Şimdi Ara

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<< (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
745
Cevap
11
Favori
21.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güle güle kullanın hocam Ay sonu bende alacağım bu monitörden oyun oynamayı seven birisiyim İnşallah beklentilerimi karşılar. Karşılayacagını umuyorum Lg'nin 1440x900 LCD monitorüyle uğraşıyorum ondan kat kat iyi olduğuna eminim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FrknTscı

Güle güle kullanın hocam Ay sonu bende alacağım bu monitörden oyun oynamayı seven birisiyim İnşallah beklentilerimi karşılar. Karşılayacagını umuyorum Lg'nin 1440x900 LCD monitorüyle uğraşıyorum ondan kat kat iyi olduğuna eminim

Bende geçen vatanda gezerken gördüm benim bile kanım kaynadi
  • Overlord7134 kullanıcısına yanıt
    Samsung bu sefer başarmış sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FrknTscı kullanıcısına yanıt
    Yeri burası olmayabilir özür diliyorum ama konu açmak istemedim. Geç oldu biraz ama hallettim sonunda kapkaranlık yaptım odayı Fotoğraflara tıklayarak büyütebilirsiniz.

Standart modda ışık sızması en belirgin durumda iken:

^ASUS MG278Q İNCELEMESİ^>>AMD Freesync KULLANICILARI KLÜBÜ<<

İps panel ile karşılaştırması (alttaki ips):

Ve geliyorum bombaya dinamik kontrast modu (menüyü acmak zorunda kaldım ekranı kapatıyor yoksa):

İps panel ile karşılaştırması (alttaki ips) (şaka değil )

• jedi39 kullanıcısına yanıt
    Çok yararli bir paylaşim teşekkürler İpsler genelinde mevcut ışık sızmasi ve birtakim problemler sirf bu yüzden bende ips almadim TN panel aldim
    Bende ips alacaktım fakat laptop ips tecrübem olduğu için 144 hz TN panel almayı düşündüm ama en ucuz 1000 tl civarıydı bütçeyi zorlamak istemedim. Nereden denk geldiyse bu samsung monitörü gördüm internette. VA panelin ne olduğunu bile bilmiyordum yabancı site ve forumlarda uzunca bi araştırdım memnun olmayanı yok gibiydi bende şansımı denedim ve tuttu. Bu arada eklemeyi unutmayın benide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 17 Haziran 2016; 2:23:11 >
    Samsung 24F390 ile sizide ekledim klübe hayirli uğurlu olsun hocam deneyimlerinizi paylaştiğiniz için ayrica teşekkür ederim
    Bugün şöyle bi haber gördüm:http://www.chip.com.tr/haber/samsung-ve-ea-games-el-ele-verdi_63512.html

Beklemenizde yarar var oyun hediyesi olacakmış monitör ile birlikte.
    Vayyy TitanFall 2 ve Fifa17 hediye Samsung alanlara güzell
    Guzel kampanya olur beklemedeyim zaten

• Ultrawide

• Freesync skyrim'de düzgün çalışıyor mu deneyen oldu mu acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: m352

Freesync skyrim'de düzgün çalışıyor mu deneyen oldu mu acaba

Ben denedim ama çok eski bi oyun olduğu için grafikler pek sarmadi o yüzden sildim oyunu geri .Freesync sanmam benim oyun listemdeki tüm oyunlarin hepsinde tıkır tıkır çalişiyor bence oyundan kaynakli bir sorun olabilir özelliklede eski oyunlarda bu tarz şeyler olabiliyor
    Yırtılma takılma var mıydı freesync açıkken hatırlıyor musunuz? 2k textures modunu indirirseniz grafikler şahane oluyor

• Theared kullanıcısına yanıt
    bende VCX2457 var mükemmel bence sakın kaçırma derim şu sıralar vatanda indirimde düşünmeden al bence.
  • Yırtılma degilde oyun eski olduğundan pek senkronize değildi uğraşmadim 2k modu felan sildim grafikler hoşuma gitmedi .Öle gözle görülür bir sorun gözlemlememiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overlord7134 -- 22 Haziran 2016; 16:15:15 >
  • Arkadaşlar var mı şöyle bir 144hz 1ms 1080p monitor tavsiyeniz. Yurtdışındayım da buradayken almak istiyorum hem vergi iadesi falan da oluyor. 24inch tercihimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9Tales

Arkadaşlar var mı şöyle bir 144hz 1ms 1080p monitor tavsiyeniz. Yurtdışındayım da buradayken almak istiyorum hem vergi iadesi falan da oluyor. 24inch tercihimdir.

144hz'in hakkını verecek kartınız varsa şu monitör 270 dolara göre iyi görünüyor :https://amzn.com/B01A0ZRR50
  • en kısa zamanda aranıza katılmak istiyorum

bu model ile

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-mg278q-1ms-144hz-2k-hdmi-dp-freesync-gaming-monitor.html

bu modelin bir üst modelini kullanan varmı acaba bunu

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-27-mg279q-4ms-144hz-2k-hdmi-dp-freesync-ips-gaming-monitor.html

bütün herşeyi + - değerlendirse ikisi arasındaki durumu
  • 9Tales kullanıcısına yanıt
    https://www.amazon.it/Asus-MG248Q-Monitor-1920x1080-Adaptive-Sync/dp/B01DO6B83E
    Yurt dişindan 1000lira geliyor trde 1500lira
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.