Şimdi Ara

Asus N 551 jw (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
676
Cevap
10
Favori
27.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chrizs07

Dün aldığım notebookumu bugün geri iade ettim. Hem hoporlorden gelen pıt sesinden hem de kutunun daha önce açılmış olabileceğinden. Çarşamba günü yeni ürünü getireceklerini söylediler. Beklemedeyim.

Arkadaşlar bilgisayarlarını yeni alan arkadaşlar bu hoporlorden gelen pıt sesinin olup olmadığını belirtirse memnun olurum. Sorunlu olan arkadaşlar buna göre aksiyon alır. Herkes şimdi pıt sesi olduğunu söylediğinden bu soruna sahip arkadaşlarda kabullenme durumu oluyor. Eğer böyle bir sıkıntı olmayan bilgisayar varsa asusla görüşmeli satıcıyla görüşmeli bu sorunu hallettirmeliyiz. Birde mekanik bir sesde duymuştum ben harddiskten gelmişti sanırım. Böyle bir ses duyan var mı ?

Kullanım deneyimi olarakta harika bir bilgisayar olduğunu söyleyebilirim.

Bilgisayarın daha önce kullanılmış olabileceğini nasıl anladınız ? Bu pıt sesini ben pek duymadım. Ama ışık sızması var.

• bende pıt sesi falan yok
  • Alipta begenmeyen satmak isteyen varsa talibim pm lutfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freekmichael F kullanıcısına yanıt
    Asus kaydı yaptığımda bu serial daha önce kayıt olmuş diye uyarı yazdı. Bu asusun sitesindeki sorunda olabilir ama ben vatandaki çalışanların hal hareketlerinden de işkillendim. kontrol edelim bahanesi ile reyonun iç tarafında kutuyu kendileri açtılar bilgisayarı reyonun altında bir müddet tutup öyle reyon üstüne çıkarttılar. Bana açılmamış kutu demişlerdi bugün bu durumları sorgulamaya başlayınca kasadaki arkadaşlar açmış gibi birşey söylediler. Bende hem bunlardan dolayı hem depıt sesinden dolayı değiştirilmesini istedim.
  • quote:

Asus kaydı yaptığımda bu serial daha önce kayıt olmuş diye uyarı yazdı. Bu asusun sitesindeki sorunda olabilir ama ben vatandaki çalışanların hal hareketlerinden de işkillendim. kontrol edelim bahanesi ile reyonun iç tarafında kutuyu kendileri açtılar bilgisayarı reyonun altında bir müddet tutup öyle reyon üstüne çıkarttılar. Bana açılmamış kutu demişlerdi bugün bu durumları sorgulamaya başlayınca kasadaki arkadaşlar açmış gibi birşey söylediler. Bende hem bunlardan dolayı hem depıt sesinden dolayı değiştirilmesini istedim.

Bendede aynı şeyi yazdı fakat kayıt ettim . Bana kontrol edelim demediler aldım çıktım ve bende pıt sesi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 2 Ocak 2016; 2:20:42 >
  • quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_110278922/tm.htm
    Anladım hocam peki kutuda asusun siyah bandı varmıydı ? Ayrıca harddisten geliyor dediğin ses linkteki inceleme de bahsedilen ses midir ?

Laptopun altinda üretim tarihi yazıyor.

• bende Aldım.Banada yarım saat programlar kurulacak ve pc de acılmama veya bir arıza varsa bakalım dediler.Bendekinde siyah asus bandı vardı kutuda.Bu açılmamıs oldugunu gösterir sanırım.pıt sesi yok.Ama adamlar makinayı alıp ilk acılısı yapmak için içeri götürdüklerinde süphelendim.Acıcaksanız bende geleyim dedim.Gittim baktım.internete bağlayıp youtubeden videoda actım baktım güzeldi..Eve gelince kardesim farketti touchpade hafif dokununca sallanıyor,sizin makinalarda böylemi.Yani demek istediğim mesela masaüstü klavyede bosluk tusuna tam basmassınız ya arada bir bosluk vardır.onun gibi bir bosluk var bu makinanın kendi özelliğimidir.ekran rengi olsun film izlemesi olsun çok güzel.bende asus vg246qe monitör var,benim monitörden güzel ekranı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oceanofmemories

Laptopun altinda üretim tarihi yazıyor.

Tamam Hocam Sağol. Sizde de bu harddisk sesi var mı? Bir önceki mesajda verdiğim linkte arkadaş bahsetmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3RTi
    1. Monitördeki harfler biraz küçük okumakta zorluk çekiyorum. ClearType'dan ayarladım ancak boyutlandırma yok sanırım nasıl düzeltebilirim?

Google'dan ilgili windows sürümünde DPI değerinin nasıl yükseltileceğini arayın. Mesela: Windows 10 +dpi

Mevcut değer 96 ise mesela 110 vs. yapmayı deneyin.
    Hdd'den gelen ses normal, bu bütün markalarda böyle. O arkadaş abartmış Hdd'den15 saniyede bir ses geliyor vs.diye. Ayrıca onun laptopta felaket ışık sızması var.

Demek PIT sesi olmayanlar da varmış, bence PIT sesinden önemlisi ışık sızması. Ben zaten Asus Destek'le emaillestim, eğer sorunu çözemezsem, daha sonra servise gonderecegim, sonuçta 2 yıl garantisi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oceanofmemories -- 2 Ocak 2016; 2:52:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

bende Aldım.Banada yarım saat programlar kurulacak ve pc de acılmama veya bir arıza varsa bakalım dediler.Bendekinde siyah asus bandı vardı kutuda.Bu açılmamıs oldugunu gösterir sanırım.pıt sesi yok.Ama adamlar makinayı alıp ilk acılısı yapmak için içeri götürdüklerinde süphelendim.Acıcaksanız bende geleyim dedim.Gittim baktım.internete bağlayıp youtubeden videoda actım baktım güzeldi..Eve gelince kardesim farketti touchpade hafif dokununca sallanıyor,sizin makinalarda böylemi.Yani demek istediğim mesela masaüstü klavyede bosluk tusuna tam basmassınız ya arada bir bosluk vardır.onun gibi bir bosluk var bu makinanın kendi özelliğimidir.ekran rengi olsun film izlemesi olsun çok güzel.bende asus vg246qe monitör var,benim monitörden güzel ekranı var.

Güle güle kullan.

Yaw arkadaş ne bu touch pade dokununca sallanıyor, bosluk var vs. Gayet normal onlar, boşluk olmasa nasıl sağ click yapacaksın. Herkes birseylerden supheleniyor, ne is anlamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: oceanofmemories

quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

bende Aldım.Banada yarım saat programlar kurulacak ve pc de acılmama veya bir arıza varsa bakalım dediler.Bendekinde siyah asus bandı vardı kutuda.Bu açılmamıs oldugunu gösterir sanırım.pıt sesi yok.Ama adamlar makinayı alıp ilk acılısı yapmak için içeri götürdüklerinde süphelendim.Acıcaksanız bende geleyim dedim.Gittim baktım.internete bağlayıp youtubeden videoda actım baktım güzeldi..Eve gelince kardesim farketti touchpade hafif dokununca sallanıyor,sizin makinalarda böylemi.Yani demek istediğim mesela masaüstü klavyede bosluk tusuna tam basmassınız ya arada bir bosluk vardır.onun gibi bir bosluk var bu makinanın kendi özelliğimidir.ekran rengi olsun film izlemesi olsun çok güzel.bende asus vg246qe monitör var,benim monitörden güzel ekranı var.

Güle güle kullan.

Yaw arkadaş ne bu touch pade dokununca sallanıyor, bosluk var vs. Gayet normal onlar, boşluk olmasa nasıl sağ click yapacaksın. Herkes birseylerden supheleniyor, ne is anlamadım.

Kardes zaten ben notebook dan anlamam kullanmadıgım için :) masaüstü kullanıcısıyım.Kardeşim 4 yıldır notebook kullanır,onun diger makinası hp pavilion eski bir makina,onda oyle birsey yokmus.Bende zaten dedim o touchpadin özelliğidir.Ama yinede bir sorayım dedim kullanan arkadaşlara.Sonucta biz zengin değiliz.3000 lira büyük para bizim için.o yüzden arızalı çıkması vs kimsenin hosuna gitmez.Ögrenmek için sordum yani :) saol yorum için.

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    Hocam çalıştırdı mı steam den indirince? Ona göre win8 e geçmeyi düşünüyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirmizi_

Hocam çalıştırdı mı steam den indirince? Ona göre win8 e geçmeyi düşünüyorum :)

Hocam küçük bi oyun indirdim steamden çalıştırdı. Oyunu açmaması win 10 la alakalı diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Freekmichael

quote:

http://forum.donanimhaber.com/m_110278922/tm.htm
    Anladım hocam peki kutuda asusun siyah bandı varmıydı ? Ayrıca harddisten geliyor dediğin ses linkteki inceleme de bahsedilen ses midir ?

Bende vardı

Bi aygıt yöneticisine girsenize ordaki yazılar çok bulanık neden ? Win10 hatası diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 2 Ocak 2016; 10:33:32 >

• MrCaner kullanıcısına yanıt
    anladım hocam sağolun
    Aynen hocam.linkte bahsi gecen ses onu 2 kez duydum. Asus siyah bant vardi kutuda ama kutuyu dedigim gibi ben inceleyip acmadim. İceride onlar acti paranoyak yaptilar beni :). Pit sesi ise bence gormezden gelinmemeli. Sesli bir isiniz yoksa duyunca can sikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ClydeShelton

quote:

Orijinalden alıntı: Kirmizi_

Hocam steam den indirdiklerimizde sorun çıkarır mı bende de açılmıyor diğer oyunlar Steam den satın almayı düşünüyorum da ?

Cıkarsa bıle orjınalde caresı bulunur sızde benm gıbı wın 7 ye yonebılırsınız

Steam ve origin den alınan oyunlarda sorun yok. rockstar dan gta 5 indirip kurduk. Sorun yok.. kısaca orijinalde sorun yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu makıneye wın 7 kurmak zor mu acaba ? masaustunde lisansli win 7 kullaniyorum fakat 2 pc icin olmuyormus sanirim..crackli olaylarini da hic bilmiyorum :(
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.