Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
11
Favori
21.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum benim sorunum bu amazon yani hiç yapmadım oradan alışveriş ekran hariç sistemi amazondan istiyorum sen hiç sıkıntı yaşadın veya çevrende yaşayan oldu mu vergi veriliyormuş doğru mu? Monitörü buradan alacağım sıkıntı çıkarsa diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msavaşusa

Ben hayatım boyunca hiç yurt dışından sipariş vermedim diğer türlü yurt içi tüm alışverişlerim internetten ama amazondanda yapmak isterim fakat herkes birşey söylüyo yok bi kere sipariş verdim mi bi daha iptal şansın yok gelmesini bekleyeceksin iyi düşün felan ben zaten sipariş verdim mi beklerim de bunları duyunca biraz tedirgin oluyorum çünkü maaşımın 4 katı bi sistem toplayacağım yanlış veya meşakkatli bir adım atmak istemiyorum yorumundan dolayı teşekkür ediyorum ama keşke çevremde de amazondan alışveriş yapan biri veya birileri olsa da bana yardımcı olsa destek verse ama yok forumdada kimisi kötü kimisi iyi diyo yani kafam çok karışık ama istediğim sistem 8800 tutuyo türkiye fiyatı amazonda herhalde en fazla 7000 tutar bu vergi olayı nasıl oluyo oradan alsakta vergi veriliyormuş bi miktar bi bilginiz var mı?

Amazon'dan alışveriş konusunda korkacak hiçbir şey yok. Forumda devasa bir konusu da var. Oradan nasıl üye olunur? Nasıl sipariş verilir? Nasıl kargo takibi yapılır? Gibi tüm soruların cevapları var. Biraz uzun ama okuyup, iyice öğrenmek daha iyi. Sonrasında ise zaten bir sorun olmaz.Başlangıçta ben de çekiniyordum bu konuda ama, baktım ki sipariş verdiklerim gelmeye başladı ben de tüm sistemi oradan satın aldım. Vergi elbette ödüyorsun. Ama sen siparişi verirken depozito olarak senden ilk anda amazon o vergiyi alıyor. Senin gümrükle uğraşmana gerek kalmıyor. Bence o linki oku.

• BalistikBomba B kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim çok sağol bi göz atıcam

• Hocam bu 279q da free sync olayı varya bu Amd destekli bi yazılım diye biliyorum yani Amd kartlarla uyumlu bense nvidia bi kart almak istiyorum nvidia kullanırsam bu özellikten faydalanamayacağım öyle değil mi nvidia ile uyuşmazlık veya monitörün özelliklerinden tam anlamıyla yararlanmama engel teşkil eder mi burada bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

• quote:

Hocam bu 279q da free sync olayı varya bu Amd destekli bi yazılım diye biliyorum yani Amd kartlarla uyumlu bense nvidia bi kart almak istiyorum nvidia kullanırsam bu özellikten faydalanamayacağım öyle değil mi nvidia ile uyuşmazlık veya monitörün özelliklerinden tam anlamıyla yararlanmama engel teşkil eder mi burada bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

AMD Free Sync teknolojili bir monitörü, Nvidia G-Sync destekleyen bir ekran kartıyla kullanmanız durumunda, AMD Free Sync teknolojisinden faydalanamazsınız. Yani sadece bu özelliği kullanamazsınız. Onun haricinde başka bir problem olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BalistikBomba

quote:

Hocam bu 279q da free sync olayı varya bu Amd destekli bi yazılım diye biliyorum yani Amd kartlarla uyumlu bense nvidia bi kart almak istiyorum nvidia kullanırsam bu özellikten faydalanamayacağım öyle değil mi nvidia ile uyuşmazlık veya monitörün özelliklerinden tam anlamıyla yararlanmama engel teşkil eder mi burada bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı?

AMD Free Sync teknolojili bir monitörü, Nvidia G-Sync destekleyen bir ekran kartıyla kullanmanız durumunda, AMD Free Sync teknolojisinden faydalanamazsınız. Yani sadece bu özelliği kullanamazsınız. Onun haricinde başka bir problem olmaz.

Yani benim gibi.
    Sayfa konusundaki monitörü Gtx 680 ile 120 hz kullanıyorum.
    Monitörü Black Friday(2080 Tl Hb indrimi) günü aldım,her kuruşuna değdi,çok memnunum.

• quote:

freesync haric ne varsa sonuna kadar kullanirsin!

• ASUS VG245H var ama RX'ler performanms olarak stabil 75 kare/sn'ye yetişemediği için 1070 ile kullanıyorum
  • merhaba bende 24 inç konusundaki monitörü alacaktım fakat araştırmalarımda alt linkteki incelemedeki yorumları görüp soğudum sizde de bu şikayet var mı yoksa bu şikayet 24 inçe özel mi? konu linki şuhttps://www.technopat.net/2016/05/23/asus-mg248q-freesync-oyuncu-monitoru-incelemesi/ not: diğer konuya da yazdım size
  • Freesync 2 HDR ve OLED monitörler gelmeye başladi

• FreeSync 2 HDR Gaming & Video Demo

• Arkadaşlar monitör almayı düşünüyorum sizce nasıl genellikle film izliyorum ara sıra oyun oynuyorum fiyatı 550 TL görünüşü özellikle ince olması hoşuma gitti sizler ne düşünüyorsunuz?

ASUS 21,5" VZ229HE 5ms 75Hz Full HD IPS Ultra İnce Monitör

Tepki Süresi: 5ms / 75hz
    Çözünürlük: Full HD 1920 x 1080
    Ekran Boyu: 21.5 inch
    IPS PANEL: Var
    x2 HDMI Var
    x1 VGA var

• SinirliBiber kullanıcısına yanıt
    Güzel monitör hocam hdmi da mevcut
  • arkadaşlar merhaba abim için yeni pc topluyorum monitor ve ekran kartı kaldı son olarak ekran kartı olarak gtx1080tı monitor olarakta ASUS MG278Q yada BENQ XL2730Z bu iki monitor arasında kaldım bende FreeSync destekli bir monitörde nvidia gtx 1080tı ekran kartı kulanırsam ne gibi bir problem olur ekran kartını amd mi almamız gerekiyor bana kalsa ASUS MG278Q alır geçerim pekte takılmam G-Sync FreeSync olayına yada vaşka tavsie edebileceğiniz bir model marka varmı
  • Asus MG279Q söyle bi monitör çıkarmış şunun 2k sini çıkarsa düşünmeden alırdım ama yook...
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkay1074

Asus MG279Q söyle bi monitör çıkarmış şunun 2k sini çıkarsa düşünmeden alırdım ama yook...

dediğiniz monitör zaten 2k ...?
  • enja kullanıcısına yanıt
    ASUS ROG Strix XG27VQ şu monitörü demiştim kopyala yapıştırın azizliği :D
  • Arkadaşlar bende r9 380x var pubg de mevcut monitörüm yırtılmalar yaptığı için değiştirmeye karar verdim genellikle 45-85 arası fps alıyorum benim için en mantıklı monitör 75 hz freesync monitör müdür ? vsync input lag yaptığı için açmıyorum freesync ilaç olur mu bu soruna input lag yapmadan ? birde hangi modeli tavsiye edersiniz ?
  • RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Sizin ilacınız burda hocam fiyatida makul

http://www.vatanbilgisayar.com/viewsonic-23-6-vx2457-mhd-amd-freesync-1ms-gaming-monitor.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 29 Ocak 2018; 19:18:59 >

• Amazon.de de bu monitör 2.300 tl falan oradan satın alabilirim.

Alan arkadaşlar memnun mu ?

Maximum 3000 tl ödeyebilirim monitör almak için param bu kadar

Ekran kartım Asus Strix GTX 1080 Tİ
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.