Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
745
Cevap
11
Favori
21.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    400 tl için değmez hocam ozman ama aceri amazondan aldığınız için xg2401 le aynı fiyata gelmezmiydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

Orijinalden alıntı: DreamEnergy

hocam keşke bilindik wiewsonic xg2401 alsaydınız çok tavsiye edenler vardı o monitörü acere kötü demiyorum ama wiewsonic daha iyi oldugu kesindir

Arada 400 TL fark vardı hocam yoksa xg2401 alacaktım. Acer'de yeni model, memnun kalırız inşaallah.

Acer iyi markadir gsync li olanini kullanmistim cok memnun kalmistim
    kaca aldiniz sormasi ayip?merak ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overlord7134

quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

quote:

hocam keşke bilindik wiewsonic xg2401 alsaydınız çok tavsiye edenler vardı o monitörü acere kötü demiyorum ama wiewsonic daha iyi oldugu kesindir

Arada 400 TL fark vardı hocam yoksa xg2401 alacaktım. Acer'de yeni model, memnun kalırız inşaallah.

Acer iyi markadir gsync li olanini kullanmistim cok memnun kalmistim
    kaca aldiniz sormasi ayip?merak ettim

830 TL'ye mal olacak tabi Amazon bi zahmet kargoyu ulaştırabilirse

• Arkadaşlar bende 60hz full hd bir monitör var. RX 470 ekran kartım var ve gta 5'te vsycnle beraber 60 fps iken bazen 55 lere falan düşüyor. Vsync kapatınca 78-90 fps arası alıyorum ama yırtılamalar oluyor tabi. Ben 72hz bir freesync monitör alacağım. Bunda Hz değerini aşınca yırtılma yaşarmıyım yine? 72hz freesync açık iken 90 fps alsam yırtılma olur mu?
  • PolovetsTR kullanıcısına yanıt
    Olur. AMD Radeon ayarlarından maksimum fps değerini monitörünüzün maksimum hz değerine eşitlerseniz problem yaşamazsınız. Monitöre biraz da OC yapıp 80hz gibi bir değere ulaşabilirsiniz belki.
  • Merhaba arkadaşlar bende en yakın zamanda aranıza katılacağım MG278Q ile
  • 2 Aydır kullanıyorum. Genel olarak memnunum. Siyah ekranda sağ altta hafif bir parlama olabilir. Işık sızması değil. İzleme açıları genel TFT monitörlere göre pek iyi değil. Rahatsızlık vermiyor ama ben bununla film, dizi de izlerim demeyin. Sadece oyun için ideal bir monitör.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soqo -- 23 Aralık 2016; 15:53:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emyavuz

Merhaba arkadaşlar bende en yakın zamanda aranıza katılacağım MG278Q ile

Şimdiden ekledim klübe hoşgeldin iyi günlerde kullanman dileğiyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: PolovetsTR

Arkadaşlar bende 60hz full hd bir monitör var. RX 470 ekran kartım var ve gta 5'te vsycnle beraber 60 fps iken bazen 55 lere falan düşüyor. Vsync kapatınca 78-90 fps arası alıyorum ama yırtılamalar oluyor tabi. Ben 72hz bir freesync monitör alacağım. Bunda Hz değerini aşınca yırtılma yaşarmıyım yine? 72hz freesync açık iken 90 fps alsam yırtılma olur mu?

Monitörünüzün size sunduğu freesync aralığın dışına çıkarsanız yırtılma olur o yüzden fps'nizi maximum freesync aralığına sabitlemeniz gerekli vsync kullanmaniza gerek yok
  • Merhabalar. Asus 24" MG248Q aldım. ekran kartım MSI r9 390. şöyle bir sorunum var. Adaptive-Sync açınca ekranın üst bölümü yukardan aşşağıya 3 cm kadar görünen kısmı yani ekranda titreme oluyor kısacası aşırı titriyor üst kısım. ve oyuna girdiğimde battlefield 1 örneğin, inanılmaz derece fps ' m düşüyor takılıyor anlayamadım. aynı sorunu yaşayan veya bir bilirkişi varmıdır arkadaşlar. hayırlı forumlar :)
  • beyler freesync teknolojisi geriye dönük oyunlar işe yaramıyormu çünkü cs go ve bf4 te denedim fps düştüğünde hissediyorum freesync açık olmasına rağmen acaba bu oyunlar eski olduğu içinmi etkisini hissetmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdtvr

Merhabalar. Asus 24" MG248Q aldım. ekran kartım MSI r9 390. şöyle bir sorunum var. Adaptive-Sync açınca ekranın üst bölümü yukardan aşşağıya 3 cm kadar görünen kısmı yani ekranda titreme oluyor kısacası aşırı titriyor üst kısım. ve oyuna girdiğimde battlefield 1 örneğin, inanılmaz derece fps ' m düşüyor takılıyor anlayamadım. aynı sorunu yaşayan veya bir bilirkişi varmıdır arkadaşlar. hayırlı forumlar :)

hocam Adaptive-Synci kapatınca fps düşmelerinde takılmaları hissediyormusun
  • quote:

rx 470 le hangi oyunda takılcaz :) oyunlar az fps verse bile freesync olduğu için sıkıntı yok hocam :)

hocam ben aoc aldım aralığım 35-144 arası freesync aktif 2 oyunda denedim ve sonuçlar facia fps düşmelerini aşırı derece hissediyorum oyunlar eski olduğu için olabilirmi test ettiğim oyunlar cs go ve bf4 idi ikiside 2012 oyunu mesela 200 fpsden 160 a düştüğünde veya 144den 70 e düştüğünde anlık takılmaları hissediyosunuz boşamı para verdik freesync bir yalanmıydı diye sorguluyorum
  • Bence sizdeki monitörde bir sıkıntı olabilir garantiye gönderin test ettirin?
  • erdtvr E kullanıcısına yanıt
    Hangi kablo ile bağli ekran karti monitöre?hdmi mi display port mu?
  • Selamlar bende bu monitörü almak istiyorum ekran kartım Nvidia fakat G-SYNC monitörlerin yanından bile geçilmiyor bu dolar kuru ile ayrıca monitörün çıkışlarıda alma kararımda ayrı bir etken oldu siz önerirmisiniz bu monitörü sonuçta freesync kullanamayacağım ama bugüne kadarda kullanmadım sorun olacağını düşünmüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Selamlar bende bu monitörü almak istiyorum ekran kartım Nvidia fakat G-SYNC monitörlerin yanından bile geçilmiyor bu dolar kuru ile ayrıca monitörün çıkışlarıda alma kararımda ayrı bir etken oldu siz önerirmisiniz bu monitörü sonuçta freesync kullanamayacağım ama bugüne kadarda kullanmadım sorun olacağını düşünmüyorum.

1 Yıla yakın kullandım herhangi bir sorun gözlemlemedim güzel bi monitör genelde oyun oynuyorsanız bu monitörden alabilirsiniz ama daha ağirliki film izlerim derseniz 21:9 formatli ips monitörler var fiyatlarida uygun onlardanda alıp kullana bilirsiniz seçim sizin

bende bu alt linkte vericeğim monitörden almayi düşünüyorum şuan

http://www.vatanbilgisayar.com/lg-34-34um58-genis-ekran-led-ips-monitor.html

• beyler ozellikle competitive cs go icin istiyorum

rx 480 ve bu monitoru alsam mi yada baska freesync

yada gtx 1060 alip benq 2411z yada asus vg248qe mi.(yoksa gsync)

ozellikle cs go da yirtilma olmasin renkler canli olsun istiyorum 144 hz 1 ms in avantajlarini yasamak istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pusudayım bakalım 2.250 TL altına düştüğünde almayı düşünüyorum eğer gören duyan olursa o fiyatlardan benide haberdar etsin bende görürsen yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonerhac

beyler ozellikle competitive cs go icin istiyorum

rx 480 ve bu monitoru alsam mi yada baska freesync

yada gtx 1060 alip benq 2411z yada asus vg248qe mi.(yoksa gsync)

ozellikle cs go da yirtilma olmasin renkler canli olsun istiyorum 144 hz 1 ms in avantajlarini yasamak istiyorum.

Asus mg278q bide rx 480 uçurur seni cs go'da ben 2k'da 200fps yakın alıyordum full sistem overclocklu ama yağ gibi akıyorsun oyunda
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.