocam panel fiyatı uygun sayılır. ama bu paneli takınca garanti kapsamında olacağını. unutmayın.

ayrıca az daha fark vererek varsa bunun full hd olanını almanızı öneririm. full hd panalde yanlış bilinen bişe var sanırım. mesela oyunları 1366x768 de oynarken kötü ıolacağını söliyorlar ama ben tam tersine bi durum gördüm bendeki n53sn de 1278x720 filan oyunlarda neredeyse 1920x1080 arasında bir fark yok. yani aslında bunu nedeni ekrandaki fazla piksellerin görüntüyü yumuşatması yani. yani şunu deneyin windoıws ekran çözünürlüğü düşürün ekrandakı yazılara cok yakından bakın. sonra baska laptoptan 1366x768 max çözünürülü olan bir laptoptan yani ondaki ekrandakı yazılara yakından bakın demek istdimi anlarsınız.

edit: hocam 15,6 inclik bir montörden ne kadar 3d keyfi alınır bunuda sorgulamak isterim. ama panel fiyatının 80 dolar olması sanırım denemeye değer dedirtiyor.. fakat benim tavsiyem. eğer eve bir led tv almayı düşüüyorsanız 3d alırsınız. laptobu bağlarsanız tv ye sonra birde ev sinema sistemini v.s
    dağılan ses ortamında filmlerinizi ve özellilkle oyunlarınızı gercek 3d keyfi ile oynarsınız..

laptoba harici klavye v.s da bağlarsını gecersin tv karşısına. tüm savaştaki insanları silahları ortamı ne kadar büyük görürseniz yani ne kadar geniş açı ile görürseniz. gerçekcilik o kadar iyi olur 3d görüntüde

yani hocam 3d laptop kullanmadım ama kişisel düşünceme göre gereksiz görüyorum olcaksa 32'' üzeri ekranda olucak 3d keyfi =) yinede siz bilirsiniz. denerseniz eğer resimli örneklerinizi ve yorumlarınızı bekleriz

Bence Harika bir Araştırma ve Denemeye Layık Resmen Beni Dene Beni Dene Die BAs Bas Bağırıyor.

Şimdiki 3D laptoplara 3000 4000 verene kadar bu yapılır babalar gibide oynanır.

Brawo.

• quote:

Orijinalden alıntı: mcmuzip

quote:

Orijinalden alıntı: runo15

quote:

linki veriyorum

Bence Harika bir Araştırma ve Denemeye Layık Resmen Beni Dene Beni Dene Die BAs Bas Bağırıyor.

Şimdiki 3D laptoplara 3000 4000 verene kadar bu yapılır babalar gibide oynanır.

Brawo.

MediaMarkt da vardı 3d laptop. 15.6 inç. Gözlüğü taktıktan sonra gözlerime inanamadım.3D sinemadan çıkmıştım 100 kat daha güzeldi sinemadan. Resimler videolar vardı örnek denenebilir yani. Ekran kartı da destekliyor sonuçta.

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.