Şimdi Ara

Asus Monitör Hepsiburada Mağduriyeti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 1 saat 7 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 17
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Bilgisayar Virüsü (5 mesaj) TulparHAN (2 mesaj) emin14265 (1 mesaj) xleak (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (5 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Asus Monitör Hepsiburada Mağduriyeti
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1380 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Merhaba arkadaşlar indirime girdiğinde Hepsiburada üzerinden Asus VG259QM model monitör satın aldım bana gelen üründe 6-7 adet ölü piksel çıktı bende monitörü Asus RMA üzerinden talep oluşturarak UPS kargo ile Asus servisine gönderdim Asus servisi başta ayıplı ürün için tamir için parça bekleniyor şeklinde sisteme bildirim girdi bende Asus servisini arayarak itiraz ettim talebimi kabul ettiler ve değişim iade raporunu 10 gün sonra tarafıma ulaştırdılar bende raporu Hepsiburada'ya yolladım Hepsiburada bana 2 iş gününde işlem yaparak tarafıma bilgi vereceklerini söyledi fakat 5 iş günüdür rapor ellerinde olmasına rağmen hiçbir işlem yapmadılar ben üründen çok memnun kaldığım için değişim istedim bu süreci artık adli olarak çözmek istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor konuyu öne çıkararak bana yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
    Dark N10 | Corsair VS650 | Gigabyte B450 Aorus M | Ryzen 5 3600 | Gigabyte RX 570 Aorus 4 GB | Xpg Spectrix S40G RGB 512 GB | Team T-Force Delta RGB 16 GB | Asus VX238H | JD 619 - JD 125M - JD 900 | Rampage SN-RW1 | Redmi Note 8

• Er
    11 Mesaj
    Tüketici hakem heyeti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1380 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar konuyu öne çıkaralım lütfen son zamanlarda hbden iade alamayan bir çok insan var daha fazla kişi mağdur olmasın.

|
    |
    Dark N10 | Corsair VS650 | Gigabyte B450 Aorus M | Ryzen 5 3600 | Gigabyte RX 570 Aorus 4 GB | Xpg Spectrix S40G RGB 512 GB | Team T-Force Delta RGB 16 GB | Asus VX238H | JD 619 - JD 125M - JD 900 | Rampage SN-RW1 | Redmi Note 8
  • Binbaşı
    1380 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Güncel bankadan ödeme itirazı yaptım.

|
    |
  • Yarbay
    5879 Mesaj

HB iade için uğraştırmaz pandemi dönemindeyiz birazcık sabır gösterelim

Muhalefet olacağına destek olsan daha iyi olur durum ortada pandemi döneminde bilgisayarsız kalmanın ne kadar sıkıcı olduğunu söylememe gerek yok sanırım.

|
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5879 Mesaj

HB personelllerine izin verdi daha az personelle çalışıyorlar ve yetişemiyorlar 2 hafta bilgisayarsız kalsanız ölmezsiniz merak etmeyin..

Pandemi kapsamında daha az personel çalıştırıyorlar.

|
    |
    Bilgisayar Virüsü kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2 hafta dediğin süre 2 ay tamamen laf olsun diye yazmanın anlamı yok troll falan mısın?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Virüsü -- 19 Temmuz 2020; 19:49:14 >
    |
    |
    TulparHAN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
Bitcoin
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.